Všetko o KET. Ako prebieha? Koľko trvá?

alakova
18. máj 2007

ahojte,chcela by som vas poprosit,aby ste mi napisali nieco o KETe. Ako prebieha cela liečba,kolko dni,kedy je transfer,či je po tom potrebna PN.

leny2
1. sep 2008

Ahoj holky,

Magdazer, to je mi líto,ale ještě to nevzdávej.

Daso, to jsem zvědavá co mi zítra řekne Dr. na UTZ, když bude vše o.k., tak to možná vyjde s tebou tak nějak na stejno. Kolikátý den cyklu budeš v pátek, když jdeš na KET?

leny2
1. sep 2008

Myskyvo, tobě se někdy posunul KET? Kvůli čemu?

slunicko552
1. sep 2008

macous
1. sep 2008

Ahoj holky,
Dása24-budu držet palce při pátečním KETu, aby byly embrijka bojovníčci a zadařilo se (jestli budu mít zítra negativní HCG, tak už mám také jen 2 embrijka)
Magdazer a Andy26, koukám, že jsme na tom hodně podobně, já testovala v pátek - to byl 10 den, a dneska už testovat nebudu, vydržím to do výsledků z té krve - dneska jsem 13 den :o))) pořád chodím koukat na wcko,jestli mi nepřišla mrcha :o(((

andy26
1. sep 2008

Macous, ja špiním už 3 den, dnes som vzdala aj utroš... že nemá význam.. ale stále len špiním.. žiadna čerstvá krv, tak neviem.. ale test ani náznak po nejakom tieniku ružovej..kočka, čo bola so mnou pri prvom IVF, tá testovala 11 den a dala sem fotku svojho testu.. to si mala vidieť aká bola tá druhá čiarka silná a pritom z krvi jej povedali, že má HCG len 100.. no ale že to nič neznamená.. dnes je budúca čakateľka v 5 mesiaci..
ja neviem... chcem tomu veriť, že nejaký zázrak ale žiadny príznak, ani časté močenie, ani prsia... tak aspon keby tá MS už prišla,nech tá nádej uplne skončí.. takto človek ešte stále nevie..

macous
1. sep 2008

Andysku, koukej si ten utroš vzít a nezlob, vysadíš ho po negativní krvy, neblázni, taková bojovnice a vzdávat to předčasně, vždyť to špinění nic neznamená, tolik holek už špinilo a mělo negativní test a nakonec to bylo, já mám kámošku, teďka čeká 2 miminko a hádej co, nikdy to nezjistila z testu, vždycky až z krve, testy jí vycházeli pořád negativní a to už byla podle UT v 7 týdnu těhu. Takže nezlob a utikej si ten Utroš vzít 🙂

andy26
1. sep 2008

🙂 🙂 🙂 , si zlatá macous, mužovi si dala tip na novú prezývku... že andysku... sa mu to páči, že ma tak bude od teraz volať 🙂
dala som si ten utroš teraz na obed, ak sa spustí MS, tak ho už nedám... vo štvrtom idem na krv... tak sa to potvrdí len, a dokonca teraz aj také pocity v podbrušku ako pred MS.. nevidím to optimisticky... ale čo už... vykročím do ďalšieho boja...
A čo budeš robiť ty teraz? kedy ideš k doktorovi na krv?

dasa24
1. sep 2008

holky děkuju,

leny to budu 16DC na KET. Za chvíli si nechám píchnout injekci...
Když to nevyjde tak už mám rovnou papíry na 2IVF aby to šlo rychle....

Já jsem měla sliznici včera 10mm 🙂

Andy taky souhlasím, já jsem měla test negativní, ale vysadila jsem utrog. + prenidson až po odběrech, kdy bylo HCG 0

andy26
1. sep 2008

Daši, ako to prebieha ked ideš na KET.. čo všetko ma čaká? To môžem isť už aj tento mesiac či až na druhý po MS... alebo ako to je?
Mrzí ma, čo si si prežila ... asi máš tiež dosť ubolenú dušičku.

renata0028
1. sep 2008

Ahojky holky,
Magdazer - nevzdávej to!!!I když je to těžké, ale podle holek, co tu píší, tak to opravdu nic neznamená. A až půjdu na KET vzpomenu si na ně, co psali, protože to opravdu uklidňuje 🙂
Andy, opravdu jsi udělala dobře, že jsi si ho vzala (prášek), protože mě minule zprdla sestřička, že jsem ho neměla!(jenom jeden den).
Jste odvážné, že testujete. Poprvé jsem taky testovala a docela dost jsem se vynervovala, a tak jsem se zařekla, že už nebudu, a taky jsem minule už netestovala (bohužel dopadlo to i tak negativně).

macous
1. sep 2008

Andýsku, já jdu na krev zítra ráno v 7 hod. a v 11 hod. budu znát výsledky, taky mě bolí v podbřišku jako před mrchou :o)))) Za chvilku si půjdu šoupnout Utroše :o)))

andy26
1. sep 2008

Tak zajtra budem na teba myslieť a hned ako budeš môcť daj vedieť...silno silno držím pastičky

andy26
1. sep 2008

Macous a ked ideš na KET a odmrazuju ti embryjka, koľko čakáš na KET? Než sa začnú deliť alebo ich dávajú hned po odmrazení ...

leny2
1. sep 2008

Daso, ty jsi brala teď nějaké léky? Já beru jen 1/2 Prednisonu, kys. listovou a Magne B6 (to jsou vitamíny). Co ti budou píchat za injekci? Jinak sliznici máš ukázkovou, že?

macous
1. sep 2008

Andýsku, doktor mi obedna KET podle toho, jak mi naroste děložní sliznice (u holek, které mají ovulaci, se čeká na tu ovulaci, já jí nemám) takže, např. na úterý na 13 hod. a já tam musím v úterý ráno v 9 hod. volat, jestli jsou mrazáčci v pořádku a můžou mi je zavést, když ano, tak tam jedu na tu 13 hod.

andy26
1. sep 2008

A to budem chodiť na utlr. každý den aby vedel ako vyzerá sliznica? To je na ckvokáreň.. už neviem čo si vymyslím v práci... nič nehrá do kariet

macous
1. sep 2008

Andýsku, na práci se pěkně vykašli, ať si tam myslí co chtějí, hlavně s tímhle žádný další stresy. A na ultrazvuk jsem chodila vždy za 3 dny, tak to ušlo, a na první ultrazvuk jdeš až 11 den cyklu, takže to není tak zlé 😉 neboj, neboj 😀

leny2
1. sep 2008

já jdu na UTZ 14.den cyklu.

macous
1. sep 2008

leny a co ty vlastně máš za problém - jestli to neva, že se ptám?
Já nemám ovulaci 😠

leny2
1. sep 2008

U nás je problém, že máme málo a líné spermie.

macous
1. sep 2008

leny, tak to měla právě ta moje kámoška a hádej co, 1 mimi má po IVF a druhé teďka čeká přirozeně a to jí doktoři říkali, že je u nich pravděpodobnost otěhotnění přirození asi tak velká, jako vyhrát ve Sportce, táááááákžeeeeee 🙂

leny2
1. sep 2008

My máme pětiletého syna taky přirozeně, ale teď to nejde.

macous
1. sep 2008

leny, však se dočkáš uvidíš, všichni se dočkáme, já tomu věřím 😀

leny2
1. sep 2008

Taky tomu ještě stále věřím, ale to čekání je dlouhý.

macous
1. sep 2008

to mi povídej, kdyby to tak šlo všechno rychleji, já mám už od listopadu, co jsem nastoupila na cestu IVF, čas krájený jen po 14 dnech 😠

leny2
1. sep 2008

Musíme věřit a doufat, ale někdy je to opravdu těžký. Zítra po UTZ budu zase o krůček blíž, snad.

andy26
1. sep 2008

Veru, strašne to ide pomaly, keby sa to všetko dalo pretočiť ako kazetu v rádiu...

dasa24
1. sep 2008

andy děkuju, no vytrpěla jsem si ošklivý věci ☹ , rodila jsem to normálně a 2 dny ☹ Na nic se nepřišlo.

Jinak naše CAR píše když se nepovede KET tak dfalší až po 2 menstr. Ale já jsem si to vydupala 😀 , Dr. mi říkal včera že když mám nestimulovaný KET...tak můžu jít každý měsíc.

Leny Šla jsem na UTZ 11DC, dneska jsem píchla otrivile a v pátek jdu na KET.sliznici mám ukázkovou teda myslím.
Beru kyselinu listovou, Magne B6 a utrogestan a prenidson u nás dávají až po KET.
Ty máš zítra 14 DC na UTZ?

Holky nevzdávej te to 😉 , počkejte na krev a držím Vám všem pěstičky 😉

andy26
1. sep 2008

Dáši a tie tabletky pri nestimolovanom KET prosím Ta, koľko si platila? Dúfam, že to nie je také drahé ako pri IVF.

dasa24
1. sep 2008

andy neplatila jsem nic 😉 , měla jsem Orivile, pry je to podobný jako pregnyl. Píchají jí proto aby byla jista ovulace 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre