Všetko o KET. Ako prebieha? Koľko trvá?

alakova
18. máj 2007

ahojte,chcela by som vas poprosit,aby ste mi napisali nieco o KETe. Ako prebieha cela liečba,kolko dni,kedy je transfer,či je po tom potrebna PN.

78marcela
13. sep 2010

@andous tak tak...to bude jenom...mě je zase špatně, tobě taky? Holky, já mám zase dvě kila nahoře, co vy? A jakej máš vybranej kočárek? My tenhle...to bude super.

andous
13. sep 2010

@78marcela 😀 😀 😀 taky se na to moc těším to bude paráda už aby to bylo.....Fakt kolikrát si připadám jak blázen...

78marcela
13. sep 2010

@jaja077 Já bych to nezvládla ani tak, jak ted ty, být desátý den a netestit....každopádně přeju pozitivní výsledek...
@andous A kdy máš datum porodu? Já 29.5. Ale z umělého je to téměř vždycky a nějakej den dřív a jelikož čekám dvojčata, tak to klidně může být i duben 😀 😀 😀 😀 😀

78marcela
13. sep 2010

@andous jsem ráda, že tu nejsem sama, kdo je tak prdlej jak já, že už má zjištěné datum porodu, i když ještě ani není prokazatelně těhotnej🙂

jaja077
13. sep 2010

@78marcela Najskôr by sa malo testovať až 12. deň po... Takže ja to vydržím až do piatku, lebo v stredu je sviatok a to sú obchody zavreté 😀 😀 😀 ...

jaja077
13. sep 2010

@78marcela Dakujem, aj ja ti prajem dobrý výsledok, no ty si naň musíš ešte trošku počkať.

andous
13. sep 2010

@78marcela Já to mám to samé jak ty. koncem května to vychází koukala jsem tak zběžně myslím si že to bylo 31.5. 😀 No jo no musíme to mít podchycené 🙂 A to máš pravdu že z IVF se rodí dřív a ještě ke všemu když to jsou dvojčátka 🙂 ...

7bambulik9
13. sep 2010

@andous Ahojky tak trošku vás dnes len čítam....som 7 po KET a mala som 8bun. dvoch mimiskou...no na testík si netrúfam 😵 máš aj nejaké príznaky?

andous
13. sep 2010

@7bambulik9 Ahojky příznaky jen tak malinko....pořád chodím čurat nebo spíš pořád mám nutkání na čurání,bolí mě prsa,špatně se mi spí.Jinak nic.To já jsem měla taky strach ale stejně to dopadnout nějak musí a já jsem radši když vím na čem jsem než se to dozvědět až z krve.Takhle se s tím mužu aspon v klidu srovnat a vím s jakou variantou mám počítat.Tak až dostaneš odvahu tak testni to já zítra budu znova ale taky budu mít strach aby tam ta druhá opět byla 🙂 A neboj všem nám to tady vjde a budem mamči 🙂 🙂

7bambulik9
13. sep 2010

@andous no mňa bolia vaječníky a v noci ma budilo lechtajuce bruško...tiež chodím dosť na wc. Ale možno je to len z toho,že pije alchemilku. Prsia sú v poho len sem tam pocit prekrvenia inak nič. No musíme si všetky držať palečky 😅 na krv mám ísť až 14.deň tak asi tiež nevydržím do 21.9. Ku koncu týždňa skusím a s tým pripravením máš pravdu...aspoň budem vedieť na čom som. Držím palečky

lilinka81
13. sep 2010

@7bambulik9 alchemilka sa moze pit aj pocas tehotenstva?..ja som pocula ze len pred..

7bambulik9
13. sep 2010

@lilinka81 no snažila som sa o tom dosť čítať a našla som články,že počas tehotenska sa môže len alchemilka žltozelená, ktorá posilňuje maternicu. Ako prvý krát som to počula tušim v telke v dámskom magazíne na STV každý deň tam je niečo o mimi. Viem,že iné druhy sa nemôžu kvôli potratu a pod.

lilinka81
13. sep 2010

@7bambulik9 ahaa,lebo ja som ju po KET vynechala,tak zasa ju mozem pit 🙂

rozinka007
13. sep 2010

ahojky kočky, tak jsem se vrátila z Afi a prodali mi jen mammatest 10, že se prý 25 už nebude vyrábět, nebo co 😕
tak jak se vám těhulkovatí? Dnes jsem 10.den po Ketu, tak to zítra asi už zkusím, ale stráááášně bojím, uvidíme, co na to dnes manža, až přijde z práce.
@78marcela ani bych ti to neměla psát, ale už nevim, která holčina na koníkovi, testila od 5. dne po Ketu a měla v sobě 6denní blastičky a měla tam ducha 😨

lilinka81
13. sep 2010

@7bambulik9 dakujeem,hned si idem spravit cajik 🙂

7bambulik9
13. sep 2010

@lilinka81 no utekaj posilovať materničku ja si idem lahnúť k telke nejaká som unavená 🙂)

andous
13. sep 2010

@rozinka007 Mě ten 10mamatest prodali také a řekli to samé....Ještě jsem ho nikdy neměla tak s ním nemám zkušenost.Ale věřím že ti ukáže pořádné dálnice 🙂

78marcela
13. sep 2010

@rozinka007 No teda...a dopadlo to dobře? Pátý den, to je síla...byla těhu nebo to byl jen planý poplach?

evaav
13. sep 2010

Ahoj všem nevím jestli vám sem můžu napsat,na tuto diskuzi jsem chodívala když mě čekal Ket někdy v březnu a bohužel nedopadl,ale to neznamená,že u vás se to nepovede určitě ano a moc vám to všem tady přeji.Mě čeká ve středu odběr vajec po IVF a jsem zvědavá jak dopadnem protože v květnu jsme na tom také byla a vajíčka si mi neoplodnila a to byla použita i injekce tak bojím jak dopadnu ve středu
Jinak opravdu vám Všem tu přeji hodně štěstí 🙂

7bambulik9
13. sep 2010

@lilinka81 no dneska som maliličko zašpinila niečo ako blanka,tak neviem či to nie je zlé znamenie... keď ma bolia vaječníky.

lilinka81
13. sep 2010

@7bambulik9 no podla mna je to uhniezdovanie 🙂

7bambulik9
13. sep 2010

@lilinka81 lili na 7 deň?

lilinka81
13. sep 2010

@7bambulik9 to sa moze zavrtavat hlbsie

7bambulik9
13. sep 2010

@lilinka81 ach to čakanie je hrozné.....testík mi neukázal nič....

lilinka81
13. sep 2010

@7bambulik9 to je riziko testikovania,...moze ukazat a nemusi,..cakanie je dlhe,ale test krvicky najistejsie,takze vydrzat.. 😉

7bambulik9
13. sep 2010

@lilinka81 držím palečky aj tebe tfuj tfuj

lilinka81
13. sep 2010

@7bambulik9 dakujeem a dufam ze tu dvihneme statistiky otehotneni po KET aj mi 😉 😵 ...drz sa mas to za par dni 🙂

janka7979
13. sep 2010

ahojky, rada sa k vam pripojim, lebo teraz vo stvrtok idem krv a povedia mi ten ortiel, za ci bolo moje ivf uspesne, alebo nie. Tak isto mam 2embrya uz 7den a dnes som si nasla v moci krv, tak som z toho na nervy.ja to nezvladam..

7bambulik9
13. sep 2010

@janka7979 Jani musíš myslieť pozitívne aj keď to ide ťažko...tiež mám strach a nebudem sa tváriť,že nie ale nádej umiera posledná...ja som tiež 7 deň a dnes som troška pošpinila tak ma to tiež vystrašilo a rozmýšlam,že pôjdem na krv v mieste bydliska skôr. No uvidím,možno sa z toho vyspím ale nie je mi všetko jedno🙂 držím palečky bude dobre

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre