• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Všetko o KET. Ako prebieha? Koľko trvá?

16. mája 2017 
@lucia.kl ona ma asi stastnu ruku :wink:
23. feb 2011 o 14:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@balinka no asi hej, ale nepríjemná bola poriadne.... ale nesťažujem sa, mám dve krásne deti vďaka nej :slight_smile: a keď som o mesiac prišla na pohotovosť so špinením a slabým krvácaním, tak mala zrovna službu a keď som jej povedala, že sú od nej, tak bola velmi milá a velmi sa snažila aj mi fotku dala, vtedy som sa dozvedela že sú obe :slight_smile:
23. feb 2011 o 14:52  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bibi24 zle moja, dopadla som zle, hcg rastie pomaly, bublinka v maternici sa uz nevyvija, vyzera to na mimotehu :unamused: v piatok sa rozhodne, ci pojdem do nemocky alebo co bude so mnou :frowning2:
23. feb 2011 o 14:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte dievcata
pridavam sa, chystame sa na KET u nas to bude uz 3x ale z toho 1 mame krasnu dcerku. Mame este 9 6 mrazacikov takze na 3 vklady a som rozhodnuta ist na to mesiac po mesiaci - neviete da sa to?
mozte mi prosi vas niektora napisat ako brat estrofem ked sa ide na KET?
1 -4 den menstruacie 1 tabletka rano a vecer
5 -10 den - 1 rano, 1 obed, 1 vecer
10- a viac - 2 rano, 2 obed, 2 vecer
15 den kontrola u doktora

dakujem vam pekne a drzim palce vsetkym
a tesim sa na vsetky co sa pripoja v marci
:slight_smile:
@zafalka tebe drzim palce velmi
23. feb 2011 o 15:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nie 96 ale 6 je tych mrazakov :slight_smile:
23. feb 2011 o 15:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zomata vitaj :wink: Určite môžeš ísť na KET mesiac po mesiaci :wink: Ja som brala estrimax pred KETOM 1DC - 7DC 1-0-0,
8DC - 14DC 1-0-1 a od 15DC až do teraz 1-0-0 :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
23. feb 2011 o 15:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zomata ja som bola pred tým než sa začalo so stimulkou na ket u dr a tam mi povedali od kedy mám ako brať tabletky
23. feb 2011 o 16:46  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zomata ahojky,dakujem moc.Ja som brala 1-3 den cyklu 1-0-0,4-7 DC 1-0-1 a od 8 dna do teraz beriem 1-1-1,asi všade ináč ale lekár ti predpíše protokol ako kedy a čo brat :wink:
23. feb 2011 o 18:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@deinad tak to mi je moc lúto :cry: a našli ho niekde?!
23. feb 2011 o 18:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@deinad :cry: :cry: :cry: je mi to hrozne ľúto :frowning2: našli nakoniec bublinku v maternici alebo nie?
23. feb 2011 o 19:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zufalka TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
@lakostka TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

@eyael TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT virusiky :wink: :wink: :wink:
23. feb 2011 o 19:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@balinka - moc dobrý povolený doping :wink: , díky! :dizzy_face:
23. feb 2011 o 20:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kenya83 - a k čemu je ten který dobrý? :wink:
23. feb 2011 o 20:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@eyael nerozumiem tvojej otázke :grinning: myslíš ten utrogestan a estrimax?
24. feb 2011 o 11:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kenya83 - jj, z jakého důvodu se dodává uměle progesteron a z jakého důvodu estrogen?
24. feb 2011 o 11:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@eyael pretože progesterón a estrogén sú 2 najdôležitejšie tehotenské hormóny v tele ženy :slight_smile: bez nedostatku týchto hormónov by žiaľ tehotenstvo nebolo vitálne :unamused: preto sa tieto hormóny podávajú umele v prípade, že by mala žena nedostatok týchto hormónov. Tieto hormóny majú za úlohu pripraviť maternicu na blížiace sa tehotenstvo :wink: :wink: :wink:
24. feb 2011 o 11:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kenya83 - no to vím :wink: jen nevím na co konkrétně pomůže estrogen a na co konkrétně progesteron :wink: jdu se podívat do googlu :dizzy_face:
24. feb 2011 o 11:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak progesteron - Navozuje sekreční fázi menstruačního cyklu, podporuje růst děložní sliznice po ovulaci. Nedojde-li k oplodnění vajíčka, tvorba tohoto hormonu ustane a dojde k menstruačnímu krvácení. Naopak pokud žena otěhotní, progesteron zastavuje menstruační cyklus, navozuje vývoj mléčné žlázy, zvyšuje množství hlenu v děložním hrdle (ochranná zátka) a tlumí (předčasné) kontrakce dělohy. Na rozdíl od estrogenů však nemá vliv na vývoj pohlaví plodu.
24. feb 2011 o 11:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a o estrogenu dlooouuuhý článek tady http://cs.wikipedia.org/wiki/Estrogen
24. feb 2011 o 11:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@eyael ešteže existuje ten google :grinning: :grinning: :grinning:
24. feb 2011 o 11:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
24. feb 2011 o 13:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujem dievcata
nechcem ist k doktorovi len kvoli tomu aby mi vypisal lieky, to mam hned den v cudu...ja som v praci a tentoraz to nechcem nikomu hovorit ale ked tam budem chodit ako na klavir kazdemu to bude jasne :slight_smile:
@zaufalka kolko mg mas estrimax/estrofem?
zavolat ale do centra zavolam vopred iste, v podstate vela zien ide na KET v prirodzenom cykle ...mne zatial vzdy perinka narastla pekne
24. feb 2011 o 13:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
protokol som mala 2x rovnaky tak si nemylim ze by mi nasadil nieco ine, chcem usetrit cestu preto, naposledy som bola v novembri len som teraz stretila protokol tak som sa chcel auistit ze sa dobre pamatam
24. feb 2011 o 13:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte dievcata tak moja krvicka ukazala hcg 448 ci tak nejak jupiii velmi sa tesim.a za 3 tyzdne na UZ.
24. feb 2011 o 14:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katyka10 gratulujem, tak nech bublinka pekne rastie...
24. feb 2011 o 14:58  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zufalka dakujem...no jedna bublinka je v maternici ale ta sa vobec nevyvija a druhu nenasli...prave preto ma posielaju do nemocky, tam maju ine pristroje, uvidim co zajtra v CAR-e, caka ma dalsia kontrola...
ale dost o tychto veciach, ako sa mas ty? :slight_smile:
24. feb 2011 o 18:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katyka10 zo srdca blahozelam :wink: a tesim sa s tebou.
24. feb 2011 o 18:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kenya83 ano nasli bublinka je v maternici, resp. pseudogestacny vacok...takze mimi nikde a hcg rastie ale velmi pomaly...tak sa lekari boja, ci ta druha nie je niekde mimo, zatial ale nevidia, zajtra dalsia kontrola v CAR-e..
moc ti gratulujem ku krasnemu hcg, drz sa :slight_smile:
24. feb 2011 o 18:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@deinad ani neviem čo na to povedat :unamused: snad to ešte bude ok :wink: ja nič moc,dnes som si testla ale čistý ako biely papier,žiadne pocity,príznaky :unamused: som pripravená na to že to bude negat,už sa zmierujem :frowning2:
24. feb 2011 o 18:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok