• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Všetko o KET. Ako prebieha? Koľko trvá?

24. mája 2017 
@lucia.kl super, takže mesiac ušetrený - teším sa :grinning:
30. mar 2011 o 19:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@eevulikk my sme v gyn-five platili 120 eur za ket a museli sme ist znova k notarovy.
2. apr 2011 o 10:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katyka10 ja chodím do Iscer, tam je to za 150,- Eur. Prečo k notárovi? KET bol úspešný?
3. apr 2011 o 12:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@eevulikk k notarovy ze suhlasime s ket a ze nebudeme zapierat otcovstvo atd...aj pred et sme to mali.ano ket uspesne sme v 10 tt a zajtra ideme na uz tak sa tesiiiim a v stredu dufam dostanem tehu knizku.
4. apr 2011 o 14:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
katyka10 strašne moc vám :grinning: gratulujem :grinning: . mi sme takéto záležitosti podpisovali v centre. neboli sme u notára, tak dúfam, že to nebude nutné.
4. apr 2011 o 20:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@eevulikk aj my sme museli pred každým transferom podpísať papier u notára, že súhlasíme a aj počet embrií ktorý sa má zavádzať, bez toho by to neurobili...
5. apr 2011 o 07:43  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucia.kl je to také zvláštne, ale veď to nevadí. keď si predstavím čím všetkým sme si už prešli, tak toto je maličkosť. ďakujem vám. :slight_smile:
5. apr 2011 o 19:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@eevulikk radšej takto ako kamoške čo sa stalo, dohodli sa s dr. že jej zavedú len jedno embrijko, no nemali to nikde na papieri a narodili sa jej dvojvaječné dvojčatá, takže ani nemôže nič podniknúť...
5. apr 2011 o 19:17  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucia.kl ja viem, že obvzlášť pri takýchto háklivých a veľmi súkromných záležitostiach je dobré mať všetko na papieri. i keď ja by som sa dvojičkám veľmi potešila a tajne dúfam že sa podaria :slight_smile: . veď pozerám, že aj vám sa krásne zadarilo.
6. apr 2011 o 20:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@eevulikk zadarilo, ale prišla som o to potešenie byť ešte raz tehotná :slight_smile: tretie dieťa si už bohužial nemôžeme dovoliť... :frowning2:
6. apr 2011 o 20:16  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, prepáčte, že sa vám tu takto pletiem, ale chcela by som vás poprosiť o radu. myslíte, že môžem prerušiť užívanie HA (to je vlastne iba estrogen+progesteron, volá sa to Divina), mám už len 4 posledné tabletky, aby mi prišla mrcha skôr a mohla som začať užívať Estrofem. Aby som vysvetlila, ja ich beriem preto lebo moje vaječníky nefungujú a bez nich by som nemala ani menštruáciu a máme darované oocyty. Teraz máme už zmrazené embryá a pojdem na KET. Myslíte, že sa môže niečo stať ? Ďakujem :slight_smile:
6. apr 2011 o 20:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@patkapetko ahoj, ja si myslím, že sa nič nemôže stať, ale neskúšala si sa poradiť so svojím lekárom? pre istotu :sweat_smile:

@lucia.kl možno sa situácia zmení a časom si ho budete môcť dovoliť :wink: . ja vždy chcela mať najskôr 2 detičky a potom neskôr tretie :sweat_smile:
7. apr 2011 o 08:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@patkapetko ahoj, měla jsem stejný problém, můj lékař mi tohle v žádném případě nedoporučoval, jelikož budeš mít rozhozený celý cyklus kvůli hormonům..určitě bych to nedělala A.
7. apr 2011 o 12:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte dievcata dlho som tu nebola ako sa mate?co mate nove?
14. apr 2011 o 14:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte baby. Ako u vás prebiehali prvé dni po KETe? My sme mali transfer moruly v stredu a od stredy pociťujem v bruchu nejaké pnutie, niečo ako svalovicu. Mali ste niečo také? Na koľký deň ste si robili test?
15. apr 2011 o 14:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sobcek ahojky, já jsem třetí den po KETě a to pnutí mám už od transferu....je to normální
15. apr 2011 o 15:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@drndapetka Ahoj. Tak to si ma upokojila. my sme mali transfer okolo obedu a podvecer zacalo to pnutie. Dnes ma už bolí brucho ako by som si večer dala sto brušákov. :sunglasses: Takze dufam, ze je to nomalne :sweat_smile: Aké embryjko ste mali? my sme mali morulu. Predtym sme mali dva štvorbunkovce, tak tento je oproti nim obor :grinning:
15. apr 2011 o 15:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sobcek transferovali mi jednu blastocystu. měli jsme tři mražáčky, ale zbyl nám jen jeden-nejstatečnější :wink: a kdy jsi přesně byla na KETu? já 13.4. Mě to bříško bolelo nejvíc ten první den, teď už to ustává, mělo by být už zahnízděné :wink:
15. apr 2011 o 15:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sobcek koukám, že máme podobnou minulost. Já v roce 2008 GEU , v roce 2009 MA v 5tt, v roce 2010 MA v 7tt po IVF, no a teď KET
15. apr 2011 o 15:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@drndapetka Aj ja som bola trinásteho :grinning: Áno, najviac to bolelo hned večer v ten deň. Vravím, že dnes je to už len niečo ako svalovica. Snažím sa čo najviac ležať. My sme mali už len jedného mrazáčika, takže sme nemali z čoho vyberať :cry: Kedy testneš? Počkáš až za krvou?
15. apr 2011 o 15:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@drndapetka No, to sme teda mali skutočne takmer rovnakú históriu.... Už je načase, aby sa mrazáčiky udomácnili.
15. apr 2011 o 15:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sobcek já nemůžu testovat dřív, protože budu ještě v sobotu a pak ještě v úterý píchat Pregnyl 1500, tak musím počkat až z těla vyprchá. Testovat mám 27.4, ale zkusím to už 23.4. Po prvním IVF jsem testovala už 5tý den po ET a našla jsem //, jenže to jsem nepíchala Pregnyl, takže mám teď smůlu :frowning2:
15. apr 2011 o 15:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@drndapetka Jaj, tak ja nemám Pregnyl, len Estrofem a Utrogestan. Zo všetkého 3x denne po dve tabletky. Ja som pri IVF skušala na 10 deň, to bolo tiež pozitívne. Teraz keď bolo embyo väcsie, tak by som skusila testnut v pondelok.
15. apr 2011 o 16:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sobcek ano, to určitě můžeš dříve testovat, morulka by měla být zahryznutá už 48 hodin po transfere :wink:
15. apr 2011 o 16:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sobcek ahoj sobcek.si den po ako ja...mali ste PK?mne vkladali 2 blastocysty..uz sa aj bojim..ci sa uchytilo..testujem kazdy den jak trubka... :grinning: testov mam blud..všetko 10-tkove...len aby to bolo pozitivne..sliznicu som mala 10,6 mm tak bola super..len ci zmrzlinky pekne vydržali.. :unamused:
15. apr 2011 o 16:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@drndapetka a blastocysta?kedy sa uhniezduje..?
15. apr 2011 o 16:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dicinka1 Nemali sme PK. V nasom centre je povolena PK az od urciteho poctu oplodnenych vajicok a my sme mali oplodnene len 3 ...:frowning2: Takže pri IVF mi vkladali dva štvorbunkovce a tohto jedneho nam odporucili zamrazit, pretoze bol maly, nemal ani tie pozadovane 4 bunky. Vtedy ho este nejake tri dni sledovali a potom ho zamrazili, takze v konecnom dôsledku ho sledovali priblizne rovnaky cas ako pri PK. Super, že si mala blastocystu, to je oproti nasmu morulacikovi obor :slight_smile:

@drndapetka Super, že už za 48 hod. je zahniezdena. Takze teoreticky uz nejake mizive percento HCG produkuje :slight_smile: Som nevedela, si ma potešila.
15. apr 2011 o 17:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sobcek obor :grinning: :grinning: :grinning: budeš aj testikovat?
15. apr 2011 o 17:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dicinka1 expandovaná a hatchující blastocysta by měla být do 24 hodin uhnízděná
15. apr 2011 o 17:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@drndapetka ta blastocysta hetach.alebo expand...to je už ako že už je prasknute to vajko...a taa blastocysta ktora ešte nema "prasknuty obal" kedy sa uhniezduje? :confused:
15. apr 2011 o 17:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok