Všetko o KET. Ako prebieha? Koľko trvá?

alakova
18. máj 2007

ahojte,chcela by som vas poprosit,aby ste mi napisali nieco o KETe. Ako prebieha cela liečba,kolko dni,kedy je transfer,či je po tom potrebna PN.

lucy125
9. sep 2011

@wewulka joj ďakujem pozit,. energia sa mi zíde tej mám minimum.Veru my sme to tiež prežívali prvý ET že ako by to už bolo a urobila som testík doma a negat. krvný veľká nula 😢 revala som pekných pár dní o 2 mesiace som išla na KET dali mi embryjká vytešovala som sa, že máme opäť väčšiu šancu a opäť test doma negat. krvný test O HCG, zas epár dní depka,tak neviem teraz. Vieš najhoršia je bezmocnosť, že nikto mi nevie povedať prečo a nikto z tým nevie pohnúť, tak na mne len skúšajú všetko možné aj nemožné a pritom som vraj na100% zdravá tak neviem ešte v októbri mám mať výsledky z genetiky tak uvidíme čo zistia tam. 😖 😖 Veľmi sa bojím už pomaly všetkého ako to zamáva opäť s mojou psychikou tak to beriem s veľkou rezervou 😖

wewulka
9. sep 2011

@lucy125 a robili ti hematologicke testy ? mne robili a vsetko som mala v poriadku preto mi dali len kys. listovu

lucy125
9. sep 2011

@wewulka jasné hematolog. výsleky mám vraj super, všetko ukážkové hematolog. na Kramároch nechápala, že prečo sa nechcú uhniezdiť, jedine čo ešte nemám sú genet. testy tie budú v októbri, aj prefuky mi robili vo februári aj všetko ☹ .Hematolog, mi schválila aj Prednison aj vysoké dávky kys. listovej, tak mi dnes dalšie balenie predpísali ☹ Tak uvidíme ako to dopadne inak mám všetko na 100% v poriadku a Dr. nechápe, že prečo sa to deje je to pre nu záhada 😖

wewulka
9. sep 2011

@lucy125 tak to je zahadne, ale tak teraz nam to spolu vyjde 😉

lucy125
9. sep 2011

@wewulka joj, nech sú tvoje slová sväté, už by mohlo 🙂

wewulka
9. sep 2011

@lucy125 prajem dobru noc 😔

lucy125
9. sep 2011

@wewulka ďakujem aj tebe dobrú nocku, pekné sníčky 🙂 tak zajtra

andriss23
9. sep 2011

@lucy125 no dnes som 10 deň po KET,testla som a nič 😝

lucy125
10. sep 2011

@andriss23 no možno je ešte skoro skús o 2 dni to by malo byť už na 99%.Neboj // určite budú, verím tomu.Koľko máš embryjok vložených? 🙂 Držím palčeky 😀 😀

andriss23
10. sep 2011

@lucy125 mám tam tri kúsky 🙂 , a už ako bude som zmierená s každou možnosťou... 😎

lucy125
10. sep 2011

@andriss23 aj ja som mala 3 embryjka v júli a tiež nič 😒 .Teraz budem mať len dve, ale ešte máš šancu skús o 2 dni budeš možno milo prekvapkaná 😉

lucy125
10. sep 2011

@wewulka ahoj moja, od zajtra začíname s utrošom naraz 🙂 🙂 tak nech pekne zaberá 🙂

lucy125
11. sep 2011

@andriss23 ahoj tak ako? Neskúšala si tetsnúť 2 x? 🙂 Držím palčekýýýý 😀 na //

wewulka
11. sep 2011

@lucy125 Ahojcek, uz mam za sebou druhu davku utrosu, tak nech pekne zabera 🙂

lucy125
11. sep 2011

@wewulka Ajoj, ja idem dať druhú dávku o chvílku 😉 streda je tu raz dva 🙂 🙂

lucy125
11. sep 2011

@wewulka ajoj, chcem sa ťa spýtať, ten utrogestan si vkladáš?Ak áno nevyteká ti moc?Lebo mne dosť a dávam ho tam najhlbšie ako môžem 😒 a strašne vyteká, nestačím neniť ani intímky 😒

wewulka
12. sep 2011

@lucy125 Ahoj, vkladam a vyteka mi, nie je to nic prijemne, nic ine nerobim len menim intimky

lucy125
12. sep 2011

@wewulka ahoj tak som na to podobne ako ty 😒 už som sa bála, že ho vkladám nedostatočne hlboko, ale si ma upokojila 😉 .Joj zajtra nám už budú volať, z centra som zvedavá, čo povedia, hádam embryjká budú ok.Poobede ti dám vedieť, na koľkú ma objednali 🙂 Už som trošku aj psychicky pripravená, čo ty? 🙂

lucy125
12. sep 2011

@wewulka ešte som sa chcela spýtať nevieš, či zajtra večer pred vkladom máme utrogestan vypiť albo vložiť? Ja sa neviem rozpamätať, ako som to robila min. mesiac, len viem, že ráno pred vkladom treba dve tabl. vypiť, ale večer neviem či vypiť alebo vložiť 😒

andriss23
12. sep 2011

@lucy125 večer vložiť, ráno vypiť
ja idem ráno na krv,ale nevidím to ružovo 😝

dicinka1
12. sep 2011

baby,držím Vám palčeky,mne Ket nevyšiel..ale skúsime to znovu..máme ešte 4mrazáčiky...a chcem ešte..že,netreba sa vzdávat..mojim kamaratkam tu na koníku vyšiel aj KET...viem,nie je lahke sa postavit po páde.a ist dalej....ale musíme to skusit..vstat,oprášit sa a íst dalej...

kenya83
13. sep 2011

Babuľky chcem Vám dodať troška nádejí a optimizmu 😉 😉 😉 mne vyšiel Ket na 1. krát s jedným embryjkom a už sme v 35tt 😉 takže hlavu hore a nevzdávať a bojovať 🙂 pre ten krásny výsledok sa to fakt oplatí 😉 posielam Vám tehu výrusíky TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT 😉 😉 😉

vered
13. sep 2011

ahoj holciny, trosku jsem procitala vasi diskuzi, ale spise zacatek. 😉 Chtela jsem vas vsechny povzbudit, z ketiku mame skoro 3-leteho chlapecka. 🙂 Ja na kety moc verim, hlavne kety v nativu. ted jsem zase 5.den po Ketiku a cekam.....a doufam!! Hodne stesti!!!!!! 😵

wewulka
13. sep 2011

@lucy125 ahoj, tak nad tym ci vlozit alebo zapit som rozmyslala aj ja vcera vecer, ale ako pise andriss vecer vlozit, rano zapit. Ja sa uz neviem dockat na vklad a som zvedava aj na dnesny telefonat, ci sa mrazacikovia dobre rozmrazili.

kenya83
13. sep 2011

@vered ahojky zlatíčko 🙂 takže si po Ketíku? A ako sa cítiš? Dúfam, že to tentokrát vyjde a dotiahnete to do úspešného konca 🙂 Moc držím palčeky 😉

wewulka
13. sep 2011

@lucy125 teraz mi volali z GF, embryjka sa rozmrazili, tak tam mam byt zajtra o 11.00 . Tesim sa 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

lucy125
13. sep 2011

@wewulka Ahojček aj mne volali, my tam máme byť o 10.30h 😉 takže skoro rovnako.Ale som nešťastná mali sme mať ešte 4 mrazáčikov a dve nám dnes odumreli pri rozmrazovaní tak toto je náš tretí pokus z prvého IVF a zároveń aj posledný 😢 Teraz neviem čo budeme robiť keď sa ani toto nepodarí. 😒

lucy125
13. sep 2011

@andriss23 Ahojček no ako si dopadla? Už je to tam? 🙂 Držím plačeky dúfam, že áno, ja idem zajtra na KET mali sme 4 mrazáčikov ale dnes mi oznámili, že dve embryjka nám neprežili rzomrazenie ta už zajtra máme posledné dve z tohto cyklu ☹ tak uvidíme ako to dopadne na tretí pokus ☹

vered
13. sep 2011

@kenya83 ahoj kenyiku,moc dekuju!!!! 😵 jojo uz mam zase u sebe bobany, taky doufam aby to vyslo....psala jsem to i k nam na diskuzi vceeeera 🙂
A co TY??? Koukam zes pilna jako vcelicka, vybavicka kompletni, vse pripraveno, preju Ti moc krasne a pohodove dny pred porodem a samozrejme i krasny a bezproblemovy porod!!!!!! 😀 🙂 Pa pusinku na brisko

andriss23
13. sep 2011

@lucy125 krv je negatívna 😝
zo srdca tebe ,aj ostatným prajem,aby to vyšlo 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre