Všetko o KET. Ako prebieha? Koľko trvá?

alakova
18. máj 2007

ahojte,chcela by som vas poprosit,aby ste mi napisali nieco o KETe. Ako prebieha cela liečba,kolko dni,kedy je transfer,či je po tom potrebna PN.

dasa24
25. sep 2008

Holky půjdu do postele, ještě kouknu na Zoufalky 😀 😀 a pak budu z toho zoufalá já až ráno v 5:45 trrrrrrrrrrrrrrrrrr budíček a vstávat a cvičit do práce 😀 😀 😝
Zítra večer jdeme procvičit játra, jdeme na oslavu 😖 😀 to nám bude s manžílkem zase fajn v sobotu 😅 😀

artep26
25. sep 2008

Holky taky jdu na Zoufalky, je to poslední dobou prčka 😀
tak čus a dobrou 😀 😀 😀

hofinka
26. sep 2008

Ahoj holky,to jste se mi rozepsaly 😀 Leny je mi to moc líto,ale příště to výjde...uvidíš 😉 Daso to je hrozný.Když jsem čekala malou tak mě vůbec nenapadlo,že to nemusí dobře dopadnout.Prožít bych to nechtěla! ☹ Jinak holky břicho přestalo bolet a špiním jen malinko.Včera jsem měla dostat mrchu,ale může přijít později,ale aspoň svitla naděje. 😅 Test jsem si dělala 7 den po KETu,ale / ☹ Tak nevím.Vydržím?Nevím 😝

artep26
26. sep 2008

Ahoj Hofi, vydrž vydrž, pokud se MS nerozjela, tak přeci není nic ztraceno. A špinění je normální přeci ...
Dnes jsi kolikátý den po KETu?? Třeba by to chtěla zase zkusi jestli si to ten TT nerozmyslel 😀 😀 😀

dasa24
26. sep 2008

dobré ránko holky,

hofi děkuju, špinění nic neznamená, spíš bych tesla až 8 den, po úspešněm ET jsem měla 7 den / a 8 den //.

a doufám že budou pořádně vidět //, držím moc pěstičky 😵

leny2
26. sep 2008

Ahoj holky,
tak v rychlosti z práce vás jenom pozdravím, všem držím palečky, aby našly dvě čárečky.

Jinak já mám tento měsíc pauzu a příští měsíc nasadím Estrimax a jestli bude vše OK, tak bude 2.KET. Teď budu mít méně času vás sledovat, ale pokusím se co nejčastěji nakukovat.

dasa24
26. sep 2008

ahoj leny, to je mi moooooc líto ☹ , ale doufám že to vyjde příští měsíc, jak koukam tak to budeme mít nastejně, já bych měla začít se stimulkou kolem 17.10 😉

macous
26. sep 2008

Ahoj holky, vy jste se mi teda včera pěkně rozjeli, všechno jsem dočetla.

Leny, to je super, že myslíš pozitivně, je to nejdůležitější, z neúspěchu netřeba věšet hlavu a ještě se trápit depka, mrzí mě, že to nevyšlo, však vím sama jaký to je debilní pocit, ale jednou, jednou se budeme radovat, uvidíš 🙂

Dášo a jaká byla ta dámská jízda, asi dobrý viď, doufám, že tě druhý den moc nebolela hlavička 😉

Holky, jesli mi to taky neklapne, jakože už chci, tak sakra už ale 😀 😀 😀 tak budeme stimulkovat v říjnu spolu a dokonce roku už to snad bude 🙂

Hofi, co ty, jak jsi na tom s tou prokletou mrchou?

hofinka
26. sep 2008

ještě jsem netestovala,ale mrcha zatím nikde.Ale ještě se neraduju.Mívám ji 28 až 30 den tak mám ještě dnešek a zítřek.Možná si ráno udělám testík. 😉 Nebo raději ne...já fakt nevím.To vás bude na stimulku teda pěkná partička...já už žádné mrazáčky nemám tak že poslední naděje. 🙄

dasa24
26. sep 2008

ahoj macousku, hofinko,

macousku to vyjde 😉 😉 kolikátý den už jsi po kET?

Hlava mě nebolela, ale musím zase říct, že jsem dala rekord v alhoholu a byla jsem ok 😀 Pařba byla super, tancovali jsme až na některý otravy 😀

Hofi, třeba to špinění bylo zahnizdovaní 😉 , já bych už testla, pokud jsi 8 den, vidˇ?

Moc držím palce holky 😉

my jdeme dneska na oslavu, teda mám dost za ten týden, ale co se dá dělat 😠 😀

hofinka
26. sep 2008

holky ráno testnu,držte pěstičky. 😅

artep26
26. sep 2008

Hofi tak ať jsou 2 pořádné tlustice 😀 😀

ufko
26. sep 2008

ahoj kocky,
dnes som bola cely den mimo mailu s manzelom staviame domcek a dnes sme boli mi BA pre dlazbu, okrasne tuje na zahradku a pod..aspon som cely den bola s nim a nemyslela skoro stale na mimo v brusku🙂
hofi, dnes som tiez 8 den a fakt ja sa nechystam robit test..pisala som vyssie, ze ja radsej pockam az na krv, lebo testy niekedy nevydu a je zbytocne sa radovat, alebo byt smutna.. Tebe urcite aj ked si 2.10. urobis test a povies vysledok - dufam, ze bude pozitivny!!!! 🙂 tak ta urcite zavolaju aj na krv, to je ta naistejsia metoda 🙂
Mna brusko tiez uz neboli a spinenie vobec nemam..tak neviem co si mam o tom mysliet..ale snazim sa byt pozitivna a skor sa pomalicky pripravujem nato, ze by to nemuselo vyjst.. tiwz uz nemam zmrzlinky a teda opat by som musela podstupit IVF..
kocky myslite pozitivne a hlavne sa usmievajte, miminka to citia a je to pre nich tiez lepsie 😉 drzte sa

artep26
26. sep 2008

http://www.petice.nazory.cz/petice/petice-detai...
holky jestli se vám chce tuhle petici podpořit, do toho! 🙂 stačí se jen zaregistrovat a podpořit ji 😉

lucen
26. sep 2008

Artep supr už jsem to dala na další stránky o umělém oplodnění děkujeme určitě všechny za petici. 🙂

ufko
27. sep 2008

dobre ranko holky
hofi-tak ako ? palicky // sa objavili?? myslim na Teba a dufam, ze ich tam uz mas a tesis sa 🙂

Kocky, krasnu sobotu zelam..idem nakupit a varit, lebo manzilek uz isiel makat na dom a ja mu chcem navarit jeho oblubeny obedik.. tak Vas vsetkych zdravim 😉

hofinka
27. sep 2008

holky tak test / ☹ ale mrcha zatím nikde.Ta příroda mě pěkně napíná. 😔

hofinka
27. sep 2008

holky chtěla jsem se podepsat ale píše mi to špatné přihlasovací údaje.A co je ten NICK? 😖

katuska23
27. sep 2008

dobré ráno holky,omlouvám se že vám sem lezu,chci se zeptat,když jsou IVF hrazená pojišťovnou,jak je to s KET?POkud jsou embrya zamražená z předchozího cyklu,Je KET taky hrazen pojišťovnou?

Moc vám všem držím palce!

hofi nick-tvoje přezdívka tady na koníkovi

artep26
27. sep 2008

Ahoj Hofi, Nick je něco jako přezdívka - třeba tvůj nick tady je hofinka 😉 tak si dej třeba stejný i tam 😉

zofik
27. sep 2008

katuško IVF jsou hrazená jen částečně, pokud chceš šanci na větší úspěch stejně doplácíš kolem 20 tisíc a KET u nás v Sanusu stojí 3050,-Kč

artep26
27. sep 2008

Hofi a nebuď smutná 😒 🙂 😉

katuska23
27. sep 2008

holky tak to je mazec ☹ kde na to mají normální lidi vzít?A to to chtějí zrušit 😠

artep26
27. sep 2008

Ahoj Žofi těhulko 😀 tak jak ti je po těle??
A to jsem si myslela, že už máme vše zaplacené ... no jo no, co se dá dělat. Budeme si muset ty opasky zase utáhnout a holt platit a platit 😉
Katus to teda je, taky nám to udělalo čáru přez rozpočet. Ale co se dá dělat. Teď máme ty největší položky zaplacené, mrazáčků taky dost, tak snad ikdyby to nevyšlo tak KETíky za 3000 nejsou už zas tak strašné. Jen abych se nedočkala další stimulky. 😠 😠 😠

ufko
27. sep 2008

hofi-nic si z toho nerob, to este vobec nic neznamena, ze je len jedna...prave preto tieto pocity, si ten testik nerobim, lebo urcite to teraz ovplyvnuje tvoju naladu, vsak ? ja v podstate stale neviem ci su ciarocky, alebo nie a dycha sa mi lahsie 🙂

katuska u nas v SR v ziadnom centre ketko nepreplacaju.. kazda jedna zmrzlinka, ktoru ti rozmrazia stoji od 4000 do 4500 sk a teda mne teraz vkladali dve zmrzlinky a platila som 9000 Sk 😖 je to hroza, stale sa hovori, e sa malo rodi ale aby stat s na toto prispieval tak to nie
😠

lucen
27. sep 2008

Hofinko uvidíš že tam ty dvě budou je ještě brzy správně se dřív jak 12 den testovat nemá protože mužeš mít hodně nízké HCG a test to nezaznamená někdy ani třeba 14 den znám takový případ až krev jí ukazala že je těhulka hold její tělo mělo zatím málo HCG takže testík to nezaznamenal držím pěstičky at ti to výjde. 🙂

hofinka
27. sep 2008

holky moc děkuji za podporu.Snad.....,ale zase mě začíná pobolívat bříško tak asi mrcha.No nic se nedá dělat.Katusko tady,v Ostravě,stojí KET 5000.-+Utrogestan.Za te jsem platila,za 4 krabičky,200.-.Ale prý ještě ,právě ten první KET,po IVF taky dotuje pojišťovna.Tak nevím na druhý už nemám mrazáčky tak ti to ani nepovím.Ufko,když ty jsi silná a já hrozně nedočkavá. 😖 Přeji ti aby ti to vyšlo když jsi tak trpělivá.Všem Vám to holky přeji.Moooooooooc!!!!!! 😉

lucen
27. sep 2008

Holky v brně KET stojí 3850 + 300léky jsem platila a to bych měla platit i příští KET

leny2
27. sep 2008

Ahoj holky,
tak u nás v Arletě stojí KET 7.200,- Kč, to jsou teda rozdíly.

artep26
27. sep 2008

To tedy jo, ještě že chodím do Sanusu jako Žofík ... je to fakt hrůza, tolik peněz ... 😲 😲 😲

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre