Všetko o KET. Ako prebieha? Koľko trvá?

alakova
18. máj 2007

ahojte,chcela by som vas poprosit,aby ste mi napisali nieco o KETe. Ako prebieha cela liečba,kolko dni,kedy je transfer,či je po tom potrebna PN.

dasa24
17. okt 2008

nely já jsem to měla v přirozeném cyklu, ale koukni se do předešlých stránek, určitě tam něco takovýho je 😉

nelynka
17. okt 2008

jo podivam se..
ja mam taky prirodzeny cyklus, len mi obcas slabo dorasta vystelka alebo mi pozde dozrieva vajko, mala som mal ET uz tento cyklus ale na 18ty den som mala este slabo dozrete vajko, takze neviem, ale ovulku by som mala mat pravidelne..

leny2
17. okt 2008

Holky, nebrala jste některá před Ketem Estrimax? Já ho začnu brát až dostanu mrchu, mám napsaný 3x1, ale nevím, jestli 3 najednou nebo během dne, nebo jak?

macous
17. okt 2008

Ahoj Leny,
to máš teda štěstí, já ho beru už tři měsíce, a bere se od prvního dne krvácení ráno-poledne-večer, tři najednou fakt ne - chceš se zabít nebo co? 😀 😀 😀
Vítám Nely - ahoj 😉
Dáši ahoj - no a hádej co, jdu zase v pondělí a ve středu bude asi OPU- fofr co, taky na to čumim jak tele na vrata 😀 😀 😀 akorát musim honit to předoperační a v práci se taky zrovna neradovali, ale to mi fakt neva 😀 😀 😀 a ty začínáš kdy, sobota nebo neděle?

macous
17. okt 2008

Ahoj Věruš, tak co ty, jsem na tebe zvědavá, to byl teda byl vážně góóól 😀 a proč by vadilo, že sem chodíš, se nám ty akce IVFkářský stejně střídaj, třeba já, ET,KET,KET,KET, teď bude další OPU no a to bude doufám konec 😀 😀 😀

vm72
17. okt 2008

Tak fajn,že neva že jsem IUIářka... Ale KETařka jsem taky byla a snad zase budu,jen ten mezičas zaplním inseminacema. 😉
Dneska jsem byla na první po nevydařeném cyklu IVF,ale nedopadlo to vůbec podle mých představ. ☹
Teda všechno proběhlo v pohodě,ale řekli mi,že manžel má spermio úplně nejhorší za celou tu dobu co do CARu chodíme.Vždycky se pohyboval kolem 8-10% morfologie,což samo o sobě není nic moc,ale dneska mu naměřili 4% !!! ☹ Nevím,jestli je to tím,jak se teď 3 neděle dostával z virozy a nachlazení,jestli by to na to mohlo mít vliv...Nebo jestli je to už setrvalý stav...To by bylo téměř katastrofální poději i při IVF.
Každopádně se smiřuju s tím,že po 4,5 měs.nastoupím v listopadu do práce,z které jsem si myslela že odcházím už napořád... 😒

macous
17. okt 2008

Věruš, já vím, je to otrava s tou prací, ale hlavně s tím IVF, je to jakoby dokola a nic z toho, ale já věřím na to, že nám to vyjde. S tím spermijkem si nelam hlavu, kdyžtak bude ISCI, tam to snad není nic tak strašného ......
a hlavně se zase třebas zlepší, musíte doma taky trochu trénovat, nejlépe každý 4až5tý den, aby byla produkce nových spermíků 😉

vm72
17. okt 2008

To my budem.Hlavně manža tréninky nezanedbává. 😀 Mě to dneska prostě docela dostalo.Nikdy jsme to neměli nijak slavné,ale dneska to "nemělo chybu". ☹ Večer to ještě pojistíme 🙂 a potom už děj se vůle Boží.(Ale spíš se nic dít nebude...)
To čekání na další IVF bude vopruz,ale co nadělám.Peníze si po nocích netisknem,tak je budeme muset nejdřív poctivě vydělat... 😅

macous
17. okt 2008

Tak to můj manža teda trochu zanedbává 😠 zmeťour 🙂 ale když rozkážu, tak to jde jak po drátkách 😀 😀 😀 😀 😀
No nenaděláme nic, taky čekám a čekám 😉

nelynka
17. okt 2008

ahojte..

dakujem za privitanie 😀

mozem sa opytat, kolky den ste mali ET?

macous
17. okt 2008

já už teda nevím přesně, ale teď to bude 17 nebo 18 den cyklu...

hozny
17. okt 2008

Ahoj holky tak sem to stejně nevidržela a dnes jsem testovala. Tak konečně se oběvila ta druhá čárka slabá ale je, manžel ja stoho celej hin ale já to beru z rezervou až budem mít po UZV tak se trochu sklidním coš je až za týden.CHodím k Apolináři do car napsali mi že když bude test poz. že na krev nemusím rovnou knim na ten UZV ale já bych radši na krev máte stím některá skušenost aby nenadávali.Dík. Všem držím palečky.

nelynka
17. okt 2008

ahoj maharal..
ja som si mala vybrat medzi Duphastonom , ktory sa doplacal do 6000kc a Fostyonom za ktory som nedoplacala nic..vybrala som si Fostymon, pri ktorom som mala 16folikulov, 9 sa oplodnilo, 2mi dali do bruska a 5 je zamrazenych..
pichala som si ho do zadku, cize som chodila bud na pohotovost alebo priamo do gennetu pichat ale vpohode...
tiez sme mali ISCI, nakolko manzel mal len zamrazene spermie po rakovine..
a zalezi od toho ako ti lieky schvali poistovna a ako mate peniazky..ide tam vlastne o to, ze kazde telo zareaguje inak na kazdy liek.. takze na tie drahe mozes ale nemusis zareagovat rovnako ako na tie lacne..je to len na tebe..my sme pozerali hlavne na peniazky, pretoze sme ich vela nemali... 🙂

nelynka
17. okt 2008

boze ja som to napisala inde hehe 😀 😀 😀 😀 😀

nelynka
17. okt 2008

prepacte 🙂

macous
17. okt 2008

Nelynko - to nic 😉

Hozny, no tak prima 😀 to je vážně super zprávička!
U nás chodíme na krev po 15 dnech a pak po 10 dnech na utz, jinak nevim....

nelynka
17. okt 2008

hozny, zabehni si ku svojmu gyndsovi nebo na pohotovost cez vikend na krev a budes to mit isty 😀 nebo pockej jeste den-dva jestli ta palicka bude silnet.. 🙂

hozny
17. okt 2008

Macous moc dik sem strašně zvědavá snad to dopadne dobře jsetli se chitili obě nebo jen jedno ,ale nevadilo by to byla by to honička ale zvládli to jiný tak sned my taky.Tak další čekání pořád na něco čekat asi jako každá co tak si nebudu stěžovat.pa

macous
17. okt 2008

Hozny, no jen si nestěžuj a čekej, tohle čekání už je docela hezký 😉 taky bych už chtěla takhle hezky čekat 😵 😵 😵

leny2
17. okt 2008

Macous, díky moc za info, to je jasný, že bych nebrala tři najednou.
Hozny, potichounku gratuluju.

dasa24
17. okt 2008

Macousku,

Vm72 může to být z těch viroz 😉 to se zlepší 🙂
My jsme na tom hůř, tak máme i ICSI

no to je super 😉 to je teda fofr 😀
já doufám, že zítr přijde očekávaná MS 😀
Jinak taky manža občas zanedbábá, ale když dupnu tak je 😀 😀 No to spíš já jsem hrozná, protože já to můžu mít každý den 😅 😀

Hozny gratuluju 🙂 to je super

Leny tobě se to taky blíží, vid? 😉

nelynka
17. okt 2008

dasa aj my sme mali ISCI a doplacali sme vlastne len za to 😀

dasa24
17. okt 2008

nely to je super, to my jsme teda dopláceli docela dost 😅

nelynka
17. okt 2008

dasi a kam chodis do centra?

dasa24
17. okt 2008

Pronatal, vyhovuje nám že to máme docela blízko a ty? 🙂

nelynka
17. okt 2008

ja gennet, tiez to mame celkom blizko, ale za tyzden sa stahujeme uz do svojeho, mimo prahu, ke Kolinu 😀

dasa24
17. okt 2008

to je super,do svýho 😉 🙂

nelynka
17. okt 2008

veru, akurat v pondeli jedem podepsat papiri na cerpani hypoteky a kupno-prodejni smlouvu 😀

vm72
18. okt 2008

hozny-já bych si být tebou raději někam na krev došla.Bude to teď ode mě asi krutý,ale nepřála bych ti to co jsem měla já...Já jsem se taky už radovala z druhé čárky.Když jsem potom šla na krev,všechna moje naděje byla v tahu.Těhotná jsem sice byla,ale jenom chvíli,potom se to zase pustilo.Protože ta hodnota HCG byla strašně nízká (51j).Takže když si na krev dojdeš,budeš hned vědět na čem jsi.Moc bych ti přála,aby jsi na tom byla jinak než já a čárečky jen sílily!

daso,my ale máme IVF taky vždy s ICSI. ☹

leny2
18. okt 2008

Dašo,
tak jsem to dostala o dva dny dříve, začla jsem brát ten Estrimax a v pondělí se objednám na UTZ.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre