Všetko o KET. Ako prebieha? Koľko trvá?

alakova
18. máj 2007

ahojte,chcela by som vas poprosit,aby ste mi napisali nieco o KETe. Ako prebieha cela liečba,kolko dni,kedy je transfer,či je po tom potrebna PN.

insolka
22. okt 2009

.no ja sa muža nepytam 😀 😀 😀

lenkacar
22. okt 2009

fakt a sluší vám to tam ,já se neumim tvířit přirozeně a když se fakt směju tak jsem vytlemená se všema zubama 😀 😀 😀

insolka
22. okt 2009

.no to nas rozosmievali svadobčania

lenkacar
22. okt 2009

já kdybych měla dát do alba moje vysmáté fotky tak by jich bylo 99 ze 100,svatba na kterej jsem se děsně chlemila a taky si nic nepamatuju ..a to jsem byla střízlivá

insolka
22. okt 2009

........to mi sa smiatiu vyhybame ale len na foto ,inak sme 😀 😀 😀 😀

lenkacar
22. okt 2009

já myslim ,že to spíš bylo z nervů..já nevim.. manžel koukal jako bulík a ještě ani neposlouchal co říká oddá vající a nedal mi pusu a všichni čekali tak jsem ho chytla a dala mu jí sama a už jsme se začli smát a tak to šlo až do konce

insolka
22. okt 2009

..no ja som stale aj na svadbe plakala lebo všetci okolo mna plakali 🙂) kamaratka povedala že ani na vlasnej svadbe neplakala a u mna plakla ako male decko aq ja som to od nich poctivo chitila a revala som ako diva .....

lenkacar
22. okt 2009

tak já se na svojí smála jako prdlouš a na cizí jsem brečela že jsem zapomněla i vypnout kameru a jsem tam já v živém přenosu jak řvu ..paráda

insolka
22. okt 2009

........no už sa teším ako budem plakať ked otehotniem 😀 😀 😀 ja vsetko pokrstim plačom 😀 😀

katchik
22. okt 2009

tinky moc gratuluju a hned dvojnásobná radost. Super. 🙂
insolka já jsem měla ket stejně jako sophie. V přirozeném cyklu. Jen sledovali ovulaci a podle staří embrya je zavedli tolik dní po ovu. Ted jsem měla 5 denní embryo, tak bylo zavedeno 5 dní po ovu.
Sophie neboj hafany nenakazím. S tou mojí mrchou...spíš se někde toulá, naděje si už fakt nedělám.
Holky já jsem na PN byla jen při 1.IVF. Mě bylo nějak líp v práci. Doma jsem se jen furt pozorovala a bylo to na palici. Vždycky jsem si vzala dovču 2-3 dny po transferu a pak jsem mazala do práce.

lenkacar
22. okt 2009

hele to pak budem brečet spolu protože tolik štěstí se asi jinak slavit nedá

insolka
22. okt 2009

katchik .no to asi pri mne nebude možne lebo ja mam nepravidelnu ms a aj s ovulaciou bol problem......................lenka dohodnute sme už len nech sa to podary
😉 😉

lenkacar
22. okt 2009

ty jo mě tu mrznou nohy taky je u vás taková zima?

katchik
22. okt 2009

Dneska jsem četla v MF Dnes, že na www.ordinace.cz zahajují reality show, ked vybrali jeden neplodný pár a bude možnost je tam sledovat jak pokračují, názory doktorů atd.

insolka
22. okt 2009

.....Ano tiež je unas taka zima akurat som chcela skočit do večierky kupit kečup na zajtra nech nemusim vystrčit ani nos zajtra z domu

lenkacar
22. okt 2009

tak jdi nakupovat tak pa a díky za pokec bylo to prima

katchik
22. okt 2009

leni mě je vedro, ale to bude tím, že mám v sobě nurofen a asi litr čaje. 😉
insolka tak to jo, to budou muset podpořit lékama.

insolka
22. okt 2009

katchlik si myslim že to bude mat ta kočka ešte vetšie nervY ako mame mi ju bude tolko ludi rozoberat

lenkacar
22. okt 2009

katch já si taky musim něco vzít bolí mi v krku od noci

katchik
22. okt 2009

insolka taky si myslím, já bych do toho teda nešla ani omylem. A ten její partner je docela mladoch je mu 20 a jí 29.

lenkacar
22. okt 2009

já bych do toho taky nešla ..tohle neni dobrá věc ..reality na toto téma

katchik
22. okt 2009

leni já jsem se dnes vzbudila asi ve 3 ráno a bylo mi fakt bídně. Tak jsem zůstala doma a čajíkuju a je mi už líp.

lenkacar
22. okt 2009

dneska byl doma i muž a já se taky nemohla probrat k životu ,ale nakonec jsem se rozhýbala ,ale neni to ončo ..na noc dam nějakej paralen

insolka
22. okt 2009

ahoj už som spat

insolka
22. okt 2009

.ja mam svojho muža preč ☹ ☹ je na služobke buduci tyžden pride už sa tešim na neho

katchik
22. okt 2009

leno ono to teď řádí všude. To počasí tomu taky nepřidá. Já si nemyslím, že ta reality je úplně blbá. Spousta lidí vůbec neví o co jde. A do konce jsem i zaslechla názor, že po IVF se rodí postižené děti. Tak že alespoň ty co neví ,se o problému něco doví. Ale jak píšu sama za sebe bych do toho nešla ani za milion.

insolka
22. okt 2009

.......myslim že ani ja nie na to by som asi nervy nemala

katchik
22. okt 2009

insolka já jsem taky bez muže. ☹ Maká a chodí až pozdě, tak jsem u rodičů, protože by hafan byl celý den doma sám a tady může být na zahradě.

insolka
22. okt 2009

...no a ja som stale sama vlasne aj celu stymulku aj 15-dnove čakanie sme boli len po telefone ale som strasne rada že to najhorsie je zamnou

katchik
22. okt 2009

To je blbý, ještě, že alespoň funguje net, kde se člověk může vykecat. A kdy jdeš vlastně na ket?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre