Všetko o KET. Ako prebieha? Koľko trvá?

alakova
18. máj 2007

ahojte,chcela by som vas poprosit,aby ste mi napisali nieco o KETe. Ako prebieha cela liečba,kolko dni,kedy je transfer,či je po tom potrebna PN.

matiasko
6. dec 2010

@zufalka ak nemas predlz. kultivaciu tak rozmrazuju 2 dni pred vkladom , aby videli ci sa dalej deli embryjko a ak mas pred. kult. co je 5 den ,tak v den vkladu ich vyberaju 😉
a ano moze sa stat , ze ak do vkladu rano neprezije ani jedno a ty nemas uz viac emb. tak sa jednoducho transf. nerobi ☹ ale ak mas tak oni daju rozmrazit dalsie 🙂 nemusis sa bat ze by transf. nebol ak mas este aj ine embryjka 😵 dufam ,ze si pochopila 😉

zufalka
6. dec 2010

@matiasko pochopila,mame len tieto dve blastocysty,nič viac,tak snád aspon jedno prežije 😉 dakujem

matiasko
6. dec 2010

@zufalka neboj prezije 😉
drzim prsteky 😵

zufalka
6. dec 2010

@matiasko aj tebe 🙂

kiara15
7. dec 2010

@matiasko takze ani ja neviem na com som boze sice uz len cakat do piatku hadam nejak vydrzim 😒

@paja1 ale co som pocula nie vsetkym vsak???
@zufalka ja som mala 3embrika a ostalo len jedno 😒

paja1
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
paja1
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
paja1
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
kiara15
7. dec 2010

@paja1 napis to znovu bola si vymazana za to ze pises velkymi pismenkami 😉

paja1
7. dec 2010

@kiara15 ani jsem si nevšimla,bohužel a tolik mi to dalo práce.Já nestím mám strach,dnes jsem 8 den,ale asi tu odvahu ani nedostanu až na kontrolu.Jinak jak se cítíš ty?mě pobolívá spodek jako na mrchu,ale mám ten estrofen.já jsem ho těch prvních 9 pokusů neměla a vždycky jsem dostala mrchu.a minule už jsem měla estrimax a udržel mi to.vysadila jsem ho až po kontrole.a ted zatím drží.máš pravdu jsou vyjímky,ale minimum.tak uvidíme.a co ty budeš testit?já jsem sračka.

kiara15
7. dec 2010

@paja1 no ja som tiez taky strachoprd asi az na kontrolu ja mam teraz estrimax takze to mi moze drzat ale mala som asi4dni strasne pocity na mrchu a nic dnes mi to ustalo 😉 takze ked som nekrvacala neznamena tro ze som tehu lebo ja som sa vzdy rozkrvacala zatial aj to mi doky tvrdil ze mam lieky tie to udrzia a neudrzali vzdy na 6 alebo 9som sa rozkrvacala 😒

zufalka
7. dec 2010

@paja1 vymazali príspevok,neviem čo si mi odpísala ☹

matiasko
7. dec 2010

@paja1 zlatko pises velkymi pismenami a vymazali prispevok ,tak neviem ci si mi napisala ☹

paja1
7. dec 2010

@matiasko Já to říkám to jsem celá já už se budu snažit to psát,O.K.

paja1
7. dec 2010

To nebylo holky určitě nic důležitého.To ,že nestuji mám strach.a bolí mě dosti spodek-jako vaječníky.jinak,že všem držím pěstičky,co najdou odvahu testit. 🙂

zufalka
7. dec 2010

@kiara15 neboj to bude dobre,ja som mala bolesti brucha,vaječníkov a dokonca som špinila asi mesiac a najviac v období menzesu a všetko bolo ok,dve // som mala 10 den také silné až som pozerala ako puk 🙂 🙂 tie bolesti mi prešli asi v 11.tt,dovtedy som mala stále pocit že už mám mrchu a je koniec a pritom všetko bolo ok 😉 to je dobre znamenie,to sa fazulky zahryzkavajú do maternice 😀 ved kde už by mali taký all inclusív ako u maminy v brušku?!

zufalka
7. dec 2010

@paja1 teraz mi dr. že máme 6-dnové blastocysty a že ráno sa rozmrazia a ak bude všetko ok tak poobede bude vklad.Ak nie tak smola...ideme na črestve.Toto je môj siedmy pokus-že šťastný uvidíme.Zabudla som berieš aj prednison a od ktoreho dna?

paja1
7. dec 2010

@zufalka já ho beru už od září,co jsem byla ne ET a beru ho pořád ani mi ho nevysadili,asi pro horu těch pokusů,ale já ho brávala vždycky co si pamatuji.Tak se modlím a držím pěsti. 🙂

zufalka
7. dec 2010

@paja1 mne ho vysadili v 13tt, a teraz ked idem v januari na ten Ket ta si ho chcem nasadit tiež,aj anopyrín,len som zabudla že kedy som začala či naraz s estrofemom,tak preto.. 😒 kedy máš krvičku?

kiara15
7. dec 2010

@zufalka to si ma trochu upokojila lebo ma ide so vstkeho picnut 😉
@paja1 ved ani ja nemam odvahu testovat ale uz asi vydrzim
🙂

paja1
7. dec 2010

@zufalka v pondělí 13.12. moje nervy-uvidíme. 🙂

paja1
7. dec 2010

@kiara15 Vydržíš co?testit nebo ne?Já se sem dostanu zítra až kolem 20.00hod.Mám denní 12.takže dojedu až po 18hod,povytírám po zedníkoch.a pak na vás kuknu,držím všem pestičky. 😅

kiara15
8. dec 2010

@paja1 veru uz vydrzim aj manzel povedal nechaj to tak a piatok sa rozhodne 😉 ako sa inak citis?,

deinad
8. dec 2010

@kiara15 ahojky 🙂, ani nie, som ku podivu kludna, testovat sa nebudem, vydrzim ved uz len zajtra a budem vediet vysledok. A ako sa citis ty? uz si testovala?

deinad
8. dec 2010

@matiasko pocuj moja, ja ti nechcem davat ziadne falosne nadeje ani pisat prazdne reci, ale pockaj radsej na vysledok, predsa len nie nadarmo testuju na 14 den, podla mna je 9.den priskoro...drzim palce a nevesaj hlavu 😉

deinad
8. dec 2010

@zufalka ahojky, pridavam sa ku kockam, co Ti uz pisali. Ja som bola na KET 25.11, priprava zacina od prveho dna menzesu (aj ked u mna sa zacinalo az 5 den), prvych 7 dni som brala Estrimax 1denne kvoli hormonom a aby sa na to telo pripravilo, druhy tyzden teda 8-14 den estrimax 2denne a utrogestan 2x2vaginalne kvoli priprave maternice, od 15 dna beriem estrimax 1denne a utrogestan rovnako, na 19 den som mala vklad teda KET a pokracujem v uzivani liekov doteraz, estrimax kvoli tomu, aby som nezacala krvacat, zajtra idem na test, som sama zvedava, drzim Ti palceky a keby si cokolvek potrebovala rada pomozem 😉

deinad
8. dec 2010

@paja1 ahoj, fuha, to si si toho teda prezila moc, prepac ze pisem az teraz, ale precitala som si tvoje riadky a zostala som zaskocena, zavidim odhodlanost a vytrvalost a zaroven prajem, aby Ti to konecne vyslo, zasluzis si to, ja idem na test zajtra, po druhykrat...

kiara15
8. dec 2010

@deinad ved ani ja som neni kludna no ty uz zajtra?,ty sa mas?,drzim palceky nech je test pozitivny 😉 mna furt vsetko pobolieva raz silnejsie raz slabsie neviem ci je to dobre alebo zle 😒 mam strach takze stoho estrimaxu sa nekrvaca?,a ja som zacala krvacat ked som bola tehu tak potom ako to je?,a ty sa citis ako??

deinad
8. dec 2010

@kiara15 ja sa citim podobne, aj mna stale nieco pobolieva raz jeden raz druhy vajecnik, potom podbrusko, potom "nadbrusko"...ale citim sa inak dobre, tak kludne na dusi, veru zajtra, zajtra to budem nervozna. No tak mi doktor povedal, ze estrimax by to mal udrzat, a nemala by som krvacat, inak by som uz mrchu asi mala ako po ET, len estrimax sa pocas tehu brat nesmie, tak som sama zvedava, co bude dalej...

kiara15
8. dec 2010

@deinad no to som aj ja citala ze sa nesmie ale mna vtedy nehal uzivat dalej ale nedopadlo to dobre ale baby tu pisu ze az do 12tt. tak som aj ja zvedava ako dalej 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre