Všetko o KET. Ako prebieha? Koľko trvá?

alakova
18. máj 2007

ahojte,chcela by som vas poprosit,aby ste mi napisali nieco o KETe. Ako prebieha cela liečba,kolko dni,kedy je transfer,či je po tom potrebna PN.

jancica74
23. aug 2010

@chrobacek ahoj chrobi - tak jak u vás proběhlo překvápko ? 🙂 vykládej,přeháněj 😀

chrobacek
23. aug 2010

@jancica74 ahojky no super doják tatka vůbec nechápal co to jako má znamenat všichni překvapení tak se brečelo a hlavně jsou všichni šťastní a já taky, že už to ví 🙂)

okcelok
23. aug 2010

@petronela82 to veřím,musí to být nádherný pohled,ten nejhezčí na světě!!! 😅

okcelok
23. aug 2010

@chrobacek jéé,to je krásný!!Tak přeji,ať je mimi zdravé a ať krásně roste!!! 🙂 🙂 🙂

okcelok
23. aug 2010

@chrobacek jo vlastně,tak jsou dvě!!!!!Tak to přeji dvojnásobně!!!!

petronela82
23. aug 2010

@chrobacek - to muselo být super překvápko pro rodinu, teď by to ještě mohl být páreček - viď ? - nebo by jsi raději dva kluky nebo dvě holky?

holky co ta afrika - ozvala se vám někomu?

chrobacek
23. aug 2010

Peti no asi ten páreček 🙂, ale tak uvidíme 🙂 necháme se překvapit jaké poklady máme ... jinak to bylo fakt supr dojemné u nás 🙂

chrobacek
23. aug 2010

@jancica74 jéé krásný fotky 🙂 v pátek jsem taky byla 12+2 🙂 ten nosík je tam suprovej 😀

jancica74
23. aug 2010

@chrobacek já se před chviličkou vrátila od toho kamaráda,co mi dělá ty fotky,tak jsem je tady hned šoupla,pomalu to nešlo ani nafotit - pořád se to mrskalo - je moc čilé 😀 k mému lékaři jdu ve středu na SCREEN,ale uklidnil mě i kamarád,že to vypadá v naprostém pořádku....chtěla bych tu fotku 3D to nevadí,že bude ET 😀 U vás doma si to umím představit - to muselo být radosti 😵 😵 😵

andous
23. aug 2010

Ahojky holky všem co mají // gratuluju a těm co na ně čekají přeji hodně štěstí 🙂 Dlouho jsem tady nebyla nebot po posledním neuspěchu nebyla nálada a chut ☹ Ted už se pomalu chystáme na další Ket tak snad to tentokrát vyjde 🙂 Musíme všechny doufat a věřit jinak by se člověk z toho musel zbláznit a hlavně to nevzdávat 🙂

jancica74
23. aug 2010

@andous přesně tak,nevzdat to 🙂 moc štěstíčka přeji,tak průběžně informuj co tě čeká atd...at se můžeme těšit s tebou 😀 huráááááááááá do boje 😵 😵

andous
24. aug 2010

Ahojky.Děkuji janica74 se budete těšit semnou to je moc hezký. 🙂 Aspon budu moc si s někým podebatit.V pondělí mě teprve čeká kontrolní utralzvuk tak uvídíme jak to dopadne......a když ok tak už se jen těšit na vklad mimísku 🙂 Jsem na to zvědavá jak to tentokrát dopadne a věřím že už se konečně zadaří 🙂

78marcela
24. aug 2010

@andous Ahoj, kdypak jdeš na KET? Mě čeká asi 9.9. Tak budeme doufat spolu?

okcelok
24. aug 2010

@78marcela jéé,já mám skoro stejný termín na KET! Vyjde nám to,já tomu věřím!!! 😉 😉

78marcela
24. aug 2010

@okcelok No super, kdy jdeš? Já si to předběžně spočítala sama, ale myslím, že se nespletu. Plus mínus den...

okcelok
24. aug 2010

@78marcela no podle menses to vychází buď 9 anebo 10.9. Dělá se 19 nebo 20 DC! Konečně!!!!

78marcela
24. aug 2010

@okcelok Tak to budeme mít stejný. Mě přišla mrcha v neděli, doufám, že brzy zmizne, a vždycky jsem to měla 19. den cyklu, tak teď jsem si řekla, že asi taky, tak jsem si to tak spočítala.Ale jestli 9. nebo 10. to je fuk, hlavně aby to konečně vyšlo.

okcelok
24. aug 2010

@78marcela mě taky,přišla o 4 dny dřív,ale tentokrát to vůbec nevadilo!!! 😀 Co bereš za prášky? Já mám tabletu estrofemu a prednison!

78marcela
24. aug 2010

@okcelok Mě dali prednison, estrofem, anopyrin, a doporučili koupit femibion, tak jsem si ho taky koupila. Jsem jak narkomanka. Až se do toho přidá utroš, tak budu brát 12 prášečků denně.

okcelok
24. aug 2010

@78marcela já mám babyplan a myslím,že skončím stejně tak! 😀

78marcela
24. aug 2010

@okcelok Tak to je prima, že tu budu mít někoho, kdo bude se mnou trpět při tom nekonečném čekání...Ale už se na to trochu i těším, ale zase i bojím...

okcelok
24. aug 2010

@78marcela Jojo,bude nás víc!!Neboj se,zvládneme to!!A s dobrým koncem!

jancica74
24. aug 2010

@okcelok
@78marcela
@andous holky,když jsem to zvládla já - tak vy určitě také 😀 už to máta za pár,tak tfuj,tfuj,tfuj 😵 😵 😵

okcelok
24. aug 2010

@jancica74 díky,já osobně tomu věřím na 100% 😀 😀 😀

78marcela
24. aug 2010

@jancica74 kéž by...já tomu věřím s rezervou, no...

jancica74
24. aug 2010

@okcelok tak to musíš 😀 hlavně pozitivní myšlení 😉

jancica74
24. aug 2010

@78marcela Marcelko,n..... mě 😠 mysli pozitivně,věř tomu,prednison dělá zázraky - teda u mě po všech neúspěších 😉 musíš věřit.....moc vám to holky přeji 🙂 🙂

78marcela
24. aug 2010

@jancica74 no uvidíme, strašně moc si to přeju, ale trochu se bojím. Věřila jsem děsně moc tomuto druhému pokusu a nic. No uvidíme..musím věřit, to by bylo, aby tolik prášků nezabralo. vid.

jancica74
25. aug 2010

@chrobacek jsem zpátky z scrren testu - je to na jedničku,teda UTZ,výsledky krve za týden,ach jo,zase čekání...

okcelok
25. aug 2010

@jancica74 ahojky,ano,pozitivní myšlení dělá hodně!!

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre