Všetko o KET. Ako prebieha? Koľko trvá?

alakova
18. máj 2007

ahojte,chcela by som vas poprosit,aby ste mi napisali nieco o KETe. Ako prebieha cela liečba,kolko dni,kedy je transfer,či je po tom potrebna PN.

kiara15
29. okt 2009

kachtik ahoj mojko ja sa mam ok ale stale mam ruzovy vytok ale vcera som bola u dokyho a povedal ze to moze byt ze inak mam vsetko ok 😉

katchik
29. okt 2009

Ahojky kiara, tak to je dobře, že je vše ok. Kamarádka na výtok a dokonce i špinila trpěla asi do 12tt, ale chápu, že to znervozní.

kiara15
29. okt 2009

kachtik ked ti poviem je to na nervy ci s nieco deje alebo nie?ja mam vlozku cistu le ked sa vycikam tak mam ruzove a to ma znervoznuje 😒

katchik
29. okt 2009

kiara to veřím, ale co tak slýchám, tak to má fakt polovina holek.

kiara15
29. okt 2009

kachtik to fakt ?aspon som neni sama le co to moze robit??

sophiejane
29. okt 2009

katchik tak kdy se sejdeme v gestu ☹ já to vidím na sobotu, to mám 14.den, tak tam rovnou vlítnu. to už se ta mrcha asi rozjede, ted to pobolívá.

katchik
29. okt 2009

sophie do Gestu jsem objednaná na pondělí. Chtěla jsem teď na pátek, ale měli plno. 😒
kiara znám fakt dost holek co takhle ze začátku špinili a vše bylo ok.

kubeshan
29. okt 2009

Ahojtě děvčátka, nedalo mi to se k Vám nepřidat. Jsem polomrtvá strachy. Jsem dnes čtnáctý den po KETU, bohužel ze 4 mražáčků se povedlo rozmrazit jen jedno. Před tím jsem podstoupila jednou neúspěšnou stimulaci vaječníků, pak jsme zažádali o dárkyni vajíček. ET proběhl neúspěšně se dvěmi embrijky(10. den jsem začla krváce). Nevydržela jsem a dvanáctý den jsem si udělala těhotenský test a byl negativní. Občas mě píchne v podbříšku a mám bolavá prsa. Pan doktor mě varoval, že test může být ovlivněn hormonama co beru..Estrimax 2-2-2, estrahexal 1OO vždy třetí den, prednisol 1/2 a magne B6 a utrogestan 2-2-2. Zítra jedu pro verdikt, a vzhledem tomu, že jsme mělo posledení spermijku.. Myslíte, že mám naději? Hanča Nevím, jestli píšu správně, předem se omlouvám, a děkuji za odpovědi. 😉

sophiejane
29. okt 2009

katchik moje ms je pořád nezvěstná, ale myslím, že to bude stejný případ, jako u tebe. i když minule mi ji utroš nezabrzdil a jiné léky neberu. tak at uz radsi dorazí. já bych se tam musela vecpat v sobotu, protože jestli to bude pořád negativní, tak abych šla v pondělí do práce 😒

katchik
29. okt 2009

sophie mě po utroši přišla vždycky jinak někdy i přes utroš někdy až po vysazení. Akorát po vysazení vždy do 2. max. do 3 dní. Teď to bylo po týdnu od vysazení. Tak nevím co to mělo být. Kolika denní embrya si měla zavedené?

katchik
29. okt 2009

kubeshan záleží jak stará ti zavedla emrya. Pokud 5denní, tak 12 den by tam už náznak měl být. Mě se u 5 denních // objevily 10.den. U mladších embryí se může ukázat později, ale u každého stoupá hcg jinak.
Myslím, že tyhle hormony by snad ovlivňovat test neměli. To dělá podle mě jen pregnyl.

kubeshan
29. okt 2009

Katchik, děkuji za odpověď. Embrijko jsem měla pětidenní, takže mám malou pravděpodobnost.. Ale naděje umírá poslední,ne? Nevím, jestli do toho půjdem po nějakém čase znovu.. Byla jsem přesvědčená, že jde o poslední náš pokus, i v případě, že nám to nedopadne. Ale ta vidina malého mimíska..

katchik
29. okt 2009

kubeshan pokud ještě nedorazila ms, tak naděje určitě je. Moc ti drřím palce, aby to tak bylo. A ty máš zasebou zatím jen 1. IVF + KET?

sophiejane
29. okt 2009

´kubeshan jestli jsi po 1.ivf tak máš ještě 2 pokusy, neboj

sophiejane
29. okt 2009

katchi kolikátý den ti ted zjistili ovulaci? mě 14.den, tak už by mohla dorazit, ale doktorka řekla, to jsem byla poprvé u té jejich snad jediné doktorky, že to asi akorát praská, protože folikul je menší, než před 2dny.. no ale kdo ví, jestli mi jen neseschnul 🙂

katchik
29. okt 2009

sophie 11 den, já jím takhle snad pokaždý, pže kdykoliv jsem byla na utz, tak mi jí vždycky potvrdili 11.den. Mám krátký cykly, tak proto jí mám tak brzo.

sophiejane
29. okt 2009

mě jí skoro vždy potvrdili 12.den, někdy i až 14tý, obyčejně mám přesně 28dní, takže si myslím, že do dvou dní přijde, je to teprve den přes, a asi jsme těmi hormony rozmrskané 🙂 minule jsem to obrečela, ale připadá mi, že člověk si zvykne i na tyhle neúspěchy. Holt půjdu někdy leden - únor znova. jednou to klapnout musííííííííí

kubeshan
29. okt 2009

Katchik, od mládí mě gynekologové zkracovali vaječníky(kvůli cystám), až mi zůstala asi půlka jednoho. To je ten můj kámen úrazu, díky tomu mám vysokou hodnotu FSH, asi rok jsem čekala než souhlasili v Sanusu se stimulací vaječníků, ale udělal se jen jeden folikul, a kvůli nízkým hodnotám estrogenu byl pokus zastaven. Pak jsem začla jezdit do Arlety, a zažádali jsme o dárkyni vajíček. A pak byl jeden pokus IVF se dvěma šmudlíky, sice se chytli, ale spadla mě bandáž žaludku a bylo zle, musela ven. Krátce potom jsem potratila. No a poslední emrijko proběhlo teď. Sice máme doma jednoho skoro puberťáka, ale touha po miminku je veliká. Jinak všem Vám berušky přeji (opravdu od srdíčka) aby jste byli brzy šťastnými těhulkami.. Já vím, že si nemůžu tolik ztěžovat, jednou jsem to už zažila..Držím palečky a zítra písnu, slibuju. 😖

kiara15
29. okt 2009

kachtik dost si ma ukludnila 😉

katchik
30. okt 2009

Ahooj Holky,
Jupííí máme pátek. Já se tak těším na víkend. 🙂
Sophie třeba mrcha nedorazí a 2. IVF nebude potřeba. Kéžby. Máš pravdu, že si člověk na ty neúspěchy tak nějak zvykne. Ze začátku jsem to taky vždycky obrečela a teď už to beru nějak jinak. Samozřejmě, že mě to mrzí a jsem pěkně nasr...., ale furt si říkám,že se prostě jednou taky dočkám. Jen vydržet. Včera mi kamarádka oznámila, že je těhu, tak mám zase depku.
kiara to jsem ráda. 😉 Já vím, že je člověk vyplašenej. Co si budeme povídat ten strach teď bude už asi pořád, ale snaž se být v klidu.
kubeshan koukám, že jsi si taky užila. 😒 myslím na tebe, ať máš jen dobré zprávy.

kiara15
30. okt 2009

kachtik ved to ze musim byt v klude celkom ta chcapem aj mna niekedy zlomilo ked mi niektora povedal ze je tehu 😒

sophiejane
30. okt 2009

katchik tak 13.den test opět nic, ale mrcha taky nic. u mě je to tedy neobvyklé, aby se to takhle zpozdilo, ani nemám pocit, že by se blížila, to bude asi jako u tebe. navečer asi volám do gestu, a zítra se tam vydáme, stejně potřebuju lístek a asi i ukončit PN. prosímtě, chci se tě zeptat, tobě řekli, že po tom.dni, pokud je test nega, máš vysadit utrogestan? nejlíp by bylo, kdyby brali krev, věděla bych rovnou 😒
navíc můj chlap je nastydlej, prská, a já už to od něj asi chytla, dnes už taky smrkám a šimrá mě v krku, samé radosti ☹

sophiejane
30. okt 2009

.......mělo tam být po tom 14.dni....

kiara15
30. okt 2009

sophie ☹ ☹ ☹

katchik
30. okt 2009

sophi v papírech mám, že do kontroly nemám vysazovat léky. Ale já jsme je vždycky vysadila po neg. testu nechtěla jsem do sebe zbytečně rvát hormony a utroš by my zbytečně protahovatl ms. Mě jak se zpozdila ms, tak jsem taky neměla pocit, že by měla dorazit až ten 18.den po ket jsem začla trochu špinit, ale břicho mě vůbec nebolelo. Tak vydrž ještě do zítřka zkus test a když bude neg. tak bych je si vysadila.

kubeshan
30. okt 2009

Děvčátka dopadla jsem podle očekávání špatně, udělali mi jen test z moče, a je negativní. Ms pořád nepřichází, ale mám vynechat ty srágorky, které jsem do sebe rvala a prý to přinde. Pan doktor mě řekl, že by byla teď nejlepší tak rok pauza, a ikdyž jsem byla před tím rozhodnutá, že končíme, teď vím, že budu v boji pokračovat. Je to opravdu běh na dlouhou trať, doufám, že někdy doběhnu s úsměvem. Ahojtě a dřžte se, já si ještě nějakou dobu pořvu a pak bude snad líp.. V pondělí jdu do práce, doma bych na to asi myslela víc. Tak pá

sophiejane
2. nov 2009

Ahoj katchik, dej vědět, co v gestu... mě se dnes rozjela mrcha, poté co jsem včera vysadila utroš...a taky mám chřipku, tak ještě využiju neschopenku z gestu a budu tento týden doma, do gestu zajedu až tak ve čtvrtek, ale ráda bych se taky dostala k někomu jinému, než Al. ...už si nepamatuju, jestli jsi psala, jestli máte nějaká podrobnější vyšetření, já mám třeba to imuno z krve u nich už tři roky starém, tak bych docela ráda, kdyby mi to udělali před 2.ivf znova, nevíš, co to vše obsahovalo, jestli i protilátky proti obalu embrya, nebo trofoblastu? Dost o tom pochybuju...To mi tenkrát vůbec neřekli, musím se na to zeptat... nerada bych zbytečně vypotřebovala další ivf...

sobka
2. nov 2009

Ahojte dievčatá, možem sa k vam pridať? Som 11. den po KETe a od rana mám tlaky na MS. Mám pocit, že mrška opat príde, vo stvrtok mám ist na krv. Ja už mám za sebou 2IVF v lete a teraz ket, no a už mrazáčiky nemám žiadne, mala som ich 4 ale rozmrazili sa len posledné dve, tak musím asi na 3IVF. Nechápem , čo sa to so mnou deje, inak ja som zdravá a aj drahý...akurát mám 1 nepriechodný vajíčkovod. Vy , čo máte pozitívne testíky, ste takéto pocity nemali? Ja som si už KETka zažila minulý rok, vtedy som ich mala 2x a tentokrát som si myslela, že to bude iné, zacala som brat aj prednison, wobenzym, co predtým som nebrala, aj si pichám fraxiparin an riedenie krvi, len pre istotu by sa mi zrazeniny netvorili aby sa mohlo embryjko ucytiť, doteraz som mala pocit, že to klapne, ale dnes negatívna, skeptická nalada, kvoli tomu brusku...

sophiejane
2. nov 2009

sobka testovala jsi? dnes už můžeš...

sobka
2. nov 2009

nie, práve že to už ma odrádza, ja som nikdy netestovala a až na krvi sa mi podtvrdilo to, co som cítila a teraz mám tie pocity opat, tak ani nemám naladu bežať do lekárne...

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre