Všetko o KET. Ako prebieha? Koľko trvá?

alakova
18. máj 2007

ahojte,chcela by som vas poprosit,aby ste mi napisali nieco o KETe. Ako prebieha cela liečba,kolko dni,kedy je transfer,či je po tom potrebna PN.

78marcela
11. sep 2010

@okcelok to teda nedostali ani jednou, no toto, že vy tam máte nějakou protekci? Mě nabídli akorát brigádu 😀 😀 😀 😀

okcelok
11. sep 2010

@78marcela my to dostali poprvé,jak jsme platili!!!Stejně je to test až na takový 20 den po KETu,takže ho nevyužiki!!!Hele,brigáda je lepší než test!!! 😀 😀 😀

78marcela
11. sep 2010

@okcelok No jo, to možná je. Učit chytrý lidi německy, to mě baví. S tím se nesetkávám často🙂
když mě otěhotněj, tam budu jezdit klidně i zadarmo...aspon chvíli🙂

okcelok
11. sep 2010

@78marcela tak to Tě šlechtí!!!! 🙂 🙂 🙂 Já si tu němčinu do hlavy nejsem schopna nasoukat,prostě mě nejde.

78marcela
11. sep 2010

@okcelok mě to ve škole taky nešlo, naučila jsem se až v Rakousku. tam jsem k tomu získala vztah a chuť a zjistila jsem, že je to hrozně jednoduchý jazyk. A mám ho ráda.

7bambulik9
11. sep 2010

@okcelok No snažím sa tiež tehotniť 🙂 21.9 idem na krv tak inšie v hlave nemám len či to víde alebo nie presne ako vy 🙂) najradšej by som to chcela vedieť hneď ale to asi každá...no treba veriť a čakať...a držím palečky

78marcela
11. sep 2010

@7bambulik9 Tak to budeme tři těhule, prima...

7bambulik9
11. sep 2010

@78marcela presne tak

7bambulik9
11. sep 2010

Baby zaujala ma tá bazálna teplota počas tehu koľko by mala byť? už som sa bola zrovna zmerať 😀

okcelok
11. sep 2010

@78marcela tak já to mám stejně s angličtinou!!!

okcelok
11. sep 2010

Bazální teplotu máme každá jinou,ale pokud se budeš pravidelně měřit a teplota bude stoupat,tak jsi nejspíš těhotná!!!

okcelok
11. sep 2010

teda,nás bude ale těhotných!!!!To bude krása! 😀 😀 😀 😀

okcelok
11. sep 2010

@78marcela takže ty máš krev 24.9?

78marcela
11. sep 2010

@okcelok Tu zase nemám ráda já a nejde mi moc do hlavy🙂 i když se snažím 😠

7bambulik9
11. sep 2010

@okcelok merala som si síce teraz nie ráno a mám 37,7 C no tak uvidím dalsie dni co ukazu

78marcela
11. sep 2010

@okcelok Jo, mám ale půjdu tam určitě o něco dřív, myslela jsem že ve středu nebo ve čtvrtek 23.9. Podle mě to bude bohatě stačit. Slíbila jsem jít po 20.9 do práce.

okcelok
11. sep 2010

@78marcela otec žije v USA,takže by bylo ode mě společensky nepřijatelné,abych ten jazyk neuměla!!! 😀 😀 😀 😀 😀

okcelok
11. sep 2010

@7bambulik9 tak se koukni na net,jestli tam o BT něco najdeš!!

78marcela
11. sep 2010

@okcelok Tak to se budu od tebe učit já, jak budeme na mateřské, co?

okcelok
11. sep 2010

@78marcela aha,tak to budeš vědět dřív,než já!!! 😉 A mě ty nervy budou teprve čekat! 😝 😝 😝 😝

okcelok
11. sep 2010

@78marcela no vidíš!!!!A máme plány na mateřskou!!!Úžasné!! 😀 😀

78marcela
11. sep 2010

@okcelok To jo, já se tu zatracenou angličinu naučit musím, protože jen s němčinou neuspěju veš kolství. Navíc jsem sice tady z pohraničí, kde je němčina potřebná a stále asi bude, ale za chlapem jsem se odstěhovala přes celou republiku, kde je k ničemu a uznává se pouze angličtina. Takže mě nic jiného nezbývá a už jsem si to naplánovala jako program na mateřskou, kdybych se náhodou nudila🙂

okcelok
11. sep 2010

@7bambulik9 teplotu si musíš měřit ráno ve stejnou dobu!!!Zadej si tady na koníkovi ve vyhledávači bazální teplota a najedeš na diskuzi na toto téma!

okcelok
11. sep 2010

@78marcela tak to je domluveno!!! 😀

78marcela
11. sep 2010

@okcelok prima, beru tě za slovo. Ted jenom abysme byly obě naráz těhotný...a to budeme, takže prima.

7bambulik9
11. sep 2010

@okcelok Dík za typ

okcelok
11. sep 2010

@78marcela přesně tak sestro!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 😀 😀 😀 😀

okcelok
11. sep 2010

@78marcela How do you do,exprt????!!!! 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

78marcela
11. sep 2010

@okcelok gut. fenk jú 😀 😀 😀 😀 😀

okcelok
11. sep 2010

@78marcela ich gehe schlafen,gute nacht!!!!!!!! 😀 😀 😀 😀 😀 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre