Všetko o KET. Ako prebieha? Koľko trvá?

alakova
18. máj 2007

ahojte,chcela by som vas poprosit,aby ste mi napisali nieco o KETe. Ako prebieha cela liečba,kolko dni,kedy je transfer,či je po tom potrebna PN.

jancica74
16. sep 2010

@78marcela 😵 moc ti to přeji,tak hodně štěstí at čárečka sílí 😀

rozinka007
16. sep 2010

@okcelok jojo, zítra 😉
@katarinka13 gratulka tichounká, hoď sem foto, poděl se s námi o dvouprudovku 😉 kolikadenní jsi to měla embryjka?
@78marcela tak to jsme na tom obdobně viď, já to mám tedy ještě čerstvé před měsícem, mě začala slábnout 11.den, mám to ve fotoblogu, tak už víš, proč mám obavy, i když tam ty čárky mám 😔

78marcela
16. sep 2010

@rozinka007 Já četla tvůj fotoblog. Moje dvě čárečky z června jsem si tam tehdy taky dala, teď je mám podobné, takže taky doufám, že se to bude vyvíjet pozitivněji než předtím...jsme na tom stejně, holt musíme věřit, že to tentokrát vyjde.

andous
16. sep 2010

Ahojky holky tak to tady pročítám a mám ohromnou radost 🙂 Jáka je tady mega těhu vlna to je bezvadný 🙂 Všem mooooocinky potichoučku gratuluju 🙂 🙂 A přeju at dálnice jen sílí!!!!!!!!!!!!!!

78marcela
16. sep 2010

@andous A co ty, děvče?

andous
16. sep 2010

@78marcela Já zatím snad dobrý dnes měla do razit menstruace....Nedorazila 🙂 A doufám že už nedorazí...mám ji nepravidelnou tak že u mě člověk nikdy neví 😅 Jinak čárky na testu zatím sílí tak uvidíme jak to bude pokračovat....Nechci se předčasně moc radovat když vím že se muže stát ještě cokoliv...Minule to bylo taky vše ok a v necelým 8týdnu se plod zastavil ve vývoji nebo spíš se vubec neukázal....tak že asi tak.Tak se snažím ted na to koukat s nadhledem a být v klidu.Ale samozřejmně se malinko a potichoučku raduju 🙂

78marcela
16. sep 2010

@andous tak prima, musímne věřit, vid. jinak mě ted chytá testovací manie, udělala jsem si ted ještě jeden testík, jestli se čárka neztratila, je teda o dost slabší, doufám, že je to proto, že je moč už naředěná, ale furt tam je. Hezky v limitu...
A jelikož jsem už tím pádem neměla test na ráno, tak jsem letěla tady za rohem do lékárny a oni nemají ty co používám, mamatest 10, měli jen 25 citlivost. Tak jsem z toho načuřená, musím někde sehnat ty moje, abych měla jistotu, že to fakt sílí. Na těch 25 si myslím, že se mi nic neukáže ještě.

andous
16. sep 2010

@78marcela to mi povídej já bych testila taky jak prdlá 😀 Mě když to chytne tak mám velkou spotřebu testu 😀 Ale dnes jsem odolala udělala jsem si jen jeden 😀 a když jsem viděla že je silnější tak jsem si řekla tak až zítra zase.To ti věřím že tě to naštvalo to já bych taky byla načuřená 🙂 tak třeba je ještě seženeš.A neboj že je slabší to je tím naředěním...to já měla taky.Já taky vždy koukám do těch pěti minut co tam píšou a pak se teprv uklidním 🙂 Taky si myslím že ten25 ti ještě nic neukáže ale zkusit to mužeš 🙂

okcelok
16. sep 2010

@katarinka13 jéééé,blahopřejí,to je úžasná zpráva!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Tak hlavně,ať je vše v pořádku!!!

okcelok
16. sep 2010

@78marcela no pěkně ti jde english!!!!!Jsi úplný samouk!!! 😀

okcelok
16. sep 2010

@78marcela tys teď testovala???

okcelok
16. sep 2010

teda,to je bomba,vy všechny těhotníte!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!To já musím zákonitě taky!!!!!!!!!!!

christim
16. sep 2010

ahoj holky, moc gratuluji 😅 hlavně tu těhu vlnu udržte, a ť nám neuplave 😉 - mě čeká KET až v polovině října 😨

okcelok
16. sep 2010

@78marcela vy jste mě tak navnadily,že snad v pondělí testnu taky!!!!!!!!!!!!

okcelok
16. sep 2010

@christim neboj,to je za dveřma,to čekání uteče jako voda!!! 😉

okcelok
16. sep 2010

@katarinka13 kdy to manželovi řekneš???To vypuknou bujaré oslavy,co!!! 😀 😀 😀 však tak to má být!!!!!!!!!!!!!!!!

okcelok
16. sep 2010

@andous no přece menses nemůže přijít,když jsi těhotnááááá!!!! 😀 😀 😀 😀 😀
Moc vám všechny obdivuji za odvahu,já se bojím! 😝

andous
16. sep 2010

@okcelok to je jasný že přijít nemuže!!!!!!!!Odvaha taky moc nebyla ale chtíč byl větší víš 😀 Jsem zvědavá zítra jak // budou vypadat...každé ráno testuju se staženým svěračem 😀 😀

okcelok
16. sep 2010

@andous neboj,už se ti neztratí!!!!!! 😉 😉 😉 U mě pořád převládá strach,takže asi počkám!
Ale je to super,jak tady všechny těhotníte,to mě dodává energii!

andous
16. sep 2010

@okcelok bojím bojím 😝 ale pořád věřím že tam zustanou a budou jen a jen sílit!!!!!!Já z toho mám taky radost jak tady všechny těhotní je to uplná bomba!!! 🙂 Mě to tu energii dodává taky.To tě teda obdivuju že to vydržíš na to já nemám nerva 🙂 Jsem zvědavá zítra na Rozinku kolik nahlásí HCG.Určitě bude obrovské!!!!

okcelok
16. sep 2010

@andous to víš,že bude sílit a pak se z ní stane jedno velké mimi!!! 😀 Nebo dvě?!Kdo ví!! 😀
No to číslo musí být obrovské,nic jiného by jsme tady ani nebraly,jen samé jistoty a pozitiva!!!No já mám taky nerva,zvlášť,když vidím,jak všechny testujete,ale dala jsem si závazek a chci to dotáhnout do konce.Znám se,vím,že bych to vzdala,kdyby tam nebyla a to nechci.

andous
16. sep 2010

@okcelok Já taky věřím že z toho bude mimi nebo dvě 😀 To je jasné že,berem jen samé jistoty a pozitiva!!!!Tady totiž od začátku nic jiného není tak to musí být i nadále!!!A věřím že bude!!!Vážně tě obdivuju že to vydržíš to je neuvěřitelný!!!!A vzdávat nic nemusíš nebot už ted tam máš dálnice ale ještě o tom nevíš 🙂 Tak bud v klidu.A máš nějaké příznaky??Jo a nevíš v kolik jde ta Rozinka na tu krev???

petulka22
16. sep 2010

Babulky moc děkuju za odpovědi, čekám po neúspěšném KET na mrchu, příští týden mám poradnu a snad pak vlítnu další cyklus na 2.IVF. OPU byla naposled v březnu - jo, ty objednací lhůty u nás v CAR.... - takže by to snad šlo. 🙂

okcelok
16. sep 2010

@andous bolí mě prsa,podbřišek,mám zvýšenou teplotu,to je asi vše.Nevím,kdy má jít,jen vím,že jde zítra.

okcelok
16. sep 2010

@petulka22 tak přeji,ať mrcha tentokrát přijde dřív,ať můžete dřív začít!! 😉

andous
16. sep 2010

@okcelok tak to jsme na tom podobně mě taky bolí prsa,podbříšek sem tam,chodím pořád čurat a jsem nějaká pořád unavená...tak to je určitě na dobré cestě 🙂 Tak budem Rozince držet pěstičky...stejně to dopadne dobře to je jasný 🙂

okcelok
16. sep 2010

@andous jo,to jsou vytoužené příznaky!!! 😀

andous
16. sep 2010

@okcelok tak,tak 😀 😀

okcelok
16. sep 2010

hele vy moje těhule,měli jste jakoby menstruační bolesti?????Mě to nějak začíná chytat,tak se bojím! 😲 😲 😲

andous
16. sep 2010

@okcelok neboj já to měla taky jak poprvé co se to na konec nepovedlo....to mě bral i kříž a byla jsem smířená s tím že to dostanu a na konec prdlajs 🙂 A ted to mám to samé pořád to cítím....tak dobrou a neboj,hlavně bud vklidu a odpočívej....

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre