Všetko o KET. Ako prebieha? Koľko trvá?

alakova
18. máj 2007

ahojte,chcela by som vas poprosit,aby ste mi napisali nieco o KETe. Ako prebieha cela liečba,kolko dni,kedy je transfer,či je po tom potrebna PN.

maryah
8. apr 2010

simpatica, 6. deň je skoro, o tom ani neuvažuj, presne ako povedala evik, doporčujú tesovať na 12-14 deň, mne odporučili netestovať... ja ani nechcem a dúfam, že to ani neurobím 😅
áno evik, včera som mala transfer 🙂 ako sa cítiš? máš nejaké príznaky?

evik73
8. apr 2010

Mary snad jen prsa mě bolí a to u mě není zvykem,ani při MS,tak to by mohlo být,jinak mám 2 blastocysty zavedeny,tak jsem zvědavá...V lednu jsem si při ET nechala dát jen jednu blastocystu a nedopadlo to,tak teď jsem to riskla a dala dvě 😀

chrobacek
8. apr 2010

eviku držím palce at je KET úspěšný 🙂

maryah no uvidíme jak budeš mluvit za týden 😀

simpatica
8. apr 2010

ja dom po prvom ET, beriem estrofem 2 tbl , k listovu a picham agolutin. Mam napate prsia, ale to je z toho agolutinu

simpatica
8. apr 2010

evik ,preci ste museli ist na iVF?
ved uz jedno dietko mas. Ja mam tiez zavedene len jedno embryojko, blastocystuk, predlzena kultivacia, hatching, to uz mam pomaly pocit, ze prepracujeme prirodu

maryah
8. apr 2010

chrobacek, práve toho sa obávam 😀 😀 😀
aj mňa bola prsia, ale tiež s tabletiek... ja teraz beriem, ethinylestradiol 1tbl a 2x2 tbl utrogestanu... no a samozrejme vitamíny - calibrum babyplan 🙂

chrobacek
8. apr 2010

já jsem vždy testovala od 6 dne po ET tj 10DPO a i když testy byly nega bylo to pro mě lepší jak čekat a dávat si naději takto jsem věděla, že to není na dobré cestě i když jsem vždy ještě doufala, že se něco stane a ty // se tam objeví ....

evik73
8. apr 2010

Chrobi díky,myslím,že už jsme se někde viděly,nebyla jsi občas na Čekání na IVF?

Symp jj mám už slečnu velikou,ale po půl roce od porodu(SC) jsem přišla o oba vejcovody,takže tak....pak jsme podstoupili IVF před 15 lety,první pokus nic ani nebyli mrazáčci a druhý vyšel a dokonce se chytly 3 embryjka 😀 😀 šla jsem na redukci ze 3 na 2 a bohužel ve 20 tt to skončilo...tak mám teď obavy,jestli se povedou 2,aby to taky neskončilo 😝 nebudu nad tím vůbec přemýšlet...

simpatica
8. apr 2010

asi neni dobre uvazovat, ze to muze skoncit podobne jako pred 15 lety
ale je to psycho, pro mne urcite, kdy testujes?

evik73
8. apr 2010

Zkusím to zítra,když tam nic nebude,tak si řeknu,že je ještě brzo a když bude,tak budu strašně šťastná 🙂 🙂 A psycho to je a hlavně pořád....pokud miminko nebudu mít v náručí,budu stresovat....snad to všechno dobře dopadne...musííííí!!!!!!Pro všechny holčiny,co se snaží mít miminko 🙂 🙂

chrobacek
8. apr 2010

evi jojo od tam mě znáš 🙂......moc na tebe myslím at se KET povede máš šikovné embrouše tak proč by nemělo ne?

evik73
8. apr 2010

Chrobi to sice mám krásný embryjka,ale není to vždycky to jediné,na čem záleží....moc díky,jsi hodná,taky ti budu držet vše co mám,až půjdeš...strašně rychle to letí,než se naděješ,půjdeš taky do boje 😀 😀

maryah
8. apr 2010

presne, nezáleží na tom či sú embryjká krásne... mne po IVF vkladali nádhernú hatchujúcu blastocystu a nepodarilo sa to... jednej kočke vkladali dvojkové embryjko a je tehotná 🙂 ... keď sa manžel pýtal dr, že prečo to nevyšlo tak mu povedal, že to je ťažk otázka 😒 ... takže je to na matke prírode 🙂

chrobacek
8. apr 2010

eviku sama to vím moc dobře 🙂 ....ale jednou si to štěstí musí sednout ne?.... no já mám čekání sice dlouhé,ale zase klid, že je děloha OK tak snad ... 🙂

evik73
8. apr 2010

Přesně,taky jsem už četla tolik příspěvků,kdy s blastocystou nic a mnohem méně vyvinutější embryjko a těhotenství....po transferu už musíme jen doufat v dobrý konec....a říká se,že rok 2010 je plodný,takže tomu budeme věřit,že to platí i pro nás 😀

lalina846021
8. apr 2010

Ahojky Eviku,vítám tě mezi náma a mocinky moooc ti držím pěstičky................... 🙂 😲

evik73
8. apr 2010

Ahoj Lali,moc ti děkuji za přivítání i za držení pěstiček....určitě to pomůže a já zítra najdu na testíku // 🙂 🙂

maryah
8. apr 2010

evik, nezabudni dať info čo najskôr, prípadne daj test do albumu alebo na stránku 😉 😉 😉

evik73
8. apr 2010

Mary určitě dám hned vědět,jak to dopadlo...a doufám,že přinesu pozitivní zprávičku,aby jsem zase dokázala,že i s Ketíku to jde 😀 😀 A když to nedopadne zítra,tak ještě počkáme na úterý na krev,protože i testíky někdy můžou zazlobit 😕

maryah
8. apr 2010

jasné, ak neukážu testy nič tak to netreba zúfať... ja keď som išla na HCG test tak som išla dr povedať, že som si robila test a ani som to nestihla dopovedať tak skoro naraz zo sestričkou povedal, že oni tie testy neberú vážne... takže vedia skreslovať a preto je zbytočné testovať... no, teóriu ovládam, ale v praxi to bude horšie pretože ma to tiež bude nútiť testovať 😅

lalina846021
8. apr 2010

eviku dej vědět,budeme na tebe myslet,a pokud tam nebudou tak to nevzdávej,krev to pak ukáže na 100%,mě dr. taky řekl že testům nevěří.........................ale určitě se to povede 😲 😲

evik73
8. apr 2010

Dám vědět hned jak to půjde a jinak všem přeji krásný večer,jdu se věnovat manžílkovi...... 😀 Tak zítra 🙂

lalina846021
8. apr 2010

pa zítra a držíme pěstičky 🙂

maryah
8. apr 2010

dobrú noc baby a sladké sníčky... 😵 😵 😵

evik73
9. apr 2010

Krásné ránko holčiny 🙂
tak máme odtestováno a jsou tam// 🙂 🙂 🙂 Testík jsem dala do albíčka.....

Přeji vám všem hodně štěstíčka a jak je vidět i Ketíky jsou úspěšné.....ještě není ůplně vyhráno,ale je to dost dobrý začátek.... 🙂

maryah
9. apr 2010

eviiiiiiiiiiiiiiiiiiik, no to je uuuuuuuuuuuuužasnéééé... gratulujeeeeeeeeeeeeem a prajem veľa úspechov až do konca 😵 😵 😵 😵 😵 😵 , jupííííííííííííííííííííííííííííííííííííí

chrobacek
9. apr 2010

dobré ráno, gratuluju !!!!!! moc pozitivní zpráva pro nás všechny 🙂))

lalina846021
9. apr 2010

eviku nádherná zpráva takhle po ránu........................moooocinky moooooc gratuluju a držím pěstičky 🙂 😲

evik73
9. apr 2010

Děkuji všem,jste zlatíčka a přeji vám,ať tento krásný pocit zažijete opravdu co nejdříve 🙂 🙂 Už věřím tomu,že tento rok je skutečně plodný,takže se máte na co těšit 🙂 🙂

soni1
9. apr 2010

evik73, gratulujem. To bolo tvoje prvé KET? A koľko ti vložili mrazáčikov?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre