Všetky blastocysty sa prestali vyvíjať

malinka26
18. jún 2014

Dobrý deň, má niekto podobnú skúsenosť? Včera sme boli na transfere darovaného embryjka (po PK 5 dní) Od darkyne sme mali 8 vajíčok, 6 oplodnili...3 z toho sa prestali vyvíjať hneď po pár dňoch, 1 o deň neskor...Do finále prišli 2 blastocystičky....Jednu mi tranferovali...dnes sme volali do CARu a vraj tá posledná ktorú sme chceli dať zamraziť sa tiež už prestala vyvíjať...Je ešte nejaká šanca, že tá blastocysta, ktorú mám v bruchu prežije, keď nepriežil nijaký "súrodenec"??

ivka3901
18. jún 2014

ahoj jemino až ma zmrazilo preboha ja idem tiež na darované no úplne som zmeravela

malinka26
autor
18. jún 2014

manžel má spermie OK, takže asi museli byť nekvalitné vajíčka od darkyne....to teda poteší.. a to sme mali PICSI aj PK...a z 8 vajíčok 7 nevyvinutých a jedno vo mne.. aká je asi tak šanca, že práve to jedno sa bude vyvíjať ďalej... ☹((((

cikyta
18. jún 2014

@malinka26 Naše druhé IVF: Zo 17embrijok sa 6 dna PK prebojovalo jedno. (Teraz mi tu behá po izbe a vyspevuje 🙂 ) Teda podobná záležitosť, len bez dárkyne. Vajíčko aj spermie boli naše.

domeska
18. jún 2014

@malinka26 - maternica je pre embryjko prirodzene prostredie takze sanca na to,ze sa uchyti je velka. treba mu verit 😉 drzim silno palce

malinka26
autor
18. jún 2014

Ďakujem veľmi!!!cikyta- Dúfam, že aj nám tu bude po byte onedlho niečo pobehovať (a nebudú to naše škrečky, ktoré ušli z klietky 🙂

cikyta
19. jún 2014

@malinka26 Držím palce ! 😵

sally2401
25. jún 2014

@malinka26 ahoj, na ja mám podobnú skúsenosť, mali sme darkyňu odobrali 10 vajíčok, oplodnilo sa 8, dve mi teraz v nedeľu vkladali po PK na 5 deň, a dr. nám povedala že asi 5 bude na zamrazenie, a dnes mi prišiel mail že zamrazili iba jedno aj to BH/2 kvalite. Ide ma rozhodiť či tie dve čo mám v sebe ako dopadnú, už som si patrične aj poplakala. To za mi zdá ako zlý sen, za toľké peniaze....

sally2401
25. jún 2014

@malinka26 a prosím ťa do ktorého centra chodíš v SK či CZ

malinka26
autor
25. jún 2014

ČR, Tomášov Zlín.... tiež ma ide šľak trafiť... človek za to vyhodí 50 000 a nedostane ani tie garantované zdravé vajíčka... v piatok idem testovať po 10 dňoch od transferu, tak som ako na ihlách... Chvíľu si verím na sto percent že to vyšlo, chvíľu depka...

sally2401
26. jún 2014

@sally2401 ja chodim do reprofitu brno, a ty? Uz si sa testovala?

maxilienka
5. júl 2014

@malinka26 @sally2401 mna by tiez celkom zaujimalo, ako to dopadlo.
My mame tiez stale problem s tym, ze embryjka su nizkej kvality a nechcu sa vyvijat.
1. IVF - 7 embryí - 2 vlozili po PK, ostatne sa prestali vyvijat - IVF neuspesne,
2. IVF - 6 embryí - 2 vlozili po PK a zase to isté - neúspech...čiže čo cyklus to len 1 vklad a koniec...teraz sme v 3. IVF - a v inom CAR, bolo 8 embryí - 2 sme vlozili na tretí deň (šesťbunkové) a mame aj mrazacikov - 2x jednobunkove a 1x blastocystu...tak zostava verit, ze teraz uz to vyjde. Na krv idem 10.7. Testy nerobim, radsej si pockam

malinka26
autor
5. júl 2014

Tak my sme dopadli zle, zostáva ná veriť, že druhé ivf s inou darkyňou sa podarí. Začala som cvičiť Mojžíšovej metódu, tak dúfam,že to pomože...

maxilienka
5. júl 2014

@malinka26 budem držať palce, aby to druhýkrát už vyšlo!

sally2401
6. júl 2014

@maxilienka dnes som 14 deň po et test pozitívny, na krv nechodím o 2 týždne sa objednám na sono

maxilienka
6. júl 2014

@sally2401 úžasnéééé GRATULUJEM! 🙂 🙂 🙂

candour
7. aug 2014

Ja mam za sebou podobnu skusenost.Mala som12 vlastnych vajicok,kultivovali 7embryi,2mi vlozili trojdnove,neuspesne a volali ze z 5 zvysnych sa vsetky prestali vyvijat..takze nic na zamrazenie,boli sme v ba repromedica,ja aj partner uplne ok pritom,len nepriech.vajcovody..ideme 2.krat inam zrejme uz..a po naliehani ma dr.poslal na genetiku..embrya vkladali aj s lepidlom a boli monitorovane kamerou..zbytocne

ivka3901
8. aug 2014

@sally2401 ahoj gratulujem a vkladali ti dve HB?takže čakáš dvojičky či?

ivka3901
8. aug 2014

@malinka26 ahoj čo máš nového?

malinka26
autor
9. aug 2014

@ivka3901 Ahoj, od budúceho týždňa mám chodiť na cvičenie podľa Mojžíšovej, a potom v novembri na ďalší pokus. Takže čakanie ...

sally2401
11. aug 2014

@ivka3901 áno vkladal dve, ale jedno odišlo, takže zatiaľ iba jedno, uvidíme o 2 týždne čo bude na kontrole.

qwixina
22. nov 2017

@malinka26 prosím Vás otehotneli ste nakoniec?