Vzdať či bojovať ďalej po neúspešných KET?

danna_k
24. okt 2018
gir
24. okt 2018

@danna_k Upokojiť sa ale nevzdávať. Ja som mala 7 neúspešných pokusov IVF a nakoniec som otehotnela spontánne a keď mal malý pol roka otehotnela som znova, takže mám dve deti ani neviem ako. Veľa síl 🍀

kathrin17
24. okt 2018

@gir waaaaaw vaaazne?Nam sa teda podarilo hned prvy KET...ale toto, ze sa vam podarilo spontanne to je uuuzasne 🙂

gir
24. okt 2018

@kathrin17 pre nás zázrak 💞

ester177
24. okt 2018

@gir nebrala si nejake doplnky? Enzymy alebo cinske bylinky, este pred otehotnenim? Moja sestra brala wonenzym, a otehotnelanpo 2 rokoch snazenia, a to v 37.rokoch

gir
24. okt 2018

@ester177 nič som nebrala,po poslednom neúspešnom pokuse som si povedala dosť, žiadne lieky, vitamíny, proste nič a o dva mesiace som bola tehotná.

ester177
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
ester177
24. okt 2018

@gir ale ked pred tym sa nedarilo, muselo sa nieco zmenit. Mozno sa ti zlepsil zdravotny stav, alebo nieco v tom urcite je. Ja som otehotnela po pol roku, bol to MA, potom po 3 mesiacoch biochemicke. Potom som si nasadila štiepenu kys.listovu - active folic, chlorellu 3×5 tabliet, Vitamin C, E, pyridoxin a B12, a po 4 mesiacoch som otehotnela, som 6+6. Od ovulky, co som otehotnela, beriem aj enzymy - nattokinazu a wobenzym 3x7. Pecen riadi chemicke procesy, je velmi dobre ju detoxikovat, potom robi to co ma robit. A enzymy opravuju imunitu, ktora tiez vie robit sarapatu. Nattokinaza prirodzene riedi krv, rozpusta krvne zrazeninky.

gir
24. okt 2018

Cielené nebolo nič,len som sa upokojila, v práci som si toho brala viac, víkendy sme s manželom vždy niekam vypadli alebo si spravili pekný večer doma, máme psa a pod. Pre nás zázrak 💞

ester177
24. okt 2018

@gir prepac, ale ja som silny pragmatik, a viem, ze nieco sa u teba muselo zmenit. Mozno prave tie prechadzky so psom? Prechadzky su velmi prospesne. Mozno si to ani neuvedomujes, ale nieco sa urcite muselo u teba zmenit k lepsiemu, a samotna psychika k tomu nestaci, aj ked je to urcite +

danna_k
autor
25. okt 2018

@gir Ďakujem😘, toto som si potrebovala prečítať🙂,že zázraky existujú 🤗

natalia11111
25. okt 2018

@danna_k bojuj a nevzdávaj sa, raz to musí vyjsť

danna_k
autor
25. okt 2018

@natalia11111 ďakujem, raz to už vyšlo aj keď len na chvíľku už máme anjelika👼

gir
25. okt 2018

@danna_k ver mi, že váš anjelik pošle súrodenca 😘

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre