• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Začíname s umelým oplodnením v Iscare v Bratislave

15. októbra 2009 
Ahojte, táto téma je pre tých, čo začínajú s umelým oplodnením a chcú sa podeliť o informácie, skúsenosti, poznatky, atď .... :wink:
28. sep 2009 o 20:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mycnik....takáto tema tu už je...iscare skusenosti s lekármi....na tej stranke stale niekto začína s umelým oplodnením :grinning: :grinning: :grinning: a je tam už vela informácií a poznatkov a veľa popísaných skúseností..... tak sa pridaj k iscaračkam...radi ta uvidíme :grinning: a zvyknu zavítat aj baby, ktoré maju pozitívne skusenosti a už aj testy....a tie vedia tiež dobre poradiť....
29. sep 2009 o 00:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj,som rada,ze vznikla tato tema...viem,ze je tu uz viac takychto tem,ale tam uz su rozbehnute pribehy a tazko sa tam da zapadnut...takze :sweat_smile:
mycnik,ty si teraz v akej faze..uz ste boli v centre?
29. sep 2009 o 09:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte baby. mycník som mrada ,že vznikla táto tema. :slight_smile: bubina tak ako martina hovoril ako som vždy čítala všade je to dosť rozbehnuté a málo Iscaraciek je na začiatku ako my :wink: ja momentálne čakám na poisťovnu :angry: a ty martina?
29. sep 2009 o 10:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj rebeka,ja idem do centra do kosic gyncare,ale chcela som sa aj tak poradit a vymenit skusenosti...
ty si najprv davala ziadost do poistovne a tak idete na vysetrenia,alebo si uz na vysetrenia bola...ja cakam na mrchu a potom prve vysetrenie v centre...uz by to malo prist :grinning:
29. sep 2009 o 10:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mne brali krv mužovi spermiogram máme žiedosť v poisťovni a čakáme na vyjadrenie :confounded: a potom sa uvidi.
29. sep 2009 o 10:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale ivf uz mate iste...?manzel bol na spg,ale nie v centre.a vysiel zly,tak ideme tam...a nerobili ti ziadne vysetrenia,len ti zobrali krv?
29. sep 2009 o 10:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som po laparke . tak mi llen krv zobrali a manžel má v poriadku spg. neviem čo nám budú dalej robiť dr. len povedal,že počkáme čo poisťovna. a potom sa dáme na to. ivf asi áno lebo mám zrasty :frowning2: a vy už máte žiadosť v poistovni?
29. sep 2009 o 10:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nie,tam je to tak,ze az ked budeme mat po vysetreniach a iste ivf,a vsetky vysledky,az potom davame ziadost do poistovne.
svagrina tam bola na ivf,tak preto viem.
29. sep 2009 o 11:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ok. musím odísť a večer sa tu určite ukážem tak pekný dník :wink:
29. sep 2009 o 11:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre....tak vecer :wink:
29. sep 2009 o 11:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
pozdravujem Vás :wink:
29. sep 2009 o 19:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
martina a rebeka teším sa, že ste zavítali

no my sme tiež ešte len na začiatku, čakáme na potvrdenie žiadosti v poisťovni, ale v pondelok ideme do centra, tak snáď sa dozvieme čo ďalej. Ja idem na krv.

Martinka aj môj manžel má zlý spermiogram.
29. sep 2009 o 19:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj mycnik, som rada, ze si tuto temu zalozila. ja s,, manazerom,, (manzelom) este len ideme na konzultaciu. takze kazda rada dobra.
29. sep 2009 o 20:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahoj domestek, vitaj medzi nami. Pomaličky sa rozrastáme. Idete na konzultáciu do ISCARE alebo niekam inam?
29. sep 2009 o 20:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hej, hej, do iscare. na prvu, tak uvidime. manazer sa pripravuje na spg :grinning: no ved uvidime ake budu tentokrat.
29. sep 2009 o 20:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ak sa Ťa smiem spýtať :slight_smile: tak ako sa pripravuje? hmm?
29. sep 2009 o 20:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
robi vsetko preto aby boli ,,excelentné,, :grinning: kupe sa vo vlaznej vode, berie vitamin E...
29. sep 2009 o 21:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte babulky :sunglasses: :sunglasses: vitaj domestek :wink: pekné sa tu rozrastáme :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
29. sep 2009 o 21:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
tak držím palce, k akému lekárovi idete?
29. sep 2009 o 21:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som nezachytila k akému dr. ideme. zabudla som meno. neviem a je mi to trápne tam volať. ved v podstate je jedno ku komu idem, či nie?
29. sep 2009 o 21:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
domestek je to jedno,
29. sep 2009 o 21:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dievčatá na dnes končím.
idem hodit hajana.
pekny večer
29. sep 2009 o 21:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
dobrú noc
29. sep 2009 o 21:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahojte :wink:
1. okt 2009 o 19:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, je tu niekto?
1. okt 2009 o 21:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
halo ja som tu :wink:
1. okt 2009 o 21:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no, nooo. super. som sa zľakla. som nemohla prísť skôr, mali sme návštevu. čo nového.
boli sme na konzultácií. mám z toho dobrý pocit. :slight_smile:
1. okt 2009 o 21:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
tak teším sa s tebou, ja mám potvrdenú žiadosť, a dnes som dostala ms, takže zajtra ráno sa musím objednať na krv
1. okt 2009 o 22:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak tu už ideme do ďalšieho levelu. gratulujem k žiadosti. som naozaj rada, že si mi dala dobrú správu. to sú všetky dobré správy?
19-tého ideme na genetické testy a tak... ja sa aj teším na ihlu :slight_smile: hlavne, že sa niečo deje :slight_smile:
1. okt 2009 o 22:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no kúp si časopis mama a ja, je tam všetko o umelom oplodnení, je to dobre napísané, a všetko vysvetlené.
1. okt 2009 o 22:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tvoj príspevok