Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Zadarilo sa niekomu mimino v Gyn Car Košice ?

ideapad
3. feb 2019

Zadarilo sa niekomu mimino v Gyn Car Košice ?
Milé žienky chcem sa tu spýtať ci sa Vám zadarilo mat mimino v Gyn Car KE a ci vám stanovili dobrú liečbu...
A aké máte skúsenosti s embryoscopom..

mpravda
3. feb 2019

Na neplodnost treba iny sposob liecby nez pokusy o umele oplodnenia. Hodne zien chodi ku mne na ambulanciu s tym, ze uz mali aj niekolko neuspesnych pokusov o umele oplodnenie neuspesne a ked precistime organizmus po diagnostike, tak otehotneju velmi rychlo a uplne prirodzene.
Nic nasilu sa v prirode neda riesit. Ani tehotenstvo aj ked je vytuzene. Treba si nan ale pripravit organizmus. Precistit ho, hlavne co sa tyka zeny, nakolko je 9 mesiacov Vas system prepojeny s plodom a teda vsetko co mate v prganizme vy sa prenasa aj na dieta.
Potom mi neraz pride dievcata rovno z porodnice s novorodencom, ktorému boli zistene stafylokoky a ine patogeny a pytaju sa odkial to dieta mohlo dostat. Po rozhovore ale zistime, ze vlastne ona tie bakterie uz mala pred planovanim tehotenstva. Ked je Vas cievny system prepojeny s dietatom 9 mesiacov, tak si myslite, ze sa bakterie a ine patogeny na dieta neprenesu?
S pozdravom M.D. Milan Pravda, PhD.

ideapad
autor
3. feb 2019

@mpravda aha a aké sú vaše metódy keď ženy majú problémy... Z ničoho nič im niečo pomôže... Aké máte štatistiky a kde robíte a ako sa vola vaša ambulancia

mpravda
3. feb 2019

@ideapad Ambulancia Alternativnej medicíny a parazitologie Liptovsky Mikulas. Vacsinou sa nemusim predstavovat, lebo ma ludia poznaju uz podla mena Milan Pravda z rôznych clankov v casopisoch, novinach, na internete i v televizii. Pred 12 rokmi som zakladal tento sposob liecby na Slovensku a teraz tieto metody skolim nielen u nas ale i v zahranici a prilietaju sa ku mne liecit ludia doslova z celého sveta.
Co sa tyka Vasho problemu, tak pokial zena dodrzi rady ktore jej dam a samozrejme je to spojene aj s osetrenim na ambulancii, tak skutocne dost rychlo otehotnie. Pricin poruch plodnosti moze byt vela, ale teraz nebudem rozoberat detailne. Najcastejsi problem je nejaky bakterialny problem, alebo kvasinky v posve, vajickovodoch, vajecnikoch, alebo oslabena stitna zlaza a tym naruseny hormonalny profil, nedostatok mineralov... Z toho dovodu sa riesi diagnostika celého organizmu a dalej sa odporuci sposob ako organizmus vycistit a nastartovat aby zacal pracovat tak ako ma. Štatistiky? Uspesnost liecby cca 80-90%. Zvysne percenta sa daju pripisat tomu, ze klient neurobi to co mu vysvetlim, ze ma spravit. Posledny pripad rieseny pred par dnami: Pani vekovo cca 40 rokov, este nerodila, 1 spontanny potrat v 1 trimestri. Velmi si zelala otehotniet a jej kamaratka, ktora riesila podobne problemy u mna a otehotnela, tak ju odporucila na vysetrenie. Urobena diagnostika, zistena znacna pritomnost parazitov od psa a dalsie bakterie plus pliesne. Vysvetlil som jej, ze treba organizmus vycistit a ze pes s nou nemoze spavat v posteli ako doteraz. Jej reakcia? Pes je moj milacik, uz je stary a chorlavy a ja ho prec z bytu nedam. A bolo po planovani tehotenstva. Nepocuvala mna a ani svoju kamaratku, ktora otehotnela na zaklade mojich rad. Kazdy sme vsak jedinecny a stanovujeme si svoje priority. Jej prioritou bol v skutocnosti pes a nie dieta o ktorom pred znamymi vravela.

pivonka6
3. feb 2019

@mpravda Ak vás poznajú ľudia na celom svete, prečo je na Googli na vás len 51 odkazov?

ideapad
autor
3. feb 2019

@pivonka6 a ja si myslím ze tému som dala inú prosím nerobte si tu reklamu iný lekári keď vy ste ovšem lekár tu nič podobné nedávajú... Ženy tu riešia iné problémy... Potrebujú rady inšpirácie od druhých... Aby ich to posúvalo ďalej...

frl
7. feb 2019

@mpravda prosím ako je to s tým psom? Vzali sme jedného z útulku, je komplet ockovany, nemá parazity. Nespí s nami v posteli, ani nevhodí do spálne. Je v obývačke na pelechu občas na kolenách 🙂 Vzali sme ho aby som sa nezblaznila, chodím veľa na prechádzky a usmievam sa o 80% častejšie ako predtým. Môžem mi to uškodiť pri otehotnení?

bobricek1979
7. feb 2019

@frl jezis nepocuvaj vsetko ak sa náležite o psíka staras a nechodite vencit nevoem kade tak absolut nemusis mat strach. Vies kolko ludi ma pssikov a majú deti len sa ho nezbav myslim psika. Ten absolut za nič nemôže

frl
7. feb 2019

@bobricek1979 to viem že za nič nemôže len už chcem vylúčiť všetky rizika. Mysleli me (aj s doktorom) že sa to podarí hneď, nemala som problém otehotnieť, len obísť hnusní chorobu, ktorú nechcem dať do vienka. A teraz cakam 2 tyz už 2. krát :(

bobricek1979
7. feb 2019

@frl neboj nič nueje stratené

Tu začni písať odpoveď...

Odošli