Zadarilo sa niekomu mimino v Gyn Car Košice ?

ideapad
3. feb 2019

Milé žienky chcem sa tu spýtať ci sa Vám zadarilo mat mimino v Gyn Car KE a ci vám stanovili dobrú liečbu...
A aké máte skúsenosti s embryoscopom..

adriana161
3. feb 2019

@ideapad ja som navštívila kliniku po 2 potratoch, keďže som bola zúfalá. Môj gynekológ mi povedal, že žena môže potratit aj 5 až 6 krát a tak sa podarí. Gyncare ma poslali na vyšetrenia, ktoré som ešte nemala absolvované, urobili mi odbery a dohodli sa na liečbe. Momentálne som v 18 tt a klinike som za to veľmi vďačná, že ma nastavili a bábätko krásne rastie. Ja ich iba odporúčam

ideapad
autor
3. feb 2019

@adriana161 ďakujem a prajem vám veľa zdravia...

ideapad
autor
3. feb 2019

@adriana161 keď sa môžem spýtať o akú liečbu išlo a aký ste mali postup...

adriana161
3. feb 2019

@ideapad keďže z genetického hľadiska bolo všetko ok, tak ma poslali ešte na reprofuktivnu imunológiu, kde som maká zvýšené NKbunky. Preto som dostávala intralipidy. Najväčší problém bol podľa nich z hematoligickeho hľadiska. Takže od prvého dňa, ok kedy viem, že som tehotná užívam lieky Anopyrin a picham si Clexane.

ideapad
autor
3. feb 2019

@adriana161 aké testy sú tie geneticke testy a ako môžu ovplyvniť postup keďže mi ich robia až po odobraťi vajicok

ideapad
autor
3. feb 2019

@adriana161 a co je ta reprofuktivna imunológia

mpravda
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
04tancita07
4. feb 2019

@adriana161 mozem prosím vedieť k akému dr. Chodíš? Ďakujem 🙂

ideapad
autor
4. feb 2019

@04tancita07 ja chodím ku docentke... Prečo sa pýtate mate skúsenosti s Gyn Car Ke

04tancita07
4. feb 2019

@ideapad áno mám 🙂 ja k nej tiež chodím 😉
A ak môžme tykajme si je to také menej formálne 🙂

04tancita07
4. feb 2019

@04tancita07 Moja skúsenosť zatiaľ nie je veľmi dobra, ale pevne verím, že sa vytúženého cieľa dožijeme❤🤗

ideapad
autor
4. feb 2019

@04tancita07 a aké máš problémy ja som teraz musela postúpiť geneticke testy... A musíme cakat

04tancita07
4. feb 2019

@ideapad u nás je "problem" manžel.... ja som v poriadku, akurát teraz ovulacia troška hapruje 😔
My sme genetiku absolvovali este pred návštevou CAR... a teraz čakáte za výsledkami z genetiky? Genetiku ste kde riešili ke?

ideapad
autor
5. feb 2019

@04tancita07 áno riešili sme v KE

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre