Zdurené miesto po pichnutí Prolutex

19. júl 2021

stalo sa niektorej, že po pichnutí si prolutexu sa vám to miesto vpichu ako keby zdurilo? stáva sa mi že je to miesto ako keby opuchnuté niekedy viac niekedy menej ale je to také di šírky a biele, nieje to červený flak....ked som to konzultovala vraj som asi napichla cievku nejakú ale to dosť pochybujem pretože sa to stáva opakovane na rôznych miestach ..chcem len vedieť či vám povedali to isté alebo to bola alergická reakcia?

mikasz
19. júl 2021

Ano, mne sa to stavalo vzdy, pichala som do 12tt. Pomohlo mi, ked som hned po vpichu rozmasirovala miesto alkoholovym tamponom

autor
19. júl 2021

@mikasz aha takže sa nemusím báť že by som zle reagovala? bojím sa pretože, ešte len mám ísť na vklad tak aby to nejak neovplyvnilo uhniezdenie ....

autor
19. júl 2021

@mikasz takto to mam

donda976
2. aug 2021

Presne to isté ako na foto sa deje aj mne volala som do car kázali studený obklad prípadne dať liečivo do chladničky ale mám pocit že to nepomáha. Ešte to zvykne byť aj bolestivé na dotyk

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre