• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Žienka bez partnera a umelé oplodnenie.

16. novembra 2009 
Kto má skúsenosti s umelým oplodnením slobodnej žienky, bez partnera ? Ďakujem.
15. nov 2009 o 20:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nie som si ista, ale na SK to pravdepodobne nie je dovolene.....
15. nov 2009 o 20:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mne sa zda ze je mozna iba inseminacia ale IVF bez partnera ti na sk neurobia.
15. nov 2009 o 20:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
infosla
právní rád slovenka nedovoluje ženám bez partnera a ženám s partnerkou ani IVf ani inseminaci! je mi to líto, ikdyž je to diskriminující,dle mne. jedine nejaký dobrý známý......... :astonished:
16. nov 2009 o 07:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
infosla - bez partnera to nejde, bud musis mat manzela alebo partnera, v oboch pripadoch sa pozaduje aj pisomny suhlas manzela/partnera, v pripade ze nie ste manzelia tak aj notarska zapisnica, pochybujem, ze by sa nejaky ,, dobry znamy,, na toto dal, treba mysliet aj dopredu, co ak sa tebe nieco stane, ten ,, dobry znamy,, by sa potom mal postarat o svoje dieta a este kopec inych veci ktore ti v prvom momente ani nenapadnu..
zakony sa daju obist samozrejme, ale treba to domysliet do detailov, ,, darca ,, si musi byt vedomy vsetkych dosledkov... aj v pripade, ze by sa ti podarilo mat ,, dobreho znameho ,, s problemom takym, ze by ste potrebovali darcu, aj tak je pravne rodicom ten ,, dobry znamy ,,
mozno skusit niekde v zahranici, snad sa niekto ozve, kto ma s tym realnu skusenost..drzim palce :dizzy_face:
16. nov 2009 o 16:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tvoj príspevok