Tragédia v Bratislave

3. okt 2022

Ahojte, myslíte si že ten vrah zo včera čo prešiel na zastávke tých ľudí dostane v našej krajine adekvátny trest? Čítala som, že je to vyššie postavený funkcionár, bojím sa že zas vyššia moc zasiahne a jemu sa to len tak prepečie…a je mi z toho zle keď vidím že u nás sa za vraždy dostáva 5-10 rokov a za nájdenie marihuany 15…neviem si ani predstaviť že by tam bolo moje dieťa…

charaka
3. okt 2022

Doživotie... nekompromisne.

viky173
3. okt 2022

Jasne, ze sa zametie pod koberec, tak ako aj pri slecne kralevich, vymerali jej smiesne nizky trest a aj to este podmienecne odlozili, a proti nemu sa este s*ka arogantna odvolala... Dnes uz ani nevie, ze niekoho zabila, zije si svoj krasny zivot dalej zatial co rodina dievcata sa trapi kazdy den a domoct sa spravodlivosti nevedia. Takym arograntnym hyenam len nohy odtat a viac zarucene auto nenastartuju.

asined88
3. okt 2022

Pred 2 rokmi, takto jeden opitý šofér zrazil na diaľnici môjho ocka, ktorý šiel na motorke. Ten opitý šofér ho obiehal a z boku do neho narazil. Ocko na mieste mŕtvy, on ani nezastavil, utiekol. Takže usmrtenie, šoféroval pod vplyvom alkoholu, neposkytnutie pomoci. Verdikt: 2,5 roka odňatie slobody a 5 rokov zadržaný vodičský preukaz. Asi toľko k tým trestom

shee11
3. okt 2022

@asined88 😨 to je uplne hrozne. Je mi zle zo slovenskej NEspravodlivosti.

asined88
3. okt 2022

@shee11 ono sa to stalo v Čechách, ale aj tak...

kulumulu123
3. okt 2022

Osobne by som mu dala ua kazdeho mrtveho 10r natvrdo zatial ich je 5 😫😭😭😭😭

baluinka
3. okt 2022

škoda,ze pritom nemal v aute aspon 5 gramov travy, to by hned dostal 20 rokov

kulumulu123
3. okt 2022

@pribinak ak niekto sadne do auta natolko ozraty ze si nie je vedomy toho co urobil ked zabil 5 ludi tak prepac ak toto niekto za tragediu povazuje.... Ako by si to brala ak by tam bolo tvoje dieta?? Tiez si povies ved co zivot ide dalej?? 🤷‍♀️🤷‍♀️

kittykat22
3. okt 2022
kvetinka75
3. okt 2022

@pribinak nie, samotný čin úmyselný nie je. Ale úmyselne sadol opitý za volant a toto je dôsledok. Keby tam bolo moje dieťa, prominent, neprominent, celý majetok by som minula na to, aby dostal to, čo mu patrí.

kulumulu123
3. okt 2022

@bloger vies k tomu vodicaku kolko ludi jazdi nez neho?? Myslis ze toto niekoho trapi a niekto to riesi?? Ja osonne mamvodicak takmer 25r jazdim v ba aj v rsmci sk denne a poviem ti pravdu este NIKDY!!!! nikto odomna vodicak nepytal este NIKDY ma totiz policajti na ceste nekontrolovali... Takze asi tolko k odibratym vodicakom 🤷‍♀️🤷‍♀️

jankalukasova
3. okt 2022

@pribinak a toto je chýba! Chyba v zákone, že to nie je úmyselný trestný čin. V tom by bolo vhodné zvážiť, či by trestné činy spáchané pod vplyvom alkoholu nemali byť klasifikované automaticky ako úmyselné. Myslím, že by to mohlo pôsobiť aj ako motivácia do budúcna. Viac ľudí by si rozmyslelo, či sadnú za volant, keď výsledkom môže byť úmyselný trestný čin.
Musel byť ožratý tak, že o sebe možno ani nevedel... každopádne, nech už dostane akýkoľvek trest, dnes jeho meno a fotka obleteli celú republiku a myslím, že aj okolité štáty. Od včerajšieho večera je z neho vyvrheľ spoločnosti, čo môže byť v dnešnej dobe po psychickej stránke omnoho horšie ako 20 rokov basy. Všade kam príde, to bude ten, ktorý ožratý vzal život piatim ľuďom. Česť ich pamiatke 🙏🕯️

acrobaleno
3. okt 2022

Veď už vieme identitu a naozaj je to papaláš: "generálny sekretár deaflympijského výboru Dušan Dědeček"
Raz, keď niekto sadne za volant opitý a niekoho zrazí a zabije, tak by sa to malo brať ako úkladná vražda.

ropucha6
3. okt 2022

Osobne som skepticka. Teraz velky humbuk, ale nejako sa z toho vyseka.

moonlight1210
3. okt 2022

@jankalukasova uprimne, tiez si myslim, ze akykolvek trestny cin spachany pod vplyvom navykovych latok (teda aj alkoholu) by sa mal automaticky pokladat za umyselny.

@kulumulu123 odomna pri kazdej beznej cestnej kontrole pytali vsetky doklady. Aj ked dokopy to bolo asi styrikrat zatial, co ma zastavili za ten cas, co jazdim. Co je asi 18 rokov.
Ale vies, co nebolo, moze byt. Uz pri najblizsej ceste autom ta mozu zastavit a legitimovat.

pribinak
3. okt 2022

@kulumulu123 čo rýpeš! Ja nikde nepíšem že schvaľujem jeho konanie, ja píšem že toto nie je úmyselný trestný Čin a urobte nedostane 22 rokov minimálne
Tak nerýp !!!

markus1
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
ineeez
3. okt 2022

Kolegovi zabil syna... Zacinal druhy rocnik na VS

moonlight1210
3. okt 2022

@baluinka aj keby bol pri tom okrem alkoholu pod vplyvom trebars kokainu, taksa to bude zametat po koberec. Zase, treba si uvedomit, ze je to jeden z "nasich ludi". A tam sa zhora robi, co sa da, aby to bolo pre neho co najmiernejsie.

Najskor si chvilku teraz odsedi pocas vysetrovania (na radu pravnikov), aby sa ukludnili vasne davu. Potom uz bude na slobode pocas zvysneho obdobia. Vysetrovanie sa natiahne na par rokov, aby ludia zabudli a prestali to tak citlivo vnimat (a mali uz ine nove burlive spravy), a potom mu daju trest na dolnej hranici a nieco zaplatit pribuznym obeti, a tym to cele zhasne.

patus8
3. okt 2022

@a_alexandra_a už je to 5 ľudí 😭

mb2021
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
mimka1402
3. okt 2022

@kukulienka999 Najdesivejsie je, že ten chlap mal v aute zakliesnene žieňa, ktoré na mieste podľahlo a on nič nerobil iba vybľakaval po ostatných, ostatní ľudia naokolo sa snažili pomôcť čo sa mi boli v šoku, prišli o kamošov...

saxana000
3. okt 2022

Prasa ozrate..
4x vrazda po 20 rokov.do smrti hnit v base a s metrovou cicinou do riti kazde rano budicek

matkahelka
3. okt 2022

ze dozivotie...na slovensku? ha ha. daju mu 3 roky a po roku a pol ho za dobre spravanie pustia. sme na slovensku, tu sa tresta len ukradnuta kukurica z pola, mariska fajcena na internate a podobne hluposti. inak uz zomrel na nasledky aj piaty student.

bloger
3. okt 2022

@kulumulu123 Len toľko k tomu, že by som sa na to nespoliehal. Myslím, že potomto si na veľa vecí dajú väčší pozor.

katkine_terapie
3. okt 2022

@pribinak ja iba, ze este nevieme ako tento hrozny cin bude klasifikovany. Pokojne to moze byt umyselny trestny cin vseobecneho ohrozenia. Kazdopadne, je to strasne a tresty za alkohol za volantom by mali byt rozhodne vyssie (aj v pripade, ze nebudu obete).

kulumulu123
3. okt 2022

@pribinak ja nerypem ty tu stekas po mne a pokial si niekto sadne do aita ozraty tak ze netusi kde je a co robi tak toto umyselne je oprav ma ak sa mylim 🤷‍♀️

kulumulu123
3. okt 2022

@moonlight1210 mne je to jasne ale aka je sanca?? Niekoho mozno zastavia aj 2x za den ale existuje kopa ludi za 25r ani raz... Takze ak ide o statistiku kludne toto riskne kopa ludi jazdit bez vodicaku a naozaj nikto toto neriesi a este dlhoooooo riesit nebude a co sa tyka tejto kauzy je mi sice zle pri pomysleni na to ale vobec ma neprekvapi ak sa to zametie pod koberec iba s podmienkou a vodicak danemu debilovi ostane iba preto lebo ma kintakty na spravnych miestach.... Viem o com pisem mam s tym osobnu skusenost ked niekto kto mal naliate zrazil a zabil mne blizku osobu a verdikt?? Podmienka!!! Preco?? Lebo to bol mlady fagan ktory sa tvaril ze on moze vsetko lebo ma vodicak par dni a velke auto a tatka ktory mal kontakty na spravnych miestach... A nebola to ziadna medialne znama osoba. Je mi z toho 🤮🤮🤮🤮🤮

brembo
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
pribinak
3. okt 2022

@katkine_terapie to píšeš o 15:39, doobedu to tak hodnotené nebolo, že??