Beh a chudnutie

zuzka2010
20. feb 2012

ake mate skusenosti s behom a chudnutim?chcela by som dnes zacat, potrebujem zhodit najma zo stehien a zadku..

anw
31. aug 2015

@michaela1711 Obut tenisky a behat....Trapne nie je behat ale sediet na zadku....Tiez som zacala a je mi jedno co si kto mysli....

jaron
4. sep 2015

@odm3 mám už ten mobil a skúšal som aplikáciu, čo tam bola a mám z toho radosť. Funguje to, je to jednoduché. Mal som trasu zmeranú zložito pomocou bicykla, po zmeraní mobilom cez GPS bola minimálna odchýlka od merania "ručne" s bicyklom.
Teším sa, že si takto môžem pohodlne merať iné trasy, aby som vedel, akú vzdialenosť naozaj prebehnem.

odm3
4. sep 2015

@jaron super, tak sa teším, že som trochu pomohla 🙂 . Mne sa páči aj možnosť porovnať si rýchlosť a čas - že či som sa trochu zlepšila 😉 .

laja77
5. sep 2015

@michaela1711 ja behavam uz roky a vzdy sa najdu ludia, ktori okato na mna pozeraju, ale to je proste v ludoch, to nezmenis a tazko najdes miesto a cas, kedy nestretnes absolutne nikoho. Jedine ked chodim v lete rano o piatej, ale aj vtedy stretavam zopar ludi, ktori chodia vencit psov 🙂.
To si casom prestanes vsimat, ved nech sa pozru 🙂, ako tu uz niekto spominal, Ty robis dobre pre seba a svoje zdravie, takze mozu len zavidiet a mozno ich inspirujes k behu 😉 . Takze huraaa do toho 🙂

thecheeky
5. sep 2015

Ahojte. Prepacte, ze vas takto otravujem, ale poprosila by som vas o like v sutazi https://m.facebook.com/MaxSport/photos/a.137928... pod moju foto, ak by sa vam chcelo a bali by ste taki mili. Velmi si to cenim. Vdaka 🙂

thecheeky
5. sep 2015

@thecheeky a som ta vo fialovom tricku

prinzesz
5. sep 2015

@jaron este je jedna fajn appka, vola sa runtastic

dorothy77
5. sep 2015

moja skúsenosť je, že ľudia si ma nejako obzvlášť nevšímajú, asi sú už zvyknutí na rôznych športovcov... Zo začiatku mi to tiež bolo blbé, ale som zistila, že viac funguje moja paranoja že sa niekto pozerá ako skutočnosť 🙂

romanovic
7. sep 2015

Zeny, uz 3 tyzdne ma boli ostroha. V minulosti ma bolievala, ale vzdy to preslo. Teraz som mala 2 tyzdne oddych, teraz som bola 2x behat, ale dnes to bolo uplne na hovno, ledva som docmochtala domov, naslapovat mozem len na jednu nohu. Nemate tip na dobreho ortopeda bez 1/2 rocnych cakacich dob v BA?

priadka
8. sep 2015

@romanovic noooo, nemam veru tip. Ale keby si si mohla zaplatit, chod do Sportclinic v Petrzalke, cakacka je relativne kratka (cca 2-3 tyzdne), maju aj svoju MR (vysetrenie hradi zdr.poistovna) a odbornici myslim su ok. Bola som tam minuly rok po vyklbeni ramena. Za vstupne vysetrenie som zaplatila tusim 30€ a za to MRko nic.

romanovic
9. sep 2015

@priadka dakujem za tip 🙂

lindulak
28. sep 2015

@romanovic skús nejakého súkromného fyzioterapeuta (mne pomohol viac ako doktori) a možno prejsť na barefoot 🙂

romanovic
28. sep 2015

Kupila som si 5x razovu vlnu, akurat idem na druhu. Zatial je to stale na hovno, 6 tyzdnov neviem doslapnut na patu. Ked mi tych 5 nepomoze, tak sa objednam k dakemu odbornikovi.

ckatka
28. sep 2015

@romanovic ja som si kúpila také vložky do topanok špeciálne na patu a pomhlo. Medi...nieco. Obal som zahodila. A par sackov flectoru.

zuzulikh
1. okt 2015

@zuzka2010 hlavne rano nalacno 30 minut - skvely je Dr.med. Strunz - ten namotivoval aj mna 🙂

romanovic
5. okt 2015

@priadka v Sportscliniku mali termin az za 2 mesiace, tak idem 21.10. do tusim Spin clinicu v Ruzinove. Zatial som si naordinovala razovu vlnu, ale po 4. navsteve je to stale na hovno.

priadka
5. okt 2015

@romanovic to ma mrzi, ze ta razova vlna nefunguje. A to sa da, ze si to pacient naordinuje sam? Nikto ti to predtym nepozrel, co a ako s tou ostrohou?
U nas v BA je asi fakt tazke najst dobreho ortopeda. Jedneho uplne skveleho poznam, ale je to detsky ortoped a zije aj ordinuje vo Viedni 😀 K nemu chodime s dcerou. V BA sme totiz ziadneho dobreho detskeho ortopeda nenasli.

romanovic
6. okt 2015

@priadka samonaordinovala v tom zmysle, ze som pogooglila a skoro vsetci (myslim specializovane ortopedicke pracoviska) pisu pri ostrohe a neidentifikovatelnych zapaloch/bolestiach paty o liecbe razovou vlnou. Kedze tuto proceduru ponuka dost "prevadzok", kupila som si 5 osetreni v Interklinik. Proste som nevydrzala len tak necinne cakat 😀 😀
Inak az teraz, ked nemozem ani doslapnut, si uvedomujem ake mame stastie, ze inak sme zdrave a mozme sportovat a robit, co nas bavi.

Vieden, fuuu. Co by sme pre tych nasich sopliakov neurobili?! Dufam, ze v starobe nas budu aspon pravidelne navstevovat a platit vymenu plienok 😀

ruslana88
7. okt 2015

ja okrem uzivania Piperine Forte chodim aj behat 3-4x do tyzdna take 20-25minutky

zuzulikh
7. okt 2015

ano, bez behu asi ťažko očakávať trvalé výsledky. držím palce!

laja77
19. okt 2015

@romanovic ako si na tom s nohou?

romanovic
19. okt 2015

@laja77 v stredu mam termin. Vobec neviem doslapnut. V sobotu som isla od kamoskz a skusila som lahky beh, fuj, hrozna bolest, vcera som si musela nohu ladovat a to som v sobotu dala vari 2x100m. Blee! 😠

tosomja
19. okt 2015

Ahojte, chcem začať behať, hoci som sa už párkrát odhodlávala, vždy ma "niečo" presvedčilo, aby som to nechala tak. Výhovorky typu - nemám čas, nemám kedy, nemám s kým, ani kde...už potrebujem fakt so sebou niečo robiť, lebo som ako kosatka.
Myslíte, že stačí behávať nepravidelne, len vtedy, keď môžem? Chodím do práce na 6tú, poobede je už dcérka zo škôlky doma...veľa času pre seba nemám, ale nechcem sa už vyhovárať. Veď aj menej je niekedy viac, nie?
Mám doma aj steper, ale nebaví ma to, je to také stereotypné, neposúva ma to, predsa vonku, medzi stromami, ticho, alebo hudba, sem tam niečo preskočiť, niečo obísť, niečo sledovať, alebo len tak bezducho poskakovať...
Potrebujem povzbudenie 😀

romanovic
19. okt 2015

@tosomja proste sa vecer oblec a chod. Ziadne velke uvahy, lebo najdes 100 dovodov preco neist. Jednoducho "idem" a idem aj keby furiky padali. To je cele. Vela zdaru! 😉 😉

fazulka7
23. okt 2015
Používateľ fazulka7 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od fazulka7.

Ja už som sa naučila vždy si predom pozrieť na mobile nový inú trasu, ktorú som ešte nebehala a ísť tam. Kľudne si tam dojdem busom, a potom behám, ako som si to naplánovala v tejto appke https://play.google.com/store/apps/details?id=com.sygic.aura Inak je to riadna navigácia do mobilu,ale ja ju využívam na toto 🙂

mrsinka
23. okt 2015

Babule poradte mi, mm chce zacat behat teraz a nevie ake nohavice si kupit, take co budu uz aj na zimu. Neviete poradit? Tchibo ma teraz veci na behanie ale neviem ake su kvalitou..a ponozky ake? Kazda rada dobra 🙂

romanovic
23. okt 2015

Takze zapal plantarnej fascie. Obstrek, ze este 2 tyzdne kludu, dalsi den mi bolo super, tak som z tej samej radosti, ze mi je dobre, polku noci preskakala na party a dnes ledva chodim.... 😠 😠

zednicka
26. okt 2015

ahojte, viete mi poradiť či môžem behať aj keď kojím a či nestratím mliečko, lebo na začiatku som mala problémy s mliečkom a bojím sa aby som ho nestratila. pred tehotenstvom som veľmi rada behala a už mi to strašne chýba. malá ma 3 mesiace. ďakujem

romanovic
26. okt 2015

@zednicka my tu vsetky behame skoro do porodu a chvilu od porodu 😉 😉

penelope2066
1. nov 2015

Caute baby 🙂 Presne takuto temu som hladala... Niesom sice este mamina ale snad ma zoberiete do partie 😀 Beham uz pomaly treti mesiac a cim dalej mam lepsiu vydrz aj cas. Co a tyka chudnutia zatial som neschudla-aspon ja nemam ten pocit aj ked kolegyna mi tvrdi,ze ano...