Chcem schudnúť 10 - 12 kg

love232
7. jún 2017

Ahoj mám 71kg a 167cm chcela by som veľmi schudnúť snažím sa zdravšie jesť navštevujem fitko ale za mesiac som dala dolu ledva 2kg .. poraďte mi :( ako sa zbavim tých kíl navyše :(

tarvika
7. jún 2017

Dve kila nie je az tak malo. Skus napisat podrobnejsie co a kolko jes a cvicis.

fineta
7. jún 2017

Jest 5x denne, vylucit bravcove maso, muku a cukor, pit aspon 2,5 l cistej vody (s citronom) + 3x v tyzdni pohyb. Ale 80 % uspechu je v strave.

oriesocek
7. jún 2017

2 kila mesacne je super, ja viac ani nechcem. Zmenila som stravu, viac pohybu a mam dole nieco cez 4 kg za 2,5 mesiaca. a som uplne happy. ked tak budem pokracovat, tak je to idealne. Tesim sa ja kvoli tomu, ze mam problemy so stitkou a stale som iba priberala.

love232
autor
7. jún 2017

@tarvika to je to... Že nemám vôbec silnú vôľu :( chodím cvičiť jeden týždeň 4x druhý týždeň 2x alebo vôbec ... ráno káva bez mlieka ale s cukrom o 10 tej polievka o 13-13:30 obed snažím sa jesť napr zeleninový šalát s rybou na grile som napr mala dnes.. a alebo neviem skrátka Robim v reštike a ak ostane to diétne menu dám si to... Potom sa už väčšinou naháňam za deťmi domov a za domácnosťou a tak hodim do úst čo nájdem v chladničke ...jogurt alebo tak včera zemlou maslo a salám... A pijem väčšinou už len vodu alebo vodu s citrónom...niekedy ozaj tak 2-3dcl sladkej neakej vody... Len keď vidím že to stále stojí na tom istom neak má to nebaví nemám vôľu ani nič :(

oriesocek
7. jún 2017

@love232 no musim povedat, ze ja som sladke vody ani nikdy nepila, u mna iba cista voda, pripadne rozne caje (bylinkove niekedy iba s troskou medu alebo ciste, ovocne ciste), ranajky jogurt s ovocim a otrubami, lanovymi semienkami a rozne taketo variacie - inak je to super. Zvykla som si iba na biele jogurty bez prichute - s prichutami nejem uz par mesiacov a nechybaju mi. Kavu pijem, ale necukrim, radsej trosku mlieka, pecivo na veceru nejem, iba maso (ryba, vajicka, parky, atd,) so zeleninou, pripadne kusok syra so zeleninou. Obedy jem bez priloh - iba so zeleninovym salatom, grilovanou zeleninou, a ak priloha, tak nizkokaloricka - nizkokaloricke rezance, atd.

tarvika
7. jún 2017

Strasne malojes sa mi zda z toho co si napisala a velmi nepravidelne. Telo si potom mysli ze je hladomor a uklada zasoby.cize musis si tonaplanovat,priptavit dopredu a dodrzat. Jedlo 4-5x denne. Urcite ranajkovat aj ked az o tej desiatej. Pozri zdravy tanier na nete ako by to malo vyzerat. Teraz je kopec sezonnej zeleniny a ovocia tak to treba vyuzit.

tarvika
7. jún 2017

Ak by si mala zaujem som vyzivova poradkyna a viem zostavit stravovaci plan na mieru. Omrkni moju stranku o-jedle.webnode.sk viem dat aj nejaku zlavu 😊

mischelin89
8. jún 2017

@love232 dve kila za mesiac su ok. Nezabudaj, ze rychle chudnutie vacsinou znamena aj pekny jojo efekt.

Radsej pomaly a zdravo.

A to, ze do jednej zjes tri jedla a potom uz len zemlu alebo jogurt...to nie je moc v rovnovahe, tam by mali byt este dve jedla 🙂

annie89
12. jún 2017

@love232 Ahoj, ako fitness trénerka ti môžem povedať, že 2 kg za mesiac sú úplne v poriadku 🙂
Prečítala som si aj tvoj príspevok o tom čo a koľko za deň zješ a problém nie je v tvojej motivácii, ale zlej a nepravidelnej strave. Nie nadarmo sa hovorí, že cvičenie tvorí 30% a jedlo až 70% úspechu 🙂

Na tvojom mieste by som sa "uchýlila" ku kalorickým tabuľkám.

gabrellita
26. apr 2021

Ja mam 78kg a chcem schudnut aj cvicim Ani tak nejem a za mesiac som dala dve kila dole