Chcem schudnúť 30 kilogramov

emma2510
4. jan 2013

Samozrejme su tu uz prispevky o chudnuti ale ja chcem viac. Pretoze som pribrala pocas tehotenstva a zmenou stravy k horsiemu som pribrala a teraz mam cez 100 kil chcem spat schudnut na mojich 70 kil takze moj ciel je schudnut 30 kil. Moje ex spoluziacky a kamaratky vsetky maju vysoke skoly len ja mam zacatu a potom som sa na to vykaslala vsetky pisu ake su uspesne a mna to rozculuje ze ja som len taky obycajny smrtelnik co ma obycajnu pracu. Moj zivot sa mi zda byt nudny takze dalsia zmena asi dosiahnut vyssie vzdelanie aj ked moj manzel hovori ze su to vyhodene peniaze pretoze aj vysokoskolaci su bez prace. Dalsia vec co by som chcela zmenit je moj image ked uz chuda tak aj pekna. Stale nosim len pohodlne rifle s trickom alebo pulovrom vlasy do copu tak nejaky uces. Jednoducho vyzerat inak a dosiahnut nieco len to si hovorim kazdy rok.

smolinka95235
22. dec 2015
Používateľ smolinka95235 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od smolinka95235.

@emma2510 super postoj, pocuj, moja segra nabrala po porode tiez. zrazu iny clovek v zrkadle a bola s tym nespokojna :/ velmi... akoby zaspala dobu. kedze pracuje ako manazerka kvality v jednej firme, na vzhlade jej zalezi. tak sa nastvala a vyhladala pomoc odbornikov. inspirovali ju v jednej z poradni v BA svet-zdravia.sk Spravili jej komplet nutricnu analyzu. Vypracovali stravovaci plan a k tomuto vsetkemu nabehla na vyzivove doplnky a do fitka. Nelutuje to, v konecnom dosledku to nebolo ani drahe a vzdy hovori, ze sa mala hecnut ovela skor. Drzim ti palce! 🙂

xenia2
22. dec 2015
Používateľ xenia2 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od xenia2.

baby ja vas obdivujem, dufam ze ja moc pocas tehotenstva nenaberem

smolinka95235
24. dec 2015
Používateľ smolinka95235 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od smolinka95235.

@xenia2 neboj, hlavne sa netreba drzat stareho znameho - teraz potrebujes jest za dvoch 😎

hasleerka
3. apr 2016

dievčence kdeže ste všetky, už ste tých 30 kg pochudli ??? ako pokračujete????

barcelona94901
4. apr 2016

@hasleerka -36 ,uz formujem,nech som neni želatína a päť cm chcem dať v pãse dole a spevniť prdelku a vyformovať stehná,mam čo robiť ,aj opãliť sa nech som neni jak vápno🙂

hasleerka
4. apr 2016

@barcelona94901 to jaká si dobrá ... za koľko si to dala dole??? ja stojím stále na jednom mieste.... furt sa len vyhováram... od minulého týždna ale pomaličky začínam cvičiť doma zumbu a hádam aj na tú stravu nabehnem...