Chudne sa bicyklovaním?

ktochytavzite
2. máj 2024
20erika07
2. máj 2024

Raz tu baby pisali, ze na štíhle stehná treba behať rýchlo, šprint ale ja sa nevyznam tak neviem či je to tak 🙂

jurly
2. máj 2024

@ktochytavzite chudne sa pri kalorickom defecite. Vydaj energie je vyssi ako prijem energie z jedla. Sport moze pomoct, ale nemusi.
Zavisi od tepovej frekvenkcie.

luxus10
2. máj 2024

chodza po schodoch? azda najviac ucinne,
beh
orbitrek, ale s poriadnou dlzkou kroku aspon 51 cm
rotoped

znama isla orbitrek ale denne 30-60 min, 1 cely rok... a schudla 15 kg, povedala, ze keby to merala po mesiaci, tak to kilo by sa stratilo, a bola by demotivovana...

sused s bruchom ako balon, tak 180 cm vysoky,po 60ke, ked im vo vchode prerabali vytah-1 mesiac, musel ist so psikom 4 x denne von- tak 4x denne z a na 5. poschodie- ten dal za mesiac 15 kg dole-brucho bolo prec...

kolega extremne obezny po 60ke-dali ho do kancelarie prizemia na 4. posch.-pohyb:rano nahor, na obed nadol a nahor, popoludni nadol-domov, za mesiac dal dole 7 kg...

takze pohyb funguje...😍

luxus10
2. máj 2024

a este za seba poviem, ked som bola mlada behavala som denne aj 1 hodinu, a stala som na vahe, aj napriek kal. deficitu...co pomohlo? atleticka abeceda-cca 45-1 hod, to su take vybehy a poskakovanie a za tym prestavka...a znova, a toto bolo omnoho ucinnejsie ako samotny beh...a s viditelnymi vysledkami...

betulinka1
2. máj 2024

@ktochytavzite najlepšiu postavu som mala, ked som bikovala. Cize za mna je to super.

ivangeline
2. máj 2024

Za mna nie. Beh.

lulamx
2. máj 2024

som stehnaty typ, bicyklujem takmer kazdy den a efekt na postavu nulovy.
behat uz nemozem, ale ked som behavala 45 - 60 min. vonku, schudla som. zvykla som aj korculovat, cca 12 km denne a tiez nic. teda okrem dobreho pocitu.
najviac som schudla pri pocitani kalorii, ale tento zivotny styl bol pre mna neudrzatelny.

milenke
3. máj 2024

@ktochytavzite každý pohyb sa počíta .. samozrejme bez stravi to nejde 🙂