Chudneme s A. Macingovou - apríl 2014

libusa57
2. apr 2014

Mile baby,
zacala som detox s Macingovou,vcera prvy den.Pridajte sa do skupiny nech sa navzajom podporujeme
a diskutujeme o vsetkom co sa tyka tejto temy.
Tesim sa na Vas 🙂

gold22
14. apr 2014

@petrita00
ja som to už raz skúšala ale vydržala som len 4 dní, preto potrebujem nejakého "ťahúňa" už sa teším 😀 😀 😀

miandre
14. apr 2014

ja som to predsa len vymenila ale kedze menim jeden den za druhy a nemenim ich obsah snad to bude ok.
zajtra zacinam treti tyzden a uz mam cca 4kg dole tak snad to bude takto pokracovat, pekny den prajerm

libusa57
autor
14. apr 2014

@miandre urcite to nevadi lebo si vymenila cely den.Gratulka k tym peknym 4.kileckam! 🙂

libusa57
autor
17. apr 2014

Prehupla som sa uz do 3 tyzdna s Macingovou.Bavi ma to chuti mi veeelmi jedlo.Nevyhoda vsak treba dost casu na varenie pocas 3-4 tyzdna lebo sa pripravuju aj rozne jedla a este pre mm a syna jaj to cely den pri sporaku.Ale ja som si to zjednodusila Cibulu a cenak mam pripravene nasekane vo flasiach a c.repu navarenu vzdy v chladnicky.Kedy kolvek ma napadne dam po 5ks varit lebo sa jej je najviac pocas celeho detoxu

lucka1912
17. apr 2014

@naturonline ale pri vyske 174 mat 63,5 kg je aj malo, nie???alebo tak akurat..sa len pytam, lebo tie predstavy o vahe su rozne...

libusa57
autor
21. apr 2014

Taaak baby zaciatocnicky zajtra sa zacina?Ja som vcera tiez zhresila a dnes ale no sviatok no nedaj si... Ale zajtra pokracujem kde som zastala teda 19 den

alenockas
22. apr 2014

Dobré ránko, nemáte niekto tú knihu v PDF prosím ?

naturonline
22. apr 2014

@lucka1912 neviem, ja sa lepsie citim ak som tesne pod 60. Podla tabuliek a noriem je moja vaha OK, len spokojnost z mojej strany ziadna ☹

naturonline
22. apr 2014

@libusa57 takze je nas viac, co po sviatkoch maju co robit 😀

libusa57
autor
22. apr 2014

Prvy tyzden bol pre mna najtazsi.... To som vas ale povzbudila cooo? Ale teste sa na druhy tyzden tam uz zmena trochu tie cestoviny s kalerabom nemaju chybu.A treti tyzden pohodicka rezne stehna ryba .... Parada
Drzim nam vsetkym palceky! 🙂

evita_g
22. apr 2014

Ahoj baby. Chcela by som sa spýtať nejakej skúsenejšej "mačingovky", čo robiť, keď som "zhrešila"? Začala som 9.4. a do desiateho dňa to šlo super. Jedla som poctivo podľa plánu, akurát s pitným režimom to nebolo úplne ideálne, lebo 3 litre vody nie som schopná vypiť 😒 Ale kg aj cm šli dolu. No ale v sobotu som celý deň cestovala a nestihla som si pripraviť jedlo, tak som žila na banánoch. A potom prišla Veľká Noc a návštevy a pohostenie a odolať nástrahám bolo nad moje sily 😠 A teraz mám dilemu. Má zmysel pokračovať v detoxe po 4-dňovej "pauze" ďalej jedenástym dňom alebo by som mala začať od začiatku? Čo si o tom myslíte? Hoci keď si predstavím ten prvý týždeň, nie som veľmi nadšená, ale keď som to dala raz, hádam dám znova 😝

libusa57
autor
24. apr 2014

@evita_g kludne pokracuj u mna podobne pokracuj kde si zastala dni nevynechaj.Ja nie som skusena v tomto a nema sa to robit ale co uz ,ja si koli tomu zopakujem detox este raz.
Poradte!Co je rozdiel medzi prosom a psenom?!Ja som doteraz mislela ze je to jedno 😕

lucka1912
24. apr 2014

@naturonline to absolutne chapem..dolezite je mat dobry pocit...

naturonline
24. apr 2014

ved vsetky chceme byt krasne a byt hlavne spokojne same so sebou 🙂

kamilkak
25. apr 2014

@evita_g - pokračuj ďalej 🙂

marija21
28. apr 2014

Ahojte, je niekto, kto začína? ja mam odhodlanie, tak uvidim, kolko mi to vydrzi..zatial knihu nemam, akosi tazko je ju dostat, ale stiahla som si z netu ten zoznam, co ktory den papat, len mi nie je jasne mnozstva, poradi niekto?

emode
29. apr 2014

@marija21 začínam, i keď v živote som nebola na diéte, je načase so sebou po dvoch deťoch niečo robiť 😀

marija21
29. apr 2014

ahoj 🙂, no ja tiez prvy krat, tak som zvedava, len ja mam problem nielen s vahou ale aj so zlymi krv.testami, lebo mam vela tukov a cholester., tak uvidim, ci to vydrzim a ci to zaberie. Dneska mam prvy den, zatial zijem 😀

marija21
29. apr 2014

uff tak prvy problem nastal-nemam rada cervenu repu..tak to asi nedam.. ☹ ani som sa toho nedotkla 🙄

libusa57
autor
1. máj 2014

@marija21 mnozstva su neobmedzene a cviklinku nelubis? Je to lahodka!Ja celer nemusim ale ma viacej receptov na neho tak milujem falosny zemiakovy salat namiesto zemiakov celer a namiesto majonezy smotana a varene vejicka je to uzasny salat!
Ja idem zopakovat detox s mm a potom pojdem podla semaforu

marija21
2. máj 2014

no je to taka specificka chut, ale pokusam sa to prekonat...aha taky salatik, vyzera fajne, este som taky nemala, tak tiez vyskusam. uz mam doma knihu, tak idem si to vsetko nastudovat a hor sa do toho..

ivka1992
7. máj 2014

ahojte, ja zacinam dnes.. dufam ze to zvladnem pretoze moc pevnu volu nemam .. Chcela som sa opytat tu repu date uvarit aj s tou supkou? a aj ju skladujete v chladnicke so su pkou?

kamilkak
7. máj 2014

@ivka1992 - áno , so šupkou , a aj ju skladujem takto

makadi
7. máj 2014

My sme s mužom začali 5.5. Čiže dnes je tretí deň. Prvý deň bol v pohode. Ale včera večer nám po cviklovom šaláte prišlo zle. Taký divný pocit. Pri predstave,že ho mám mať dnes na obed sa mi dvíha žalúdok. Cítim sa unavená a brucho mám nafúknuté.Vážne nechápem.

rjanuska01
7. máj 2014

ja dnes idem nakúpiť surovinky a začínam od zajtra 8.5. 🙂 , ak niektorá ide na to tiež ozvite sa mi budeme sa podporovať 🙂

ivka1992
7. máj 2014

baby poradte mi.. dnes som zacala ale ten salat z cervenej repy je hrozny.. mozem ho s niecim zmenit?

ejka3
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
ivetah
8. máj 2014

@ivka1992 ja som si robila takto: surovu cviklu som postruhala, pridala nastruhanu mrkvu, olej a syr. mne ten hrasok a uhorky do toho nepasovali. bolo to vyborne 🙂 a cvikla je v detoxe dolezita....

ejka3
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
ejka3
Autor odpoveď zmazal
Zobraz