Chudnutie pomocou Nature house

mirusa30
23. sep 2012

ahojte, rada by som vediet ci niektora mate skusenosti s chudnutim pomocou nature house....ja som len zacala minuly tyzden tak uvidim....dakujem za odpovede

janulllka16
14. apr 2015

@mirkva Ja som bola zrovna dnes a dostala som pestru dietu bez priloh. U mna je problem hlavne v tej pravidelnosti. Tiez som tam nechala 34 EUR. skoda, ze som o tych sucharoch nevedela skor. Nabuduce uz nekupim. Nevies nahodou, ci tie ampulky treba kupovat kazdy tyzden. Lebo tie moje stali 15 EUR a su na 7 dni. takze to by som len za ne dala strasne vela za mesiac

perla200
15. apr 2015

@janulllka16 a tie ampulky su na čo? na chudnutie? myslím na potlačenie hladu alebo spalovanie?

mirkva
15. apr 2015

@janulllka16 vies co ja som nedostala ziadne ambulky..len som si kupila tie FIBROKI (tie vlakninove gulicky do jogurtu), a este taky cviklovy sirup.. a ten sa dava 2PL nalacno... a 2PL vecer... vies co u mna bol najvacsi problem strasne vela sladkeho... zvlast po porode..ked mala mi nechcela spavat..a bola kazdu hodinu hore.. tak som pod vankusom mala vzdy nejaku horalku....

janulllka16
15. apr 2015

@mirkva Ja jem velmi nepravidelne a mam sedave zamestnanie.Nemozem povedat, ze by som sa nejako prejedala, snazim sa jest kopu zeleniny ale aj tak to proste nejde dole. Preto som vlastne vyskusala tuto dietu. Uvidim ako to pojde dalej.

janulllka16
15. apr 2015

@perla200 Povedali mi, ze sluzia proti zadrziavaniu vody v tele, co je vraj moj problem

mirkva
15. apr 2015

@janulllka16 vies co mne zistili ze mam 16kg vody a 13kg tuku, ale citala som na roznych forach tu na SVK, v CZ... ze to ide aj bez tych ampuliek, lebo napr. ten sirup co mi dali je strasne sladucky..aj na baleni je uvedene vela cukru.. neviem ci je to o tom..ale tie granulky v jogurte su fajn.. a co si si este kupila okrem tych ampuliek a sucharov? lebo ta moja poradkyna vravela,ze to tyzdenne tam budem si kupovat za 15-20 eur.. ale tak ja som jej vravela,ze sa chcem mesacne zmestit do 30 eur.. a ona vravela,ze to nejde.. ze minimum je 40 eur mesacne.. aj ja mam sedave zamestnanie...

janulllka16
15. apr 2015

@mirkva my sme sa o financiach vobec nebavili, kupila som si este tu vlakninu. Dnes s tym len zacinam, tak uvidim ako to bude chutit. Tie suchare su fakt take obycajne, nicim vynimocne, takze to si budem urcite kupovat len normalne v obchode.Kolko si davas tej vlakniny? Mne vravela, ze 2 lyzicky a potom som v tom plane videla, ze na 1 porciu 10g. Ked som to prevazila, tak to bolo menej ako tie 2 lyzicky.

mirkva
15. apr 2015

@janulllka16 mne napisala 2PL lyzice do jogurtu..alebo cmaru, ja som zacala v pondelok vecer ..a utorok idem na kontrolu... tak som zvedava..ale ja uz som taketo nieco drzala,ale cez kompliment... a mozem sa spytat kolko kg chces schudnut.. resp. kolko vazis?

janulllka16
15. apr 2015

@mirkva vazim 60kg ale pri vyske 155 cm, co je dost. Povedala mi, ze optimum by pre mna bolo 53 kg.

mirkva
15. apr 2015

tak to sa ti podari lavou-zadnou... toho sa nemusis bat....to do dvoch mesiacov mas dole....a zacala si aj cvicit?

janulllka16
15. apr 2015

@mirkva Ja uz davno cvicim 2x do tyzdna. na cvicenie sa ma ani nepytali.

mirkva
15. apr 2015

@janulllka16 v tom ich casopise su aj pribehy zien,ktore schudli a ani necvicili..ja este necvicim...ale chcela by som cvicit..vraj mi na dalsom stretnuti da kluc s cvikmi...co maju na internete...

janulllka16
15. apr 2015

@mirkva my sme sa k tomuto vobec nedostali. a ty mas aku dietu?

mirkva
15. apr 2015

@janulllka16 vies co ja si myslim,ze jedalnicek je asi rovnaky...lebo na roznych forach uz bol popisany... akurat na tento tyzden mam vynechane prilohy, rano: chlieb+sunka, desiata: ovocie, obed: vyvar, maso,zelenina, olovrant: maso, ryba, zelenina, a ty?

janulllka16
15. apr 2015

@mirkva no tiez tak. som zvedava, kolko mi to vydrzi vsetko si chystat.

mirkva
23. apr 2015

@janulllka16 ahojky, tak ako si dopadla? kolko si dala dole? ja som dala za tyzden 1,3 kg...nie je to nic moc..ale aj tak lepsie ako nic... a teraz som si kupila levanat take sacky..pijem im nalacno.. a ty?

ika7
23. apr 2015

Ahojte aj ja som bola vcera na prvom stretnuti v Ke. nechala som tam 38e. Prisli nato,ze som zavodnena. Mam 67 kg z toho 2,76 kg prebytok tuku a 2,84 kg zadrzanej vody. Chcela by som zist na 58 kg. Preto mi poradili ampulky Drenanat, Vlaknina a susienky. Dalsie stretnutie ma caka na buduci tyzden. 🙂 Len by ma zaujimalo ci sa to vsetko koze dodrziavat aj keby som otehotnela lebo sa snazime aj o babo.

mirkva
23. apr 2015

@ika7 a povedala si to tej vyzivovej poradkyni? lebo ta vlaknina je OK, aj tie susienky..ale neviem ci tie ampulky su v pohode... to sa radsej opytaj..aj ked asi ti urcite bude hovorit ze je to na prirodnej baze...

bykaterina
23. apr 2015

moja segra na tom ulietavala 2m a nieco zhodila ale aj vela cvicila. ale inak na to ze skoro nic nejedla iba nejake susienky ,dzem a furt jej tam trepali do hlavy ze je v nej vela vody ze musi tie ampulky pit ... co tam nechala penazi to som ju radesj mohla zavriet doma do izby a mohla penaize dat mne 😀 a bola by som v baliku

pianistka
23. apr 2015

Dievcence, ak vam mozem poradit, ak sa budete drzat stravovacich navykov ako ste sami spisali: 5x denne po malych porciach, ranajky bohate: chlieb sunka syr, desiata kus ovocia, obed syty husta polievka alebo bielkovina so zeleninou, olovrant mliecny vyrobok, vecera lahka: ryba, zelenina, plus k tomu pridate trochu pohybu, ktory vas bude bavit, verte, ze to pojde dolu aj bez Naturhausu, co nie je nic ine ako len vytahovanie penazi z vrecak klientov 🙂
Drzim vam vsetkym palce, ked sa chce, vsetko sa da! 🙂 PS: tie peniazky, ktore nechate v Naturhause po kazdej navsteve by som si radsej odlozila na permanentku do fitka alebo na plavaren 😉

ika7
23. apr 2015

ja som prave zmenila stravovanie cvicim uz od februara,cvicim doma,plavaren a behavam....no moja vaha sa zastavila a uz si s nou neviem rady :( a k tomu babu...ja som jej to vravela a ona mi pravr vravela, ze ked dievcata zhodili par kg tak aj otehotneli

pianistka
23. apr 2015

@ika7 Neviem teda kolko si uz schudla a kolko vazis teraz, ale to sa stane, ze hoc robis co robis, vaha ti stoji. To treba len vydrzat, ono cim sme blizsie k idealnej hmotnosti, tym to ide tazsie. Tiez som citala od ludi z fachu, ze druhy cviceni treba obmienat, lebo ak napr stale len bicyklujeme na stacionarnom bicykli alebo na orbitreku, hoc do toho dame maximum, nase telo je uz na tento druh aktivity zvyknute, a uz nespaluje kalorie tak ako predtym. Mozno by si mohla zacat robit nejaku pre teba novu no taktiez zaujimavu pohybovu aktivitu.
Pozri, ja som otehotnela pri vahe 80 kg, mam nadvahu, bola som uz aj chudsia, ale tak to vyslo, ono samozrejme, ze je lepsie byt fit a vo forme, nemat nadvahu, ale problem moze mat ako 100 kg tak aj 50 kg baba, vaha podla mna na to nema podstatny vplyv.

olinecka14
28. apr 2015

Ahoj. Poradkyne sú klasicky platené. Takže táto info nesedí dievčatá. Poradkyňa by vás mala naučit sorávnym návykom. Produkty sú vo vysokej nutričnej kvalite bez chémie.

mamca82
2. máj 2015

ahoj volam sa miriam a mam skusenosi s nathur housom pomocou ich výrobkov som schudla 20 kg ale potom som to ukoncila a pribrala som 10 kg naspeť celý život sa trapim s nadvahou ☹

liana03
2. máj 2015

@mamca82 ahoj, ako dlho si chudla tých 20kg

mirkva
2. máj 2015

@mamca82 a pribrala si koli tomu že neberies
Ich produkty?

mamca82
2. máj 2015

začala som v januari a v juli uz som mala dole tých 20 kilov a potom som pribrala lebo mam problemy so štitnou zlazou a preto z e som zacala jest normalne ale snazim sa jesť vela ovocia a zeleniny a uz to zase ide pomaly dolu

liana03
3. máj 2015

a koľko ťa to vyšlo mesačne?

mamca82
3. máj 2015

liana03 do 100 eur zhruba

michaelakarasy
15. máj 2015

michaelakarasy Do TV relacie hladame damy s hmotnostou cca 100 kg, ktore maju seriozny zaujem schudnut pod dohladom timu odbornikov. Viac info do spravy.