Čo sú normálne porcie pre ženu?

29. apr 2024

Baby, ktore mate zdravu vahu, nie ste enormne sportovo aktivne, prosim vas, napiste mi velkost vasich porcii. Lebo v nasej rodine sa odjakziva doslova zerie, jedno cez druhe, vsetci sme tlsti a ja vobec neviem odhadnut mnozstvo, ktore mozem zjest. Chcem schudnut. Co je normalne? Alebo najdem nieco na internete? Nejaku inspiraciu. Neviem si zapisovat kalorie, kedze netusim ako tam mam nahodit varene jedla.Dakujem.

autor
3. máj 2024

@caroline_ dakujem☺️

radkaradix
21. máj 2024

Skusila si tie kaloricke tabulky? Uz vies odhadnut, kolko mozes zjest za den? Ja ti len poradim, ze naozaj zalezi na potravinach, ktore kupujes. Ked som zacala, mali sme doma same klasicke ochutene jogurty, biele pecivo, tucne syry. Stacilo nakupit grecke jogurty, tvaroh, cottage cheese, mozzarellu light, vela ovocia, namiesto cukru med a cakankovy sirup. A uz nemam problem dodrzat denny prijem, pricom obedy jem klasicke, zisdne salatiky, ale dnes napriklad svieckovu, vcera rezne s kasou.. len mensiu porciu. Ale tieto fitnessacke potraviny robia divy. Vobec nie som po nich hladna, stravujem sa zdravo, chudnem a zaroven si doprajem aj nejaku sladkost. Aj ked zvycajne sa zmesti uz len pol pudingovej sisky alebo dve buchty s makom. Ale potesi 😊

autor
21. máj 2024

@radkaradix skusala, nejde mi to 😏