• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Dá sa schudnúť 30kg do roka bez následkov?

18. februára 2016 
@miskap2111
@ivuska027 ahojte zienky ja som vcera mala den bez jedla vôbec mi nechutilo...a dnes ranajky banan s jabkom a riadne bolesti k tomu celého brucha nechapem :unamused: ale lahsie sa citim s prazdnym zaludkom po vcerajsku :wink:
18. máj 2015 o 07:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bandura brucho ta bolelo, lebo jablko startuje travenie. Cize na prazdny zaludok ti travilo aj to, co tam nemas :unamused: Ovocie si daj skor na desiatu :wink:
18. máj 2015 o 07:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@ivuska027 aha budem vediet vdak za radu :wink:
18. máj 2015 o 07:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ivuska027 ty co papas na ranajky?
18. máj 2015 o 07:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bandura ja vacsinou ryzovy chlebik 2ks s nejakou natierkou, syrom, sunkou a pod, ale dam si aj graham rozok a tresku ked mam chut :wink: :grinning:
18. máj 2015 o 07:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ivuska027 tvoj nazor: su vhodne tvarohe karbonatky s medvedim cesnakom? vyprazala somich v oleji viem mala som ich upiect v rure napadlo ma to zial neskoro...
18. máj 2015 o 07:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bandura myslis tie tvaroh a vajicka, co sa pomiesaju? Ako nahrada peciva? Tie su super, ja sa na ne tiez chystam, len som sa este nedokopala. Je to sama bielkovina, na vecer po dobrej záťaži super. Na chudnutie aj na svaly. Ja nic sebe nevyprazam, takze ja by som sa nemohla domýliť :grinning: :grinning:
18. máj 2015 o 07:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@ivuska027 ano tie :wink: , ja dost vyprazam doma lebo sebe zvlast zatial nevarim ...ale budem musiet zacat manzel s detmi ich nechceli takze asi tak
18. máj 2015 o 07:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ivuska027 napríklad teraz vo stvrtok uz budeme mat vyrocie a moho muza oblubene edlo su hranolky a stroganou dlho som to nerobila tak ho chcem prekvapit a spravit mu to ale aby som aj ja si mohla dat tak ich upeciem v rure :slight_smile:
18. máj 2015 o 07:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bandura k tomu mozes aj ryzu, ak to bude na obed. Dokial papate takto, tak tomu, ze sa nevyhnes, ze si budes musiet varit zvlast :pensive: :unamused:
18. máj 2015 o 08:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@ivuska027 tak a mam doma tri decka a ked som urobila zo šiškového cesta take gulicky plnene lekvarom tak sa nevedeli doest nechcem im to brat len preto ze a chudnem nerobim to stale ale len obcas
18. máj 2015 o 08:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bandura ja varim detom zvlast, co lubia, ak manzel chce ine ako deti, jemu zvlast no a aj sebe zvlast :wink: Nejak to neriesim. Oni zjedia aj moje masko, len im inu prilohu napr., ale ak maju trebarz palacinky, tak sebe samozrejme robim ine :grinning: Moje je aj tak najrychlesie pripravene :wink: :grinning: Manzel sa stravuje v robote vonku obedy, deti v skolke a ja si vzdy rano narobim sebe :slight_smile:
18. máj 2015 o 08:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bandura bohuzial @ivuska027 ma pravdu, deti lubia vyprazane, muz musi mat hranolky.... ved nech si maju.. ty si sprav salat. Kym si neupraces v hlave ze nedelime jedlo na mozem/nemozem, ale na vhodne a zdrave, nie ze teraz schudnem a potom hlava nehlava dlhodobo neschudnes.
Ked som ja chudla februar/marec som oznamila celej rodine ze dieta!!! v praci, nech mi nestrkaju kolace a islo to, 2dni sice skusali a naozaj si nedas? nedam. a prestali. Citam ze mama ti donesie spaldovy kolac :grinning: , ty si ako moj muz, ked pocuje celozrnne mysli si ze dietne... kaloricky rovnaky obsah, pri dieta sa proste kolace nejedia, ak chces dlhodobo schudnut bez zachvatov zravosti precitaj si nieco o bielkovinovej , bezsacharidovej diete.
18. máj 2015 o 08:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ani by som nepovedala, ze dieta, len mozno rozdelit, kedy co. Aj ja si dam hranolky, len ich peciem v rure bez oleja(aj detom aj manzelovi) a sacharidy jem len doobedu, poobede uz nie, len bielkoviny. No a kolace... Jesto kopa povolenych, pozri si fitnesguru, fitrecepty a pod. A kvalita horka cokolada nastastie tiez, mam v skrinke vzdy jednu 86%, aj 3-4 tyzdne otvorenu, davam si kocku, ked ma to chyti :slight_smile:
18. máj 2015 o 09:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@eeffka no neviem vsetko ...ucim sa...a citala som komentáre spustu mamiciek ktore si aj pri diete daju aj kolac a nie zo spoaldovej ale z normalnej muky...a ja som tiez chudla pred dvanastimi rokmi a schudla som zo 70 na krásnych 52kil a to som si v ramci diety dala aj kremese vtedy este ako slobodna z moim nastavajucim o 23h ... :wink:
18. máj 2015 o 09:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@ivuska027 presne tak o hranolkach, kolacoch a horkej cokolade zdielam tvoj nazor :slight_smile:
18. máj 2015 o 09:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@eeffka ako si chudla ty? ja ked som chudla januar tak som sa zaprela schudla som 13kg a to som chudla le n tri tyzdne...teraz som sa opet pustila do chudnutia a zaciatky su tazke preto som neodolala spaldove torte ... :grinning:
18. máj 2015 o 09:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bandura nemyslim si ze sladkosti patria do dietneho rezimu, dat si po ustaleni vahy obcas kolac samozrejme je ine, ale ak chudnem, naco to je dobre???
ja som schudla bielkovinovou dietou, teraz si dam aj ten kolac obcas... to je len taky zvyk ze spaldove je dietne, vacsinou zeny co sa zdravuju cela rodina nezdravo to povazuju za nieco extra, pre mna je uplne normalne hranolky v rure, nasa rocna spotreba oleja je asi 1liter na 4clennu rodinu, spaldove kolace, normalne som jedla naposledy asi niekde na navsteve, takze to co je pre niekoho "zdrava strava" je pre nas bezna...
18. máj 2015 o 10:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@eeffka ked chudnes nato e dobre dat si obcas kolac aby ked sa vyhladujes ta neprepadla žravost ...citala som to ale aj som to zazila na vlastnej kozi...radsej si dam jeden kolacik ako po mesiaci tvrdej diety sa vratim jojoefektu...tak nato :slight_smile:
18. máj 2015 o 10:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@eeffka a je pekne že sa takto stravujete a kolko vazis,? ja 78
18. máj 2015 o 10:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bandura teraz takých 55,5 stabilných, predtým 62,5
18. máj 2015 o 10:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
18. máj 2015 o 10:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bandura dakujem, nebolo to zadarmo a najma uz nemam 20 ani 30 :grinning:.
18. máj 2015 o 10:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@eeffka a kolko teda ? tiez si sa trapila s vahou predtým?
18. máj 2015 o 10:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@polarka ahoj viem ze je to uz davno ale pomohla ta tukozrava polievka ???
18. máj 2015 o 11:02  •  1 dieťa - čaká bábätko, termín má v decembri 2014  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@asha300 prepac ze sa do toho miesam ale ja som si ju urobila uz davno ale nemohla som u ani jest...otrasna polievka fuj
18. máj 2015 o 11:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bandura no uz pomaly k 40idem :slight_smile: , nie netrapila som sa do 30, a ani po 35 az som zistila ze som o 2cisla vacsia nez pred detmi.
18. máj 2015 o 11:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bandura v pohode len uz neviem co vyskusat s malou chodim kazdy den vonku min 10 km prejdem a nic nechudnem
18. máj 2015 o 11:37  •  1 dieťa - čaká bábätko, termín má v decembri 2014  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@asha300 no u mna zabera najviac strava uplne zmenit jedalnicek
18. máj 2015 o 11:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@asha300 a kolko mas kg?
18. máj 2015 o 11:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok