Dajú sa legíny nosiť ako samostatné nohavice?

izabelkas
10. nov 2013

Kočky mám taký problém, snažím sa schudnúť, nemám až tak strašne veľa kíl na 170 cm / 62 kg, ale štve ma, že keď si dám na seba rifle, na bruchu keď si sadnem sa ukážu všetky moje faldy. Legíny v tomto smere sú lichotivejšie, ale aby som sa prípadne vyhla nejakému faux pas, chcem sa poradiť s vami. Tie legíny, ktoré sú hrubšie a majú vzadu na zadku vrecká, čiže sú tvarované ako nohavice a nie sú priesvitné, tie môžem nosiť ako nohavice aj s tričkami, ktoré mi nezakryjú zadok? Pozerala som napríklad v Bepone na webe GENERATION 3390, GLOVE Y234, či SILK Y233. Pozriete sa na ne, či by boli ok? 🙂 Ja si myslím, že áno, len pre istotu sa pýtam, nakoľko na webe je plno článkov, že legíny len v prípade ak je zakrytý zadok...Vďaka.

nasta55
10. nov 2013

ha ja nosim leginy normalne ako nohavice, vsak ked niesu priesvitne. 62kg na 170 vsak a co chces zachvilku kosticky mat iba na sebe?

hradnapani
10. nov 2013

@izabelkas ak mas dokonaly obly a najma pevny zadok a vrchnu cast stehien, tak mozes. Inak radsej nie.

linda20111
10. nov 2013

@izabelkas zalezi ako bude v nich vyzerat zadok 🙂 ale ked nie velmi dobre, leginy za to nemozu :D :D ale kludne mozes ich nosit aj ked zadok nieje zakryty ja tiez tak zvyknem, napr. riflove leginy, leopardie... vyzeraju v pohode 🙂

izabelkas
autor
10. nov 2013

Ok dakujem baby. No zadokje taky priemerny, cvicim, ale ved zadok aj v rifliach vidno ci velky alebo maly, to je uz jedno. 🙂 Nemyslim, ze by moj zadok bol problem, skor naopak.

zuzkat1
10. nov 2013

Leginy vo vseobecnosti patria medzi pancuchy,takze by sa mali nosit s dlhymi tunikami,svetrami alebo pod saty... Take s vackom vzadu uz asi skor aj s kratsimi myslim v pohode.

farmacka
10. nov 2013

moda je, ze sa nosia leginy namiesto nohavic, mne sa to vsak nepaci, ked tak, jedine s dlhsou tunikou, ja ti pri odkrytom zadku leginy neodporucam, mne to prijde, akoby si tie kocky zabudli suknu a vysli iba v pancuchach, pride mi to smiesne, ked je niekto tak obleceny.. este si to rozmysli.. 🙂

hradnapani
10. nov 2013

@izabelkas a ved jasne, ze v rifliach vidno zadok, ale riflovina je pevnejsia latka, takze udrzi v jednej kope, to co treba. Ale elasticke vlakno obnazi kazdu nedokonalost, aj tu najmensiu, preto som pisala, ze by mal byt fakt pevny, vycviceny. No a plus nezabudnut na zarezy od nohaviciek a spol, lebo na to sa casto zabuda pri leginach.

sissy27
10. nov 2013

@izabelkas môžeš si obliecť čo len chceš, v čom sa cítiš dobre, je to len na tebe... druhá vec je, ako to pôsobí na ostatných - ale čo tak vidím po meste, tak veľa ľudí má hlboko niekde, čo si myslia o ich outfite ostatní 😅 môj osobný názor je, že legíny "len tak" si môžu dovoliť len baby s ozaj dokonalou postavičkou, keďže legíny nemilosrdne odhalia aj celulitídu a každú drobnú nedokonalosť, ale ako som spomínala, očividne nie každý si myslí to isté 😉

grettka
10. nov 2013

leginy su pancuchy, a dama by nemala ukazovat rozkrok a teda zo zadu zadok v pancuchach, takze ak leginy, tak s dlhsim trickom, koselou, svetrom 😉

vejula
10. nov 2013

@izabelkas minule sa o tom v televizii vyjadroval jeden modny navrhar a presne hovoril, že leginy niesu nohavice a tie ženy čo chodia len v tričku a leginach chodia kaoby v silonklach... no že si niečo zabudli obliecť. Leginy niesu nohavice, preto urečite minimalne dlhšie tričko ktoré zakryje aspon zadok.

sirinka
10. nov 2013

@izabelkas nos to, v com sa citis dobre, nie to, co predpisuje nejaka modna vlna... Inak nikdy som si nevsimla na ziadnej dame v leginach, ci ma alebo nema celulitidu....budem asi pozerat dokladnejsie haha.... A s tym rozkrokom to uz je ozaj prehnane, nosime mini, tango plavky, hlboke vystrihy....ved hadam nebudes mat na tych leginach dieru 😉

izabelkas
autor
10. nov 2013

Toto su take hrubsie, jasne ze k obycajnym tenkym leginam by som sa ani nepytala, celulitidu nemam...

vejula
10. nov 2013

@sirinka ale mne leginy skutočne nepripadaju ako nohavice ale skôr ako pančuchy... Ja ked vidim tie kočky skutočne mi pride akoby v pančuchach behali po vonku

vejula
10. nov 2013

@izabelkas no ak su hrubšie, tak asi ok. Ja byvam hned pri strednej škole e ked vidim aké legiony tie kočky nosia, skutočne asi o hrubke punčošiek a niektore ešte aj s dierami po stehnach, ako... mne sa to takto nepači

sissmiss
10. nov 2013

@izabelkas nosím minikraťase v zime k hrubým pančuchám lebo je to efektné, army čižmy k šifónovým šatám s hrubými nadkolienkami, motorkársku bundu k nežnej čipke...veľmi sa mi páčilo v paríži, nikto sa nad nikým nepozastavoval, bola tam sloboda. Tie názory okolia sú také zbytočné. Vôbec nezáleží na tom čo si o tebe pomyslí okoloidúci, v tej sekunde si preňho pohoršením a za ďaľšiu sekundu sa to ani nestalo. Obliekaj sa tak ako ti je príjemné. Na túto tému tak ako na všetky existuje viac názorov aj právd

tulina77
10. nov 2013

dobra otazka do fora... aktualne sa mi podarilo schudnut, mam sice viac kil ako ty, 65 kg pri 165cm vyske, vymenila som cely satnik a okrem ciernych leginsov som kupila styri nohavicoleginsy, jeggins tusim sa volaju a ozaj su niektore iba ako pancusky a ine su ako tenke rifle len bez zipsu a vreciek. Neodvazujem sa ich nosit bez zakrytia pod zadok, vzdy k nim obliekam aspon tenke dlhsie tricko a na to pripadne kratsi svetrik. Beriem to tak ze uz ako mama troch deti a v urcitom veku, 20 teda davno nemam, by moje oblecenie malo mat urcitu uroven a vytrcajuce brusko maskujem ako sa da. Ano, chcem byt oblecena mladistvo a leginsy aj jegginsy su super pohodlne, tak ich nosim aj ked dokonale tenke nohy nemam. A suhlasim s tym co pisali baby vyssie, kolko zien bez ohladu na postavu si oblecie hocico a nosia to bez zamyslenia ako posobia navonok. Je ale tazke sa zamysliet objektivne sam nad sebou.

izabelkas
autor
10. nov 2013

Keby sa tie leginy mali skrývať pod dlhšie tričká, na čo by potom šili na zadok vrecká a snažili sa o vzhľad džínsov či nohavíc?

tulina77
11. nov 2013

@izabelkas vnimam to tak, ze moda leginsov je urcena pre mlade stihle zeny, je velmi zenska a ukaze postavu. jasne, ze vychrtla 16ka s uzkymi bokmi si v pohode oblecie leginsy s kratkym trickom. pozri, ked mas pochybnosti, tak sa odfot spredu a zozadu v leginsoch a zaves nam sem fotku. posudime 🙂

briketa
11. nov 2013

jednoducho:

adky
11. nov 2013

Rozlisuju sa leginy ( kore vyzeraju ako pancuchace) a treginy ( to su leginy s prvkami nohavic ) ....cize tie co maju vrecka a podobne. Tie sa uplne v pohode mozu nosit aj bez predlzenej tuniky 🙂

izabelkas
autor
11. nov 2013

Ja som si ich zatial nekupila, mam len tenke leginy, ku ktorym nosim saty. Myslela som tieto, ze si chcem kúpiť. Modelky majú k tomu krátky vrch, tak hádam sa to tak aj nosí. 🙂

dazdovka
11. nov 2013

@izabelkas su sexi, vypadaju ako slim jeans, uplne v pohode si ich kup a nos ako nohavice, asi si ich tiez kupim ako tak pozeram, dost som sa zacala na ne namotavat 😅

sono2
11. nov 2013

Proste sa odfoť a my posúdime...

reisi
11. nov 2013

Posledne roky nosim nonstop leginy. Citim sa v nich pohodlne, nosim k nim vsak dlhsie tricka, tuniky a vysoke cizmy , aby som neposobila nahato ci vyzyvavo 😀 Som v podstate stihla i ked fald sa este stale najde, ten mi zasadne vyskakuje v len dzinsach v sede, v leginach nikdy😀 (170 cm a 57 kg).

reisi
11. nov 2013

@izabelkas kup si leginy push up v calzedonii a urcite neolutujes. Su hrubsie a su to v podstate treginy, maju rozne druhy vreckami, bez vreciek...

gumimaci
11. nov 2013

Ahoj, aj ja odporucam pushup z calzedonie, nosim ich najma v zime, a k tomu dlhsie tricko aspon pod zadok.

izabelkas
autor
11. nov 2013

@reisi No veď presne preto chcem legíny aj ja, lebo ma štvú tie faldy na bruchu keď sedím. Nosím také tenšie trička, tak vtedy to vidno. Nemám rada hrubšie pulovre, lebo v kancelárii je moc teplo na ne.

izabelkas
autor
11. nov 2013

@gumimaci
@reisi
Ďakujem kočky, ano push up sa vždy zíde 😀 Aj keď sa snažím aj cvičiť, ale treba mi ešte pochudnúť aspoň 7 kilečiek. Ďakujem za radu, bola som min. týždeň v avione a niekde vo výklade som videla také gate, vyzeralo to ako push up, ale ťažko povedať, keďže na figuríne to aj nemusel byť push up 😀 A neviem čo to bol za obchod. :/ Tak sa tam musím ísť mrknúť, ale tie vrecká nemali, boli také prešívané mali taký lem hore, aby to vyzeralo ako nohavice.

stanislavao
11. nov 2013

@izabelkas leginy ano ale dlhsie tricko, tuniku, pulover. aby bol zakryty zadok i predok. k leginam su super stucne a tenisky, alebo cizmy a aj ked si date kratku bundu na dlhy sveter, budete vyzerat pekne. ale pokial su leginy a kratke tricko, tak to asi neni nic horsie. a samozrejme musia byt stihle nohy do toho. a vobec nemusia mat vrecka tie leginy. leginy su aj hrubsie, ale ja mam napr take tensie a su ako rifle. ale su to leginy. v lidli mavaju pekne a vcera som v sportsdirecte videla toho plno.

alex31
11. nov 2013

@izabelkas ... pokial ma zena "peknu" postavicku tak preco nie .... ale je pravda ze vecsinou si leginy a kratke tricko oblecu zeny ktore ... nic v zlom.... ale sa do zrkadla asi velmi nepozeraju alebo maju az prilis velku sebadoveru co sa tyka ich postavy .... ako nech si nosi kazdy co chce a ako chce ... no mne osobne sa to velmi hlavne v tom druhom pripade nepaci .... pozerat sa na velky zadok a tucne brucho v obtiahnutom "skafandri" ... nuz neviem ci sa da hovorit o nejakej peknej predstave akoby mala byt zena upravena 🙂 .... niekedy uz len o nieco dlhsia bluzka alebo svetrik ktore pekne zakryju to co nie je prave najidealnejsie vedia urobit naozaj zazraky a ak su spravne pouzite aj so zaoblenej baculky vedia urobit pritazlivu kocku v leginach .... 😀 ... takze je uz len na tebe ako a na co sa citis a co chces aby u teba vyniklo 🙂 ...