Dnes začínam s chudnutím. Kto sa pridá?

monikah135
4. feb 2014

Dnes chcem zacat chudnut , som skoro rok po porode, a uz ma stve ako vyzeram. Pred porodom som mala okolo 62 kil, teraz mam 82. cize tych 20 kil musi ist dolu. Kto sa prida a budeme sa podporovat? Nechcem ist cez nejake diety, skor po 17tej nejdest, a kadzy vecer brusakovat, ja som zvykla tak ze zacat s 50timi a po kazdom druhom dni zvysovat o desat. a mozne este nejake cviky do toho.

adri2211
4. feb 2014

pod do skupinky do leta schudnem 10kg a nevzdam to. mame tam receptiky, rady, triky.

elina25
4. feb 2014

@adri2211
@monikah135 a aj my máme skupinu podte k nám 😀

1dorotka1
4. feb 2014

@monikah135 velmi ti držim palce, a rada by som ti dala par rad, kto nepije nechudne! takže voda že doležita skor sa vyhybaj sladkým napojom, pripadne pi cajiky ja pijem žihlavovy, matovy, medovka sem tam ovocny. diety nedodržavam skor jem mensie davky a neprepchavam sa cokoladami....a nejem o 18tej hodine a cvicim cviky od Jillian Michaels, robi fakt zazraky...

rebeka_
4. feb 2014

držím palce, nezabudni na najdôležitejšiu vec a to pravidelnosť. Okrem toho čo jeme je veľmi dôležité ako pravidelne jeme. Jesť treba každý deň v tých istých časoch. Ak telo nedostane energiu vtedy kedy to očakáva, reaguje stresovo a bude vytvárať energetické zásoby v podobe tuku.

monikah135
autor
4. feb 2014

no dakujem baby, ved budem informovat ako sa mi dari,

hopeja
4. feb 2014

@monikah135 ahoj,ja by som sa k tebe aj pridala, mám teda z čoho rozhadzovať....skupiny sú fajn,ale je tam kopec ľudí, mne by sskôr pomohol menší okruh ludi

monikah135
autor
5. feb 2014

ahoj, ved ked chces mozes si ma pridat na fb alebo tak a budeme si pisat ako nam to ide monca135@azet.sk najdes ma tam podla tohto mailu

monikah135
autor
5. feb 2014

tak ja som si uz vypracovala plan kedy papat a kazdy den pol hodinu cvicenia, tak uvidim ako to pojde, teraz to mam spravene na mesiac a daco potom dam hore foto, z teraz a po aby ste videli 🙂 uvidime ci to nieco spravi

mon1001
Odpoveď bola odstránená
Zobraz