Do 33. narodenín dám 33 kíl dole

bandura
10. apr 2015

TO JE MOJ CIEL A AKY JE TEN VAS?...PODELTE SA SO MNOU O VAHU TERAZ A KOLKO CHCETE SCHUDNUT...NAMOTIVUJE NAS TO VSETKYCH 😀

ludkaol
10. apr 2015

@mawka 😀 😀 😀 že feťáčka vystrašena..a vieš že aj ja tak posobím??? Ja mám teraz 89 kg,ale to som 4kg pribrala teraz počas dvoch týždnov,veľká noc a ked som jedla a jedla a sice nie až tak vela,ale moj metamolizmus jednoducho bez pohybu nefunguje a ten som musela pozastaviť.Ja som mala najmenej 59kíl a ja som teda vyzerala strašne ked som spätne pozriem,lícke kosti von no hroza.Najspokojnejšia som bola okolo 70-tky..68 kg.Menej by som nechcela,mne sa páči ked má žena aj rici aj cici..ved tak to má byť 😵

bandura
autor
10. apr 2015

@mawka joj uzasna veta ked som uz tak bola tak to dosiahnes znovu ...ja v to tiez verim a velmi ma inspiruju aj tie premeny pozeram pravidelne s chrisom powelom ...dakujem za podporu

bandura
autor
10. apr 2015

@malabiba no ked som mala 51 kg tak lekarka mi do spravy napisala anorekticka 😀 pritom som pravidelne jedla len v malých dávkach som sa zasmiala a neriesila

ivuska027
10. apr 2015

Mne môj muž povedal, že keby chcel chudú, tak to môže rovno hladkat linku 😀 Zatiaľ ma podporuje, tak uvidím dokedy 😀

bandura
autor
11. apr 2015

@janickacrazy zacala som len pred dvomi dnami s vahou 83,9 a dnes mam 82,5 😀

bandura
autor
13. apr 2015

dobre ranko baby...ako sa mate? my tu v ke mame od rana slniecko idem s deckami vonku na 2hodky vecer ma caka stacionar a cez den dietujem 😀 ale s velkym úsmevom na tvari...s tym to ide lahsie 😀

janickacrazy
13. apr 2015

@bandura No ved v pohode, ja len tak, že poznám veľa žien, čo rýchlo schudli a potom to zase nabrali naspať, tzv. jojo efekt, čiže ja by som radšej pomalšie a natrvalo, chápeš. Ale každopádne ti držím palce, aby ti to potom aj vydržalo nepribrať.

bandura
autor
13. apr 2015

@janickacrazy ja viem ze pomalsie chudnutie je lepsie, ale som netrpezliva minule roka som dala dole z 92 aj nieco na 71,8 trvalo mi to 3 mesiace, potom som ale zacala jest hluposti, sladke a hlavne biele pecivo, buchty a zakusky jojo nastal za dva mesiace pribrala som 10kg ale spametala som sa a pokracujem daalej, a myslim si ze jojo moze byt aj u pomaly chudnúcich pretoze ja pozeram extremne premeny s chrisom powelom a tam jedia niekolko krat denne tusim normalne 5krat a vela cvicia ale ked zacnu znovu jest a viac tak hned priberaju...cize podla mna je to jedno 😠

mawka
13. apr 2015

@bandura pohyb je najdolezitejsi. de facto clovek moze jest cokolvek, neobmedzovat sa, dolezite je udrziavat metabolizmus v pohybe. len jedine jedno pravidlo odveke - vyssi vydaj nez prijem a vybavene. podla mna vsetky tie diety a nejake trendy su extremy a ked nad tym clovek logicky rozmysla, tak su tam take sprostosti v navodoch, ze az. som si studovala bukovskeho, zlatosov, neskutocni extremisti. vlastne oni idu nasit na cloveka pomaly asketizmus v dobe, ked ten clovek je zvyknuty na nieco uplne ine, na pestru stravu a zrazu ho idu seknut, ze 90% co si jedol je fuj a 10% pomaly aby clovek jedol korienky. to je kravina, to je pasovanie pra pra veci na uplne inu dobu. kks keby to bolo take hyper super, tak stale kreslime v jaskyniach obrazky a clovek by zastavil pokrok, nie?
podla mna a podla zdraveho rozumu, vdaka bohu za tak pestre jedlo. a vdaka bohu za moznost sa vselijak hybat 🙂 uz staci len upravit si to tak, aby vydaj bol vyssi nez prijem a nemusi sa clovek tyrat nezmyselnymi dietami.

bandura
autor
13. apr 2015

@mawka v dnesnej dobe je vsetkeho vela...staci si len vybrat...niekto ma rad extrem iny ho zas nemusia...sme roznorodi tak nech si kazdy vyberie co mu pomoze...mne pomahaju extremne zmeny mam to rada lepsie sa citim aj psychicky aj fyzicky ked ja som chudla minulého roku tak som zaradila aj pohyb...chodila som do censtra v kosiciach Lineal tam som cvicila v uzavretom vakuu a neskor som chodila behat a neskor som vyuzila davno zabudnuty stacionar pouzivam ho dodnes a vaha ide krasne dole 😉

mawka
13. apr 2015

@bandura ved o tom vravim, pohyb. sama potvrdzujes to, co som napisala. vaha ti ide dole vdaka a hlavne vdaka pohybu. pretoze je rozdiel, ak do seba narves ovocny salat a nehybes sa a je rozdiel, ked sa hybes a das si ho aj kilo 🙂 ta, co sa nehybe priberie, ano, lebo z ovocia sa hovadsky da pribrat. ale ta, co sa hybe, moze ho jest kolko chce.
a to je rovnake so vsetkym. kto sa hybe, nemusi extremne dietovat. a kila idu dole aj tak. som toho prikladom. presla som z extremnych debilnych diet na stravu 5x denne a pestru stravu - ano, aj tuky zdrave, ano aj sacharidy /akurat som znizila mnozstvo/, makam na sebe - cvicim a kila idu dole. hlavne centimetre z brucha.. doteraz to neslo lebo som sa tyrala debilnymi dietami...

bandura
autor
13. apr 2015

@mawka ano suhlasim 😉 aj ked sa musim priznat ze ja sa bojim jest 5x denne...ale to viem ze tento strach robi moja psychika a od akej vahy chudnes? a kolko si uz schudla a za aky cas?

mawka
13. apr 2015

@bandura no chudnem po dlhej prestavke teraz desat dni. jem 5x denne, ale malinke mnozstva, cize keby som to spojila dokopy tak to je tak normalne ako keby som jedla 2-3x denne. vahu tu nemam u dedka 😀 ale zacali mi byt sakra volne rifle vsade, hlavne na bruchu, z coho mam dusevne orgazmy, ze kooonecne sa to zacalo z brucha hybat dole a minus 5 cm z brucha. cize chudnem. urcite keby som sa postavila na vahu, tak bude ubytok. ved uvidim doma o tri tyzdne, ked sa vratim 🙂
napriklad vcera:
rano na ranajky kava s mliekom, sladim 1 tbl umelaca lebo nevypijem kavu bez cukru, apson trochu volacoho sladkeho tam byt musi. k tomu celozrnny - ale skutocne celozrnny chlebik o rozmere asi 5x5 cm s maslom, nie rama ale kvalitne obyc maslo a med na to. to je okolo 8.30-9.00, potom pred obedom som si supla do seba pri vareni rajcinu, na obed bola pecena kacka, dala som si normalne masko z nej, ale zase nie plny tanier, skutocne len trosicku, detska porcia. jeden maly zemiacik, vela kyslej kapusty a este viac zeleninoveho salatu s olivovym olejom. polievku mat musim, to je zaklad, robievam zeleninove vyvary alebo masove vyvary. po obede si dame zase kavu, dala som si knackbrot s bylinkovym tvarohom, na veceru sme mali prazenicu z 2 vajicok a zeleninu. kedze chodim spavat neskoro, tak si aj o osmej dam napriklad rajcinu alebo nieco tak, co pozujem, aby dostal mozog signal, ze nieco ide do zaludka, ze treba spracovavat potravu a nie ukladat na horsie casy. no a bola som na prechadzke. vcera som mala oddychovy den. inak to striedam tak, ze jeden den beh+rychla chodza, druhy den abs doma, nie v posilke. treti den volno a vtedy idem na prechadzku. citim sa plna ebnergie, travi mi, citim sa uzasne. a chudnem 🙂

mawka
14. apr 2015

no zeny, prislo to, coho som sa obavala. moj PMS, kedy by som zozrala chladnicku aj s pántami. a teraz babo rad. total zachvaty hladu. drzim sa statocne, ale uz mi z toho kvapka na garbit 😅 vzdy mam tento PMS. vzdy taky pazravy. asi si idem nakrajat cerstvy ananas a cely ho zozerem, prisam bohu. pomooooooooooooc

bandura
autor
15. apr 2015

@mawka joj moja nezavidim ...drz sa nalep si sexi telo na chladnicku 😀 ja som schudla za 3 dni 4kila tesiiiiiiim

bandura
autor
15. apr 2015

baby ostavaju mi 4tyzdne do nasej slavnosti ciel je dat dole 8kil 😝

bandura
autor
16. apr 2015

@mawka ja PMS nemam no dnes som vstala namosurena jak vlak 😠 zbila by som vsetko okolo seba a ked mam nervy tak jem, teraz drz palce ty mne prosim a dovtedy kym ma to prejde musim 🤐 drzat pusu zatvorenu pomocccc

ivuska027
16. apr 2015

@bandura nakopni poriadne stravu! Poriadne! A 8 das, čo by čo bolo! 😉 😀 Ja mam PMS, vtedy som ako pes baskervilsky 🙄 😒 😔 Ale dnes som si bola rano 5:30 zabehat, v akej náááladičke som prisla domov.. Super, čistá hlava 😉

bandura
autor
16. apr 2015

@ivuska027 dakujem za povzbudenie a papam myslim dost ci sa ti zda ze malo?

ivuska027
16. apr 2015

@bandura nejak neregistrujem, ze kolko jes 😕 Hlavne aspon 5x denne by si mala 🙂

bandura
autor
16. apr 2015

@ivuska027 ja nemozem citim sa nafuknuta jak balon, staci mi 3krat denne 😝

mawka
16. apr 2015

@bandura vydrz moja, to su len stavy, ty si silnejsia nez tie stavy 🙂 kedze mam PMS svinu a som zrava, tak som si povedala, ze ten tyzden dam bez sacharidovy a dnes voilááááá abstak cukrovy, hlava ma boli ako kona 😀 ina zavislost na sacharidoch, ti poviem. ale vydrzim. lebo tento moj PMS je svina. ja nemam problemy pri menzese, ja trpim tyzden pred. mam stavy ako tehotna. vzdy. pazrava som, neuveritelne zachvaty zrania, opuchnuta, citim sa ako ropucha, rano mam nevolnosti, spava, unavena a kazdych 5 minut ina nalada. akonahle mi pride menzes, ako mavnutim prutika je vsetko zle prec a som v pohode. neskutocny hormo vykyv kks.
moja drz sa, potes sa niecim, chod si nieco pekne kupit alebo nejaku velmi zdravu mlsku, uz su jahody v predaji, mysli dopredu, nie teraz, ake mas stavy, ale ze to prejde.
@ivuska027 si perfektna 🙂 velmi vam obom drzim palecky 😵

ivuska027
16. apr 2015

@mawka dík 🙂

bandura
autor
16. apr 2015

@mawka dakujem ze si 😉 dodavas mi silu...prave som si poplakala a hlavne pri tvojom komente fakt dakujem velmi by som chcela zhodit a preto budem bojovat dalej...velmi si zelam nech to cele chudnutie je uz za mnou no dovtedy musim byt vlastne musíme byt silne 😵 dakujem baby ze ste ...

bandura
autor
16. apr 2015

@mawka ten koment si budem citat cely den

ivuska027
16. apr 2015

@bandura ale ak ti mozem poradit, neber to ako kratkodoby proces, ktory skonci, skor sa skus prestavit na "nový životný štýl". Nebudes z toho potom taka frustrovaná, proste sa nastav, ze toto je moje nove ja a budem to robit inak, lebo chcem a pojde to lahsie a nebude to take narocne na psychiku 😉 Ja som sa v hlave prestavila, obedy si robim sama, cez vikendy varim detom zvlast, manzelovi zvlast aj sebe zvlast, vobec to neriesim. Viem sa prisposobit kazdej novej situacii, ci sme doma, alebo mimo domu. Je to len o nastaveni, povedz si, ze "UŽ VIAC NECHCEM" zit ako predtym a zrazu bude vsetko ovela lahsie. Ja som vcera mala zachvat žravice, vletela som ho obchodu, zvrtla som si 70% cokoladu, šupla som si 2 kocky a bolo po celom neprekonatelnom bu-bu-bu 😉

bandura
autor
16. apr 2015

@ivuska027 ano ivuska mas pravdu ale ja vzdy ked zacnem chudnut mam prvy tyzden depku ako keby som sa zlakla ale to je len moja psychika...mam strach a hlavne ze to nepojde ale viem ze jednoducho ked sa zdravo zije musi to ist dole ...a ja sa nema coho mat lebo ked som minulého roku chudla vydzala som necelých 45dni a za tie som schudla 16kil a teraz v januari za 21dni som dala dole 13kg takze moj organizmus ma vzdy pekne prekvapil a dokazal mi ze to ide ale moja psychika hovori nieco ine ale viem ze to prejde...to len teraz mam take stavy hlavne dnes a neviem preco ma to chytilo ...ved on nedele som dala dole 4kg aj ked viem ze je to voda ale tesim sa z toho...takze znovu a zas mi telo dokazalo ze to ide...nemam sa coho bat...

bandura
autor
16. apr 2015

@ivuska027 a o tom novom zivotnom style mas svetu pravdu lebo uz som nad tym rozmyslala a ja sa ani nechcem vratit ani nemozem kedze mam pocit ze na muku som alergicka nenormalne ked zjem to kde je muka sa zacnem doslova potit a nafukne mi nenormalne brucho a dokonca ked som naposledy robila kysnute cesto tak ma stipali dlane a cele ruky predpokladam ze od muky...

ivuska027
16. apr 2015

@bandura no len jedno je pravda, čím viac pokusom a viac zaciatkov, tym viac si to telo-bunky pamata, cize cim viackrat budes zacinat, tym tazsi bude kazdy dalsi rozbeh. Tak sa pekne nastav, ze teraz alebo nikdy a uz to bude len lepsie 😉