Do Nového roka o 10 kilogramov menej. Pridáte sa?

gabinka279
28. okt 2015

Ahojte dievčatá. konečne som na správnej ceste V chudnuti. Nejem pečivo ani sladkosti. Neviem či váha ide dolu lebo nemám váhu ale cítim sa lepšie. Cvičím Jill. Pridáte sa ku mne?

17111976
28. okt 2015

10kg za 2 mesiace?uff .pre mna nereálne. tak 1 kg do mesiaca je čo robiť a hlavne udržať si to je úspech. ja som schudla 10 kg. za 1 rok a mala som čo robiť, ale tešila som sa každému jednemu kilu dole a povzbudzovala sa.
ale držím palce, každý organizmus je iný. ja ked som si dala takýto vysoký ciel tak to viedlo vždy ku sklamaniu, až ked som sa ukludnila a povedala si, že 1 kilo do mesiaca schudnúť a hlavne aj udržať, tak sa mi začalo dariť. ale to bol môj prípad, vám sa môže podariť schudnúť inou formou.

gabinka279
autor
28. okt 2015

@17111976 už som raz schudla 13 kíl za za 2 A pol mesiaca 🙂 nič extrémne len nezrat A hýbať sa jem.len 3 krát denne stačí mi to uvidíme 😉

slnecnica174
28. okt 2015

@gabinka279 Inac toto je aj moj ciel. Tych 10 kil do Noveho roku a je to realne, ale ja tu Jill nemusim. Ja mam doma svoj stepper a ten mi zatial na spalovanie kileciek staci 😉

gabinka279
autor
28. okt 2015

@slnecnica174 a ty ako sa stravujés?

slnecnica174
28. okt 2015

Rano vlocky s ovoc. jogurtom a lanovy semienkami, Teraz som si kupila chia semienka. Obed delena strava. Vecer bielkoviny. Samozrejme medzitym mam aj dni, ked si dam sladke 😉

gabinka279
autor
28. okt 2015

@slnecnica174 aj ja tak 😉 A Z akej váhy ideš ?

slnecnica174
28. okt 2015

@gabinka279 176cm/78kg a ty?

gabinka279
autor
28. okt 2015

Ja 174 /83 keď som mala 75 vyzerala som V pohode aj som sa cítila 😉 teraz mam cieľ 65. predtým som mala 97 :-O po pôrode

slnecnica174
28. okt 2015

@gabinka279 No sme na tom podobne. Ja som po porode mala 77 potom som sa vyzrala tak ako ty 😀 😉 Fajn sa citim, ked mam tak okolo 70. Rada by som tie zvysne kilecka dala do dvoch mesiacov dole😉

gabinka279
autor
28. okt 2015

@slnecnica174 mne po pôrode ostalo 6 kíl A 8 som pribrala ešte ja nenazranec 😀 potom som schudla 5 kíl dvojtyzdnovou diétou a potom ešte 7 S tou diétou ale už kašlem na všetky diéty. Myslím si že za dva mesiace to pôjde V pohode keď aj 8 bude budem rada.

inull5
28. okt 2015

Ja sa tiež pridávam po druhom pôrode mam 10 kg navyše...170 cm a 64 kg..☹

gabinka279
autor
28. okt 2015

@inull5 tak vitaj 😉

slnecnica174
28. okt 2015

@gabinka279 Diety su na nic, treba sa snazit zdravo jest a vela sa hybat😉

inull5
28. okt 2015

@gabinka279 vďaka..

adeli79
29. okt 2015

baby, ak chcete nastartovat chudnutie, urcite odporucam detoxikacny program clean 9. jednak precisti organizmus, zbavi toxinov, nastartuje metabolizmus. ja som ho absolvovala, schudla som 5 kg za 9 dni, nepribrala som nic naspat a pokracujem dalej v chudnuti. ja som mala po 3.porode velky problem nastartovat telo, aby vobec chcelo zacat chudnut, hoci som si upravila stravu, ale neslo to dole vobec. neviem, ci to bolo tym 3.porodom alebo uz aj vekom. mam 36 rokov a metabolizmus sa samozrejme s vekom spomaluje. tento detox by som nedala za nic na svete.

gabinka279
autor
29. okt 2015

@adeli79 poznám to viem O tom že je to dobre

maria.vinea
29. okt 2015

@adeli79
smiem sa opytat v com spociva tento program?

slnecnica174
29. okt 2015

@adeli79 Ako to funguje? Co si jedla alebo nejedla? 😉 Aj ja som si vsimla, ze u mna tiez kilecka idu velmi tazko dole. Predtym to bolo jednoduchsie. Ja mam tiez podobny vek.

gabinka279
autor
29. okt 2015

mne sa zdá že sa asi neje veľmi teda len také zelenina je to od Forever ale nie som.si istá už si to nepamätám. stojí to okolo 120 eur kamarátka to robi

winni
30. okt 2015

A prečo nie? Desať kíl za dva mesiace 🙂 to dáme šup rup, tak to poďme skúsiť 🙂 kto sa teda ešte pridá? Vzájomné podporovanie je na nezaplatenie 🙂 uvítam aj nejaké jedálničky, prípadne cviky, keď sa podelíte žienky, ktoré ste už predtým chudli a chudnete. Vďaka 🙂

gabinka279
autor
30. okt 2015

@winni super som rada že ideš do toho 😉

silvinecka
31. okt 2015

tak baby vás mi poslalo samotne nebo
tak ja som dnes začala neviem či dám do nového roku 10 kg dole
ale už sa hnusím sama sebe 😝 😝 😝 😝 😝 😝

gabinka279
autor
31. okt 2015

@silvinecka aj ja som na tom.tak isto ale dáme to nejak 😉

silvinecka
31. okt 2015

@gabinka279 ja mam 180cm 90 ky BMI 27,7

winni
1. nov 2015

Kočky, idete aj nejakú dietu skúsiť? Ja som si dnes pri umyvani okien zacvičila 🙂

petruska1212
1. nov 2015

Pridavam sa k vam baby,ja by som bola vdacna aj za 5-6 kil,totiz kojim nechcem prist o mliecko. Mne je najhorsie drzat sa na uzde cez vikend,vtedy mame viac jedal,peciem obcas,navstevy atd.a cez tyzden poobede ked obidvaja spia a mam aspon chvilju casu pre seba rada si dam kavu a k tomu aj kolacik alebo inu sladkost a je to chyba ale ked si nedam tak chodim nervozna akoby daco chybalo. Potom ma to stvce asi to poznate...a este co ma riadne vykolaji je digitalna vaha. Nechapem ako funguju proste za jedinu noc nedokaze clovek pribrat\ schudnut 2 kila...no moja ukjazuje kazdy den daco ine asi ju vyhodim 😀

gabinka279
autor
1. nov 2015

@winni diétu ani nie. Raňajkujem vločky obedujem čo varím A večer zelenina bielkoviny. U mňa je problém vodu piť. zabúdam na to vypijem 2 litre a to je málo. ale od zajtra namiesto vločiek kokteil (banán vločky lán.semiacka tvaroh mlieko.
@petruska1212 aj ja mám ten problém poobede mám chuť na sladké preto som začala radšej cvičiť V tom čase keď malý spí A pijem aj matovy čaj. Už od zajtra budem cvičiť ráno lebo vstavame O 6 na mlieko A spíme ešte do pol 9 pre mňa je to strata času potom sa neviem prebrať takže zajtra cvičím ráno . Všetko je V hlave ja som si nevedela nikdy predstaviť že sa najem zo zeleniny 😉 keď budete mať nejaké recepty môžte prispiet

winni
1. nov 2015

Tie sladkosti, to je ako droga. Ja som nalúskala vlasske orechy a neterka mi ooradila aj kesu orechy, že tie sú fajn na chudnutie, tak keď mam chuť na sladké, šupnem do seba orechy, no niekedy ta chuť je neskutočná a už musim siahnuť aj po čoko, či keksíku :( už radšej nepíšme o sladkostia, lebo sa mi slinky zbiehajú. Gabinka, s tou vodou sme na tom podobne, niekedy pojem vedela a inokedy ani tie dva litre nedam do seba. Ja som si kúpila v lekárni Acai Detox, potrebujem rozhýbať črevá, beriem ich týždeň a nemam problém ist aj 5x na wcko a nutia ma piť. Ešte sa chystám si dať kúpeľ zo sody bikarbóny, raz za mesiac, lebo byt skoro hodinu vo vani ma nebavi 🙂 ale super prečistí pokožku a pleť, človek sa cíti plný energie.

silvinecka
1. nov 2015

@winni to som absolvovala už minulú nedeľu a na našej chajde je tých okien ojojojooooj

silvinecka
1. nov 2015

@gabinka279 ty maš rada smotthie ?