Do Nového roka o 10 kilogramov menej. Pridáte sa?

gabinka279
28. okt 2015

Ahojte dievčatá. konečne som na správnej ceste V chudnuti. Nejem pečivo ani sladkosti. Neviem či váha ide dolu lebo nemám váhu ale cítim sa lepšie. Cvičím Jill. Pridáte sa ku mne?

elisvic
11. jan 2016

@competition ja som dostala prave svalovicu uz len z toho co som si precitala , ze chces urobit.
ale zel by to nebolo, lebo brucho mam ovisnute trochu po porode

olivertobias
11. jan 2016

@elisvic u mna co sa tyka diety tak vydrzim do konca...ale s tym cvicenim je to horsie, dnes chcem yacat tu Jilianu Michaels 30 day Shred 1. level 😀 ale pri mojich detoch neviem, neviem ci sa podari......vsetky recepty zboznujem, ale najvacsiu slabost som mala ked som mala zjest bryndzu s bielkami humus 🙄 a pohankove vlocky so sojovym mliekom mi tiez moc nechuti.......ja mam knihu iba 1 a je tam popisany aj semafor.......zatial mi staci tato 1 mozno v lete si kupim aj 2.........Teraz napriklad jem pseno na slano a tiez mi to moc neberie, ale capem ako sa len da a hlavny je pitny rezim

competition
11. jan 2016

@elisvic da sa to nie naraz ale prerozdelit si to,na cely den a po 50a da sa to a pojde to dole,aj ja uz ledva kracam ale zajtra musim pokracovat a nevzdat to,nevravim ze som tucna ale vyzerala som uz aj lepsie a ked nebudem nic robit pojdem s vaho hore a to nemozem dopustit,do leta je cas tak musime makat 😉

amisa
11. jan 2016

@competition myslela si napriklad takto?
star
Datum (vaha, prsia/pupok/zadok/stehno)

meno amisa
start 7.1. (71kg)
miery (94,5/90/101/65,5)
ciel 26.6, (64kg)
priebeh xxxx

alebo urobim excel ktory budem doplnat aj s grafmi a tabulkami ... ale fo toho sa vam nebude da vsetupovat.. a budete mi musiet posielat udaje

competition
11. jan 2016

@amisa presne tak to druhe ,v exeli to bude prehladnejsie,vedla seba udaje,pod sebou mena ,ak ti teda nebude vadit ze to budes mat na starosti a priebezne doplnat 😀

competition
11. jan 2016

@amisa ale je to len navrh,a nech sa vyjadria aj ostatne baby,ak do toho idu,a ja sa prisposobim,len si myslim ze ked to bude ako si pisala tak sa nam to tu strati medzi komentarmi

amisa
11. jan 2016

@competition mne to nevadi davt do excelu. ja to v robte stiham.. kurnik este aj statistiku vam narobi

competition
11. jan 2016

@amisa dotoho 🙂

amisa
11. jan 2016

ok tak sypte udaje

competition
11. jan 2016

Rano,ked sa mi trocha stiahne brucho 😀

elisvic
11. jan 2016

holky dnes som chcela cvicit a zaspala som pooobede az do 20.30 som od 5.00 hore a o 03.00 a 04.00 som kojila takze... z cvicenia nic, haha aj tak dobre. 😀
len sa donutit.

@amisa ano exeel urcite sikovne

elisvic
12. jan 2016

@olivertobias nechapem preco iba s bielkami a nie s vajcami , ved vajcia sa tam jedia.
vcera som mala brokolicu so syrom, tak som si dala 500g brokolice a Vela mozarelli.potom ma bolelo brucho,(najedzte sa do sytosti) akurat som mala nacatu. aky syr si davala ty, ked ona pyse nizkotucny. ja som v obchode pozerala a vsetky maju 45-50% iba parmegano a grana padano maju 32-35% tak ja som kupila viacere. vsetko sladim medom. vodu , ranajky inak mi to nebere. a ten cviklovy vcera aj dnes som zabudla zjest. lebo som bola este z obeda najedena, dnes som mala fazulku a dala som si dve vajcia na tvrdo. a nemozem si z toho urobit na sposob omelety?? ci musi byt varene vajco? ked ona pise , ze nesmie sa zamienat a vynechavat. a v tom cviklovom Salate ide uvarena mrkva ci surova, ja som to z receptu nepochopila. dala som surovu. a tej brokolice je 500g na tyzden ci denna davka?

amisa
13. jan 2016

ukazka ale teda grfy ani nic nemam kedze len zaciname 🙂 a sme tam zatial len dve 🙂 @competition

elisvic
13. jan 2016

@amisa ja ti poslem dnes

competition
13. jan 2016

@amisa super si to urobila 😉 uz len nech sa to meni smerom dole 😀

elisvic
13. jan 2016

@olivertobias moja ja z tej macingovej nemam prave pocit ze by som sa nejak cistila, skor priberam 🙄

elisvic
13. jan 2016

@olivertobias moja a ja tie jedla ale nekorenim kvoli kojeniu. s tym 3-4 litre vody nemam az taky Problem ako som si myslela. akoze skor tie 3 litre su iste az do 3,5L

cecilh
13. jan 2016

dievcata ked vidim a citam ako sa trapite s chudnutim, tak mi je z toho nanic.

da sa chudnut aj bez problemov s jedlom, cvicenim, stresom a hlavne bez jojo efektu 🙂

vsetko do niekolkych tyzdnov, nie rokov 🙂

kuknite stranku:http://www.zenbodi.generaciamladych.sk/chudnutie/vysle...

ak vas to zaujalo, piste, poskytnem viac informacii

prajem vam aby sa vam vase ciele podarilo plnit. verim ze aj vdaka firme jeunesse.

terka

yakina
14. jan 2016

Babule, budem vám držať palce, a občas sem zájdem kuknuť, ako sa vám darí 🙂 ja už mám cieľ skoro nadosah a prajem vám aby ste každá dosiahli postavu a váhu s ktorou budete spokojné 🙂

yakina
14. jan 2016

Ešte teda vám pridavam aj svoje fotky, nie som ešte uplne spokojná, ale do leta na tom popracujem 🙂

777ribana
14. jan 2016

Veď to je super postava, keby som tak vyzerala, tak si gratulujem 👍

amisa
14. jan 2016
yakina
14. jan 2016

Inak, ešte som vám tu chcela dať inšpiráciu na koláč, jablkovy, bez pridaneho cukru, bez pečenia 🙂
http://nanicmama.sme.sk/zdrave-recepty/jablkovy...

Bol výborný 😉

elisvic
14. jan 2016

@yakina uz som dala do pamäti

elisvic
14. jan 2016

@amisa dakujem za pridanie do tabulky

elisvic
14. jan 2016

@yakina ja som takto nevyzerala ani ked som sa narodila 😀

yakina
14. jan 2016

@elisvic ja som nikdy nebola doslova tučna, ale bola som tzv. "Krv a mlieko". Veru som aj mala z čoho byť, celá čokoláda na posedenie pre mňa nebol problém. Schudla som možno len 8 kg, ale citim sa neskutočne, stehná sa mi nešuchaju, nohavice nederú, nič ma nikde neťahá. Celulitida je znesiteľnejsia, takže sa konečne nehanbím vyzliecť 🙂

competition
14. jan 2016

@yakina vyzeras super,a celulitidu mam aj ja a tej sa chcem hlavne zbavit a bokov co mi vukukaju z gati 😀 postavicku mas ako modelka 🙂

competition
14. jan 2016

@yakina a este som sa ta chcela spytat?to si dala 8kilo od novembra dole?klobuk dole 🙂

yakina
15. jan 2016

@competition nieeee, od novembra do konca roka len 3kg... 8 kg som počítala za cely rok. To by bolo strašne veľa pre mňa, za dva mesiace schudnúť 8kg. Radšej pomalšie, ako rýchlo a nezdravo, takto si človek môže dať občas aj pizzu alebo niečo sladké ak sa toho nevie vzdať 🙂