Do Nového roka o 10 kilogramov menej. Pridáte sa?

gabinka279
28. okt 2015

Ahojte dievčatá. konečne som na správnej ceste V chudnuti. Nejem pečivo ani sladkosti. Neviem či váha ide dolu lebo nemám váhu ale cítim sa lepšie. Cvičím Jill. Pridáte sa ku mne?

malamirca
15. jan 2016

@yakina to je coza psika?

competition
15. jan 2016

@yakina no ved jasne to by sa rychlo vratilo spat ale 8kilo za rok je tak akurat a hned sa clovek citi lepsie vsak ? :-P

yakina
15. jan 2016

@malamirca hehe, to je naša krpatá 🙂 mam ju z útulku

nikuliak
18. jan 2016

No holky, mne to teda ide dosť pomaly dole.. Išla som z 63 na 58, ok cez Vianoce som nezhodila nič, ale od nového roka som začala cvičiť 3x do týždňa aspoň hodinu, snažím sa zdravo jesť a dnešná váha 62,5.. To ma teda moc nemotivuje. :D

competition
19. jan 2016

No ako baby?cvicite?ja som sa zaprela od uvererejnenia mojich mier a makam poctivo aspon 20min cviky na brucho boky,nohy a zadok a ruky a na zaver orbitrek..na nete je cviceni neurekom staci si len vybrat a uz skoro dva tyzdne som nedala do ust ziadnu sladkost nic..dnes som dostala mrchu a a mala som na jazyku kadejake chute no odolavam ani kustok lebo mat kusok coko v ustach a zedla by som ju celu 😀 inak stravovanie ako do teraz az na ten chlieb ale ten nejem uz dlhsie

elisvic
19. jan 2016

@competition
super, tak cvicis aj za mna. som rada. inak mne sa nechce. som rada ze som vobec s otvorenymi ocami.

Dcerka je casto hore v noci.
Rozmyslala som ze by som sa nahlasila na DM zensky beh, potom budem musiet ist trenovat. ale mne sa tak nechce. a ked zacnem tak asi az neskor v marci.
chodim s malou von zababusim ju a idemem aj so psikom na 1-2h von spazierovat. podla pocasia a minusovych stupnov.
ja drzim macingovu zatial nevidim nic. a ani necitim, asi som nejaky spezialny objekt, ked to na mna nereaguje, vobec nevidim ze by nieco ubudlo. v prvom tyzdni som bola akurat nafuknuta alebo pribrata z tolkeho syra. ale dotiahnem to dokonca.
ak som doteraz malo cvikli jedla tak po macingovej nebudem asi dalsich 10 rokov ziadnu cviklu jest.
😀

competition
19. jan 2016

@elisvic 😀 😀 ani mne sa nechce ked ti mam pravdu povedat ale musim lebo vaha pojde len hore,a motivacia je pre mna ubytok vahy a cm dole zo vsetkych oblasti,tesim sa strasne na teplo,toto cvicenie nie je pre mna,milujem sporty vseho druhu a tam to ide pekne dole uz nech vytiahnem bicykel maleho dam do sedacky a vyrazime na turu,alebo na korcule no hocico to ma bavi a co sa tyka diet nie som ich zastanca pretoze by som ich aj tak nikdy nedodrzala,len keby mi ich niekto navaril a aj doniesol 😀 ale drzim ti palce a co sa tyka cvikly zjem len zavaranu minule mi mama dala odstavenu a bleee takze klobuk dole pred tebou 🙂

emilyemi
20. jan 2016

@elisvic ani ja som z macingovej neschudla a niektore jedla mi vobec nechutili. Niektore boli fajn, ved od hladu zje clovek vsetko. Drzala som ju 3 tyzdne a neschudla som ani deko. Asi je rozumnejsie zmenit sposob stravovania na taky, aky si dokazes potom viac menej udrzat, lebo nie je pravda ze po jej ociste nepriberies. Ja tiez drzim dietu, ale vlastne som zmenila svoje stravovani, vylucila som sladkosti, pecivo a chlieb len celozrnny, alebo spaldovy, jest 5 krat denne mensie porcie a vela zeleniny. Napriklad Miro vesely odporuca pred kazdym jedlom si dat 300 g cerstvej zeleniny. Ale teraz v zime by to bolo dost financne narocne pre nas rozpocet, tak si dam bud 1 paradajku alebo uhorku.
Som zvedava ako mi pojdu kila dolu, drzim sa tychto zasad od 4.1 zatial som scudla 2,5 kila, ale zacala som aj cvicit podla toho kedy a kolko sa mi podari. Ale 3 krat do tyzdna 30 minut sa mi zatial podarilo zakazdym

elisvic
20. jan 2016

@emilyemi hej to som tiez pocula od kamosky, ktora zije na sardinke. a ta ma jednu znamu s nadvahou a jeden lekar jej odporucil iba predkazdym jedlom Vela zeleneho salatu a z toho najviac schudla a jedla vsetko ako aj predtym. lebo zeleny salat podporuje produkciu Kalia a to pozitivne posobi na travenie.

citala som aj knihu od martiny leukert schudnut bez diety a ta pise v jej knihe, ze
- cista voda a Vela ale v tomto bode sa zhoduju viaceri .
-pomaly prezuvat
-Vela zeleniny
-najskor zelenina a az potom nejake jedlo. pretoze ta nastartuje tie traviace stavy
- 30 alebo 60 minut pred jedlom vypit urcite pol litra vody aby sa obsah tej stavy zväcsil a preto ten cas aby stava aj zosilnela koncentracia tej stavy.
- preco sa ma zapit az po pol hodine po jedeni a nie hned alebo pocas jedenia, lebo tie traviace stavy stracaju tu koncetraciu cize nemozu asi tak rychlo alebo efektivne jedlo spracovat.
ta kniha stala 60 eur vraj 18 rokov si drzy vahu pred tam mala 90 kg a teraz ma velkost 36, kazdy musi pre seba najst sam to prave.
takuto dietu mozes drzat ked si doma a nie ked si v robote a tahas 12tky. cas hodinu jest nemas cez prestavku, zial ale to je presne toto,ze ludia su stale v strese. rychlo.

raz sme boli na lyzovacke s muzom a v tom hotely islo vsetko velmi spomalene co sa tykalo vecere. najskor predjedlo salaty, potom nejaka polievka, vsetko velmi miniaturne porcie, akoze na sposob noble. ale ja som uz po polievke bola najedena a dezert som uz nemusela hoci stale velmi mala porcia. my sme vecerali hodinu a pol . zaludok dostane Signal, ze ma hlad das mu povlievku a za 20-30 minut je chut uhasena, potom hlavne jedlo uz nepotrebujes az take velke. zase presla polhodina , vobec som nepribrala hoci sme vecerali vzdy o 19 -20.30

je mi to fakt luto, ze nejdem dole s vahou ta vaha mi je aj jedno ale z objemu som hlavne chcela.
co sa tyka cvicenia vobec nemam momentalne chut.

v decembri som drzala tiez dietu od kamosky a tam bolo napisane pred jedlom zeleny salat 300g
tak si vies predstavit. a ztej som tiez schudla, keby vianoce neprisli a keby som viac vyspata tak by som aj viac schudla. ona ju drzi vzdy ked chce schudnut.

ale pri kazdej diete som si vsimla to iste Vela vody a Vela zeleniny a zvysok menej.

pri macingovej som vobec nemala chut na sladkosti alebo chlieb, ale ja som krvna skupina A a ten syry a jogurt asi tiez urobili svoje. ja som prvy tyzden vyzerala sirsia ako ked som zacala. teraz som v druhom tyzdni,

olivertobias
21. jan 2016

ahojte baby dlho som tu nebola, boli sme bez netu......vsetkym vam drzim palce aby ste to zvladli 😀 mne treba dat uz len 2 kilecka dole tak sa k vam do vasej tabulky nepridam, ale budem vas sledovat ako vam to ide

@elisvic do cvikloveho salatu sa dava sterilizovana mrkva s hrasko a nemusis si to vazit.....moja rada je drz sa receptov ako pisu nemen si to...ja som bola tiez nafuknuta 2 tyzdne a potom to preslo.... a schudnes najma na objeme ako na vahe a to si chcela no nie..... drzim ti palce....detox mi velmi pomohol, ved si videla na fotkach..... a este som nepoznala ludi ktori z tohto detoxu neschudli 😀

elisvic
21. jan 2016

@olivertobias uz mi bolo smutno , taky zly net. vrr
jasne chcem objem dole. snazim sa nemenit uz som myslela ,ze je to kvoli tej skorici ktoru nedavam, lebo kojim. mam pocit ze ked si dam skoricu tak mi to mensi pordukciu mlieka.

olivertobias
21. jan 2016

@yakina super postava gratulujem 😉

amisa
21. jan 2016

ahojte bby po p dnoch sa hlasim, neplanovana dietka so synom na infekcnom.. jemne som to schytala od neho aj ja.

elisvic
21. jan 2016

@amisa ajej ,tak skore uzdravenie ti zelam

elisvic
21. jan 2016

@olivertobias prosim ta ako si zmakla tu bryndzu ked nemam vynechavat, ved tepla a este aj bez chleba, horor. sak to by som ani psovi nedala.

nickolla
22. jan 2016

Produkty od jeunesse na chudnutie ZEN možném len odporucit, protein či už ovocny , vanilkovy, alebo čokoládový a k tomu aminokyseliny, kila idu dole jedna radost. A nechudne sa ZO svalu ale z tuku

mejky77
22. jan 2016

detox ale taký , ktorý vyživí a nie všetky minerály odbúra, vodu aj svaly a tuky nie a nie odísť

olivertobias
25. jan 2016

@elisvic ta bryndza s bielkami aspon teda preed 4 rokmi nebola v knihe pisana....ona to zmenila....ja som sa riadila podla tej starej receptury, takze ja som jedla cviklu s orechmi a susenymi slivkami....inac som to skusala, ale povedala som si iba raz, skoro som sa pozvracala 😀
http://www.macingovadieta.eu/28-denni-kura.php
tu mas ten stary jedalnicek, mozes si to porovnat, je v celku rovnaky az na tie bielky s bryndzou 😖

elisvic
25. jan 2016

@olivertobias ah ty si zlata dakujem 😉 , asi jej napisem , lebo niekde musi byt chyba v programe. ked ja nechudnem a mala by som aspon z tuku ist dole.

mizu89
25. jan 2016

Baby poradte mi nejake cviki na brucho zadok.potrebujem dat dole aspon 4kg.este stale kojim a prsia mam uz skoro ako lentilky tak nieco aby som z prs neschudla.ci pridem o mlieko je mi uz jedno uz kojim 15mes ...

olivertobias
25. jan 2016

@elisvic a v ktorom si tyzdni? ....neboj vsetko bude ok len musis vydrzat do konca a uvidis zmeny... Potom mozes pokracovat v semafore a po troch mesiacoch zacni zase detox... V tej knizke ti vsetko pise... Ja viem ze mi baby by sme chceli vsetko hned 😀 ale niekedy to chce cas

competition
27. jan 2016

@mizu89 na youtube je tolko videii s cvikmi staci len zadat a vybrat si co sa ti pozdava,ja osobne robim brusaky ,vypady,sumo drepy plank a cviky z netu,mne osobne sa paci miroslava červinkova,ma cviky na zadok,stehna,brucho no na vsetko

competition
28. jan 2016

@amisa
@elisvic
No ako sa vam dari zienky?ja som dala uspesne dole 2kila,zo stravy vyradene pecivo a sladke inak papam vsetko a cvicim aspon tu polhodku denne aj ked teraz som nachladnuta tak mam s cvicenim par dni pauzu

elisvic
28. jan 2016

@competition super gratulujem,
ja robit ten detox28 a u mna nic, ani na tvari , ci rukach alebo zadku. nic. 🙄

ale pokracujem a dufam ze sa to zmeni, teraz som v treti tyzden, takze ma caka este jeden a uvidim. snazim sa menej sladit tym medom, ale 100g orechov neviem zjest bez medu.

ak nic tak budem mat aspon detox zo zeleniny. lebo za tyzden urcite Vela dole nedam. to co som pretrcala v kuchyni skrabanim a krajanim zeleniny som mohla ist radsej behat kazdy 2- polhodiny a vyzerala by som lepsie.

competition
28. jan 2016

@elisvic 🙂 🙂,presne pre toto neriesim ziadne diety,ja som bola dnes po dvoch tyzdnoch s kamoskou a ta sa ma hned spytala ci som schudla tak som az neverila ze to vidno,ze hlavne na nohach,tak sa tesim,ja pijem kavu s cukrom a to je moj velky hriech lebo vypijem aj 3za den dakedy a neviem sa vzdat toho cukru,ale asi ho nahradim medom len neviem ci to nie je to iste 🙂

competition
28. jan 2016

@elisvic ale vydrz,mozno budes milo prekvapena :-P

olivertobias
28. jan 2016

Holky ja vam pridavam foto ako sa mi podarilo schudnut s detoxom a zdravym stravovanim 😉
Ta prva fotka je z novembra 2014 brala som detox od Macingovej ale vydrzala som Len 3 tyzdne... Druha je z novembra 2015 detox som dodrzala uspesne 28 dni a ta posledna je terajsia....
@elisvic je mi luto ze nic nevidis na sebe, hadam sa to zlepsi drzim place...

elisvic
28. jan 2016

@competition nieje to to iste lebo med je prirodny produkt, len ten sa oplati dat do vlaznej kavy a nie do horucej , lebo med straca drahocenne vitaminy, zlozky.

elisvic
28. jan 2016

@olivertobias si zlata ze na mna tak myslis, a motivujes ma, fakt.
vyzeras super. lenze ja momentalne vyzeram este viac ako ty v nov. 2014

mozno islo kilo dole , ale tie ruciska a chrbat a stehna zostavaju, brucho ma momentalne netrapi, lebo som po porode tak to trva pokym sa stiahne. este mam 10 dni tusim, tak to dobojujem.
ale osobne si myslim ze priberam aj z mrkvy, este aj inej zeleniny, ktore obsahuju sacharidy.

tak ale nemoze platit, ze najedz sa kolko chces, lebo nejaka hranica musi byt inak by som nevyzerala , tak ako momentalne som. ja jej macingovej urcite napisem mail .

elisvic
28. jan 2016

@competition ved drzim sa drzim, ja som sa tak tesila , ze budem aspon o cislo chudsia zo 42 aspon na 40 velkost. mozno mas pravdu , treba ib a pozitivne mysliet a stane sa zazrak, a mozno to robi prave ten stres, co si z toho robi, ze nechudnem. 😉