Geneticky daná postava

8. júl 2023

Ženy, dá sa podľa vás do istej miery zmeniť geneticky dana postava ?
Strašne by som chcela byt zo sebou spokojná , páčiť sa sama sebe no mám stym obrovský problém 😞
Mám postavu že sirsie ramena a obvod, rit žiadnu a chudé nohy … teraz kojím s ešte som schudla viacej zo zadku a nôh a ja keď sa mám obliekať to je katastrofa , nič sa mi má mne nepáči , som potom zo seba len frustrovaná …. Vkuse kukam po iných ženách a závidím im postavy , je to hrozné.
Zdedila som postaví len sestra od ocina sj starká sú presne take iste.
Čo by som stym mohla urobiť ?
Prosím len baby čo dokážu pochopiť , nechcem tu zbytočne nejaké konflikty 🙌🏻

deedol
8. júl 2023

silove cvicenie - s cinkami a zavaziami - bud doma alebo v posilke (to skor, lebo tam su vyssie vahy). potrebujes vela vela cvicit nohy a zadok 🙂
"obvod" je brucho? ci brucho nemas?

svetlanka111
8. júl 2023

Zial neda..tie co ti tu napisu ze da nemaju ich matky nadvahu..postava je geneticky dana.moje 2 susedy su dokazom..jedna z nich aktivny sport 7x tyzdenne,strava nenormalne upravena aj tak vyzera na chlp ako jej matka..jej sestra to iste diety cvixenie detto.
Ja mam toez genetikou danu postavu a zial tiez nebiem s tym hnut.teraz ma tu budu presviedcat ze sa s tym da nieco robit ale nie neda..zial..staci pozriet okolo seba na zname a ixh matky.:ver ze najdes vela vela podobnosti.

lilly2303
8. júl 2023

Skúsiť nejaké cviky zamerané na zadok a stehná. Ja mám zase vypuklý zadok a širšie stehná. Pravidelne cvičím, ale mám akurát tak pevné stehná, objem sa nejako nemení. Často mám problém kúpiť si nohavice. Všetko mi je na zadok a stehná úzke a čo mi je dobré na stehnách je mi obrovské v páse 😆🤦

sickynickyobsadene
8. júl 2023

Nie,kostru nezmeníš.

lilly2303
8. júl 2023

@svetlanka111 no ja to mám geneticky z otcovej strany 😂 mama je ešte aj teraz po 60ke ako špáradko, štíhle a dlhé nohy, ja krátke a hrubé 😂

denkabemommy
8. júl 2023

S typom postavy veľa neurobíš, môžeš sa len udržiavať vo forme, to je celé. Niekto má väčšie boky, niekto ramená, niekto pekný úzky driek, niekto zas nevýrazný. Jediná vec, ktorou to môžeš meniť aspon opticky je oblečenie. Zvoliť správne farby a strihy 🙂

dzulli1980
8. júl 2023

Nie, nedá sa to zmeniť ... ale svoje myslenie zmeniť môžeš, prijmi sa taká, aká si, maj sa rada taká, aká si, nikto rovnaký na svete neexistuje ... vždy lepšie nemať ideálnu postavu ako byť chorý atď. ... treba to v hlave nastaviť.

vulka
8. júl 2023

Dobre si naštuduj aké typy oblečenia by si mala nosiť, aby Ti pristali. Mne to ohromne pomohlo. A bolo to len trochu goglenia. Mám široké ramená, žiaden pás a krátky driek. A k tomu bohovsky dlhé a štíhle nohy.

daniela2202
8. júl 2023

Tak vždy lepšie mať tenké nohy a menší zadok, ako tučné chodule, ktoré sú slaninou spojené až po kolená...😂😂😂

gabika128
8. júl 2023

Niečo sa dá trochu upravit cvičením, ale stálo by ťa to veľmi veľmi veľa námahy. Stačí sa pozrieť na športovcov a rôzne typy športov, pri plávaní majú vypracované ramena a chrbát, pri dlhých behoch štíhle nohy, pri krátkych behoch svalnaté nohy....🤷‍♀️ tiež radím skôr trochu cvičiť, ale aj sa naučiť obliekať podľa postavy.

domka222
9. júl 2023

@svetlanka111 ako to myslíš? Že keď je mama pri sebe,tak musí byť aj dieťa nedá sa s tým nič spraviť?

sasesoe
9. júl 2023

Pracovat na laske k sebe a svojom sebavedomi. Mas dieta, predpokladam, ze aj partnera, takze minimalne pre neho si atraktivna. Prijmy to. Si jedinecna, vynimocna, unikatna.

0silvia0
9. júl 2023

Si typ jablko, pozri si styl obliekania pre tuto postavu. Zeny jablka mam vo svojom okoli a hlavne co nenoste prosim su obtiahnute nohavice bez dlhsej tuniky, to fakt nevyzera dobre. Ten velky vrch a maly zadok treba vyvazit, cize maly zadok v obtiahnutych nohaviciach zakryt.
Co jablkam velmi pristane, su puzdrove sukne a bluzky s vystrihom do V. Ukazu ich stihle nohy a horne proporcie.

thoughtfulweirdo
9. júl 2023

Keď budeš silovo cvičiť so váhami, svaly porastu a bude aj zadok, aj nohy 🙂 s mohutnejšou stavbou vrchnej časti ale neurobíš nič.

la_dolce_vita
9. júl 2023

Tiez si myslim, ze vela s dispoziciami nenarobime. Siroke ramena mam aj ja a nikdy som nemala stihly driek, tazko to zmenim a s vekom len horsie to je :(. Naozaj len vhodne oblecenie pomoze. A stihle nohy su super, to treba zdoraznit, co mame pekne.

ndrag
9. júl 2023

Neviem, ci mas nadvahu, alebo ako vyzeras, ale skus zacat napr s behom a posilnovanim. Casom sa ti vyrysuju a zmohutneju nohy a aspon vyvazis vrch tela.Treba sa zmierit s tym, ze hruska nikdy nebudes, zbytocne sa nad tym zamyslat, je to dane a nezmenis to. Typ postavy ako taky je super na rozne atleticke sporty, v tom mozes mat vyhodu pred inymi zenami, pojde ti to mozno prirodzene lahsie, rychlejsie ;).

iwesska
9. júl 2023

Neda. Ja mam postavu zehliacej dosky😂 Proste ramena mam rovnako siroke ako hrudnik, pas a boky. Do zadku, stehien a prs nikdy nepriberam, jedine vsetko mi ide do brucha. Cely otec. A je uplne jedno,ci som mala 50kg alebo 60 tie proporcie su stale rovnake a osi pas som nikdy nemala ani mat nebudem. Cize na mne saty,bundy,svetriky stiahnute opaskom v pase vyzeraju ako ked previazes balik spagatom😂

summer23456
9. júl 2023

@iwesska a aký typ oblečenia potom nosis?

kittykat22
9. júl 2023

mozes sa dobre obliect a rozsirit zadok, schovat stihlejsie nohy a ramena si nechat. Nastastie nezijeme niekde na Floride, kde sa nosia plafky alebo oblecenie ktore za ktorym vsetko vidiet.

denkabemommy
9. júl 2023

@0silvia0 obratený trojuholník a nie jablko. Jablko má veľké brucho a úzke plecia 🙂

0silvia0
9. júl 2023

@denkabemommy moze byt, ja som si hned predstavila🍎

obleckodogymu
9. júl 2023

Veľká časť postavy je dedičná 😊a to s čím nie si spokojná zmenis iba silovým cvičením za dlhé roky alebo jednoducho plastikou...teda samozrejme záleží o čo ide, kostru samozrejme plastikou nezmenis.

luccija
9. júl 2023

Podľa mňa najvdacnejsia postava, keď máš štíhle nohy.Extra nič s tým nespravis aj, keď budeš cvičiť vždy ich budeš mať chudé.Netrap sa ja Ti závidím🤪

iwesska
9. júl 2023

@summer23456 Slimkove gate /uzke kratasy a vrch volne padave tuniky,resp. A-strih aj co sa tyka siat. Nic,co by mi zvyraznovalo pas. Aktualne si neviem na seba nic normalne kupit,kedze su v mode kratasy/nohavice s vysokym pasom a k tomu croptopy. To je smrt pre takuto postavu🙈

0silvia0
9. júl 2023

@luccija no neviem ci toto je najvdacnejsia postava, ta ziadna rit je disproporcna.

modraslamka
9. júl 2023

jasne ze ano. pozri len taky arnold a jeho syn...

luccija
9. júl 2023

@0silvia0 áno, ale vie čarovat s nohavicami nazberané, vyšší pás.Zakryje to tunikou.Vzdy lepšie vyzerá žena s chudým zadkom ako Venuša🙂
Ja som si raz omylom kúpila push up rifle mala som zadok ako Kardashianka.Lebo zadok mám, ale nie taký guľatý vypuklý a tie rifle to prave spravili.A takýto typ priberie väčšinou do brucha zo zadu ako pavúk a vpredu bruško.Ale áno, každý má svoje s čím nie je spokojný.Ja by som brala tenké nohy a riflové kraťasy.Ja stojím na pevných základoch😝

0silvia0
9. júl 2023

@luccija ano, presne, ja zas mam tenke nohy a aj zadok schopny mam, ale nemam prsia🤷‍♀️

summer23456
9. júl 2023

@0silvia0 ja tiež štíhle nohy,zadok ok, prsia mám po otcovi😂😂😂ale to mi vôbec nevadí,ale tuk ide do brucha,prípadne na chrbat

luccija
9. júl 2023

@0silvia0 hej len prsia vieš "spraviť"podprsenkou či nejakým tričkom s volanmi, pevné stehná ci zadok tak neskryjes.A žiadna slasť mať väčšie prsia podprsenka mokrá, pod šatami mapy mokré.A to nemám veľké C, ale nič nerobím len podprsenku prezliekam.Stale niečo😏