Herbalife a moja cesta

bobana297
10. sep 2017

Ahojte 🙂 chcem sa pochváliť ako som za 5 mesiacov schudla 13 kg s herbalifom ❤❤❤ ktorá z Vás má s ním skúsenosť a akú? do konca roka chcem dať ešte 7 kg 🙂

buba1811
10. sep 2017

Ahoj ja osobnú nemám , ale moj brat ho pouzival cca rok. On mal opačný problém, chcel pribrat a podarilo sa mu 6 kg. A teraz je taký "akurat"sice to bolo asi 10 rokov dozadu ale tiez si nevedel vynachvalit. Akurat ta cena ( ason vtedy) je pre mna dost :( tiez som uvazovala ze s tym zacnem.

ceresnovci
10. sep 2017

to chcem vidiet :D
vitajte vo svete MLM :D

deti95060810
10. sep 2017

😀

bobana297
autor
10. sep 2017

@ceresnovci asi som za opicami 😂😂😂😂 no nechapem tvojej reakcie

catherinah
10. sep 2017

@bobana297 multi- level-marketing😉
Comu nerozumies?

deti95060810
10. sep 2017

@bobana297 čomu nerozumieš, jednoducho napísal že je to na hov... celé herbalife

mimac
11. sep 2017

radšej budem vstávať ráno o 5 a chodiť peši do práce a aj z práce, raňajkovať zeleninu s tmavým pečivom a budem na polievkach celý deň, radšej budem cvičiť aerobik 2x do týždňa a piť veľa vody ako vrážať prachy do herbalife!

kvetinka75
11. sep 2017

na chudnutie neviem tie umelinky nejem ale používam kozmetiku a som s ňou spokojná. Keďže je drahšia, tak ju striedam s ešte jednou dvomi overenými značkami. Kde sú aké zlavy, tam si kúpim. Inak kozmetika mne vyhovuje. Po rokoch som našla niečo čo mi sedí, nemám mastnú tvár a pritom ani pocit napnutosti, suchosti.
Inak ja som za 3 mesiace schudla cca 7 kg. Viac sa hýbem, upravila som stravu. Kupujem suroviny a varím doma. Do jedla pridávam bylinky ktoré si dopestujem alebo kúpim v črepníku. To aspoň viem čo tam dávam. Nekupovala som si žiadne tabletky ani iné preparáty na chudnutie. Ide to aj bez toho. Len to chce pevnú vôľu, ktorá u mňa dosť často zlyháva. Ale už ma to celkom nakoplo - tie zhodené kg, tak sa celkom držím. Do konca roka by som ešte chcela tak cca 8-10 a to mi stačí.

evittam
11. sep 2017

@bobana297 Ja sa tiez teda pochvalim ak ti to nevadi. Schudla som 11kg za necele 4mesiace bez Herbalifu, upravou stravy a cvičením.
HL su zbytocne vyhodene peniaze do umelych nahrad stravy.Susene mlieko za take prachy.😁😁😁

kvetinka75
11. sep 2017

@evittam presne tak
alebo pootm sa mi zdá zdravšie robiť si kokteily - rozmixovať banán jahody alebo iné ovocie dať do mlieka. Inak keď sa dá prezretý banán ani sladiť netreba a keď si to dá človek dooobeda a má pohyb nepriberie z toho.

tina1988
11. sep 2017

Ja sice osobne skusenosti nemam, ale mam sesternicu, co s herbalife zazracne schudla. Stalo ju to strasne vela penazi a efekt vydrzal par mesiacov. Teraz sa jej to vsetko vratilo a dvojnasobne. Staci upravit stravy, trosku pohybu a ide to same, bez toho aby clovek skrachoval.

evittam
11. sep 2017

@kvetinka75 Ale kdezeee, HL je plny vitamínov, minerálov a inych "zazrakov" potrebnych pre zdravy život a chudnutie.😂😉

teegreen
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
deti95060810
11. sep 2017

@teegreen alebo za ušetrené peniaze nový šatník.....však už netreba také veľké šaty, stačia už o 2-3 čísla menšie....

kvetinka75
11. sep 2017

@teegreen presne tak, matika nepustí, výdaj väčší a kg pôjdu dole.

1anonym9
11. sep 2017

Herbalife je PODVOD. Treba si o tom nieco zistit ako funguju ich "predajcovia". Z 95% ide o podvodnikov ktori maju dar reči a predaju aj výkal v papieri s prepačenim...

Kvalita resp. nekvalita ich vyrobkov vobec nezodpoveda ich cene. So stravou a cvičenim mam roky skusenosti a herbalife je jednoznacne podvod, nieco ako teleshoping, predavaju predražene sprostosti... Raz som aj bol na ich "seminari" a take sprostosti a take taraniny som dlho nepocul a radsej som odisiel. Kazdopadne bezny clovek sa lahko chytí...

Ak chcete schudnut. Ina cesta ako dieta nie je - energeticky vydaj musi byt vyšši nez energeticky prijem. Zdravo sa stravuje cerstvym ovocim a zeleninou a nie predrazenymi nekvalitnymi "konzervami" .

wolfie
11. sep 2017

jaaaaaj, herbalife, moja prva "praca" - ked som mala 19 😀 vydrzala som mesiac a s takymto bludom som sa uz nikdy potom v zivote nestretla...tie uzasne chudnuce kokteily za nekrestanske sumy, ktore vobec nezaberaju...lebo to je taky problem, hodit do mixera jeden banan, par jahod, 3deci mlieka...a chuti to asi 100x lepsie a aj to lepsie zasyti...kozmetika? mesiac denneho pouzivania bez efektu a zase za nekrestanske sumy...a to nekonecne vymyvanie mozgov (pardon, skolenia)...ich taktika je jednoducha, najprv vymyt mozog svojim predajcom a potom ich zaskolit, aby vedeli vymyvat mozgy ostatnym ludom, tot vsjo

veriiik106
4. apr 2018

Predám dva kokteili do polovice minute a jeden proteínový prášok tiez polovica spolu 60€

zlatka33
Odpoveď bola odstránená
Zobraz