• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Kávová diéta. Pomohla vám?

16. marca 2015 
Dobré ránko babulky,už raňajkujete?Ja som práve vychystala mojich mackov do školky a zaliala som si žihlavový čajík-no nič moc :stuck_out_tongue_closed_eyes: ,no ale keď sa musí tak sa musí :wink: ,a potom si zalejem kávičku a rohlík :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: ,Apna,Evkacka,tak ideme do druhého dníka,už len 12 :grinning: a maminka sem už nechodí,čítala som dozadu a vždy dobre poradila a povzbudila :slight_smile: ,tak pekný dník všetkým a čo najmenej prehreškov :grinning:
28. apr 2009 o 08:08  •  3 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dajte aj vy potom váhu a výšku nech vieme ako budeme na 14,deň :wink:
28. apr 2009 o 08:09  •  3 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Čavte štíhle žienky. Som tu dlho nebola, ale poctivo chudnem... :grinning:
Prosím Vás, neviete niekto, aký rozdiel je medzi cereálnym a celozŕnym rožkom? :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: Dík. :wink:
28. apr 2009 o 11:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dievčatá kde ste? :slight_smile: :wink: :sweat_smile: :grinning:
28. apr 2009 o 19:33  •  3 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ze kde sme?hladujeme!!!!!ako si to dnes prezila?ja teraz zjedla ananas a jogurt,ale dajaka som hladna z toho.asi pojdem spat,aby som sa nenajedla.a ocko mi tu robi chute,fajnu veceru si pripravil,no katastrofa.
28. apr 2009 o 21:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:slight_smile: ahojte,no ja som to celkom dobre znášala,ale tie vone aj mna mučia :grinning: ,ale snáď to zvládneme-nalievam sa teplým čajíkom-tak nech zaženie hlad :grinning: :grinning: :grinning:
28. apr 2009 o 21:27  •  3 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte kto sa prida idem drzat o pondelka 3.5 tuto dietku :slight_smile: uz som ju drzala :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
30. apr 2009 o 18:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lenca ja by som sa aj pridala....ale ako sa to drzi?
30. apr 2009 o 18:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dzanka je popisana na str. 3 a 4 :slight_smile:
30. apr 2009 o 18:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no uz som precitala....poznam.....len vydrzat u mna je problem...ja slavnostne zacnem v pondelok a uz v utorok mavam vzdy problem :confused:

lenca tak od pondelka ideme na to????? :sunglasses:
30. apr 2009 o 19:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dzanka ano ideme na to urcite sa este niekto prida :sunglasses:
Zajtra idem na oslavu svagor ma 30.tak sa este dobre najem :grinning: :grinning: :grinning:
30. apr 2009 o 20:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte aj ja drzim od pondenlka tohto tyzdna,celkom sa mi dari,ale dneska som mala taky maly prehresok :grinning: :grinning: :grinning: ,ale pokracujem.
lenka a ty si kolko schudla?
ja sa zatial nechcem vazit,ale necitim sa vobec lahsia,tak aby som nestratila motivaciu.
30. apr 2009 o 20:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
rejocka a ty sa vazis?alebo aspon sa citis lahsie?
30. apr 2009 o 20:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte baby tak som nabrala odvahu a som späť :sunglasses: baby akurat som zvalila velkonočného zajaca čo si manžel vyšibal :astonished: :astonished: :astonished:
ja som pažroš :frowning2: tak neviem neviem, celý týždeň som to flakala :rolling_eyes:
tak odsúvam tie uši zo zajaca čo ostali a idem späť k vam :grinning:

rejocka idem sa zvážiť, ale ty už máš skoro týždeň za sebou :frowning2: a ja to flákam, počkaj na mňááááááá :grinning:

lenca13 tak ideme na to :slight_smile:
30. apr 2009 o 20:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Apna drzala som ju tyzden a schudla som 3.5kg ale teraz posledne 4 tyzdne sme mali same rodinne akcie tak som nemohla odolat dobrotam

Evkacka tak snad to spolocnymi silami zvladneme :slight_smile:
30. apr 2009 o 21:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: citam ze su tu baby mojej krvi - co neodolaju prehresku :grinning: :grinning: :grinning:
ale snad spolocnymi silami nejak uz koonecne zacneme chudnut!!!!

tak do pondelka mam dojest vsetko sladke co mame doma?
30. apr 2009 o 21:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dzanka presne tak :grinning: :grinning: :grinning:
30. apr 2009 o 21:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Bry večer dlho som tu nebola hlasim som schudla 2kg a ani to nevidiet
30. apr 2009 o 21:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Za 3 mesiace som schudla 13 kíl :grinning: :grinning: ešte 5 až 7 a som happy. jem len zeleninu ovocie vývar a cvičííím prosím pošlite mi na IP nejaké Vaše triky rada sa aj ja podelím o skúsenosti
30. apr 2009 o 22:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:slight_smile: Ahojte babulky,no jedna kolegyna z práce to tiež začala a už má 3kg dole za 3 dni-no ja 1kg :frowning2: a pritom nerobím prehrešky,no nechápem :wink:
30. apr 2009 o 22:13  •  3 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak i ja sa postavila na vahu a od pondelka len kilo,a to len dnes vecer som si dala namiesto zemiakov zem.kasu a banan!!!nechapem ako ta kolegyna schudla tri.no kazdy je iny,sakra,uz neverim.ja necvicim,ale asi fakt treba ten pohyb.a vy cvicite?a ten ocot pijete stale pred jedlom poctivo?aj do saltov?
30. apr 2009 o 23:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lenca aj ty za tyzden 3 a pol,sak to je super,aj ja chcem!!!a ty s tym octom poctivo?ja niekedy namiesto toho dam citron.no tak ja uz motivacia ziadna,najradsej by som sa na to vsetko poriadne nazrala :grinning: :grinning: :grinning:
30. apr 2009 o 23:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
slonisko a ty zaa dva tyzdne 2kg?tiez nie vela,ale potesi aj to
monca4ever,tak napis napr.ze co si jedla cez den a tak.a cvicis len tak doma alebo fitko a tak?mna to doma nebavi a niekam sa neda ist.13kg za 3mes.je super,asi mas pevnu volu,co mne chyba :frowning2:
30. apr 2009 o 23:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Apna 4roky som nato kašlala až sa na váhe ukázalo 86 :pensive: pri mojej výške 170 cm :confounded: a teraz mám 73 a ide to dole. no behám, brušáky, tabletky na chudnutie, na ranajky nič, obed 1 tmavá celozrnná kaiserka a kúsok cibule, olovrant trošku zeleninového vývaru a večera ccaa o 18 tej 2 celozrnné chlebíky. toť moja včerajšia strava. :astonished:
1. máj 2009 o 08:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
monca no pekne si schudla,to behanie,brušáky super,ale nebojíš sa tie tabletky na chudnutie?neviem síce čo berieš,ale kamarátka brala-pekne rýchlo schudla,ale aj nabralanaspat po vysadení a dosť nežiadúcich účinkou.
1. máj 2009 o 09:56  •  3 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte špáratká :grinning: tak kukám že tu samé kilá dole, ja som nejakým zázrakom dala dole dve aležeriem hlava nehlava :slight_smile:
ale už budem dobra slubujem, inak s tym octom to aj ja flakam a ževraj ten je najväčší tuko žrút, tak budem poctivejšia :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
1. máj 2009 o 11:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte :wink: ten ocot som pila poctivo a hlavne ked som drzala 90-dnovku :wink: ale tu sa mi teraz nechce drzat
1. máj 2009 o 14:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj. Takže, ja som svoju dietu porušila, lebo som to už psychicky nezvládala :grinning: ale od pondelka sa k Vám pridávam. Pôvodne som mala 69,9kg, teraz mám 66,2kg. Uvidíme, koľko to bude do pondelka... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: Ale ja sa dávam na tú s jablčným octom zo str. 4. Ozaj, minule som mala dotaz, či niekto nevie, aký rozdiel je medzi celozrným a cereálnym rožkom.... Neviete...? :confused: :sweat_smile:
1. máj 2009 o 15:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lenca13, nemala si z toho jablčného octu nejaké potiaže? Ako si si ho riedila. Lebo ja beriem len tabletky s jabl. octom, ale neveim, či to má nejaký efekt... :unamused:
1. máj 2009 o 15:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no veru lenca13 ako si ho pila, v akom pomere? :slight_smile:
no a tie rožky, to veru neviem aky je v nich rozdiel, a je vôbec nejaký??? :astonished:
2. máj 2009 o 20:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok