• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Kto ide s nami pomaly a zdravo chudnúť v termíne od 2. júna?

25. mája 2009 
baby ja som dnes nevedela prežiť že sú jahodky kyslé tak som sežrala k nim aj lyžičku cukru :frowning2: a včera som necvičila hanba mi :rolling_eyes:
10. jún 2008 o 15:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzi, O.K:, to je ferové :grinning:
ja mám dnes nedietny deň, ale jeden si musím dať, potom sa mi ľahšie pokračuje... :sweat_smile:
a zase si tu budem pískať sama ...ved čo už ....si vynahradím ten víkend čo som tu nebola :sunglasses: :sunglasses:
ešte som tu :grinning:
10. jún 2008 o 16:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
o pomooooc :astonished: , obidve decka sa mi budia a kazde nieco chce :grinning:
10. jún 2008 o 16:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som šla tak lahšie cez víkend aj som si raz z keksíka odkusla aj halušky s bryndzou som mala aj kúsok rezňa ale stále platí od 16tej nepapám a zatial sa cítim dobre len potrebujem niejaké lepšie cviky na brucho lebo brušáky mi ho akosi nespevňujú :angry: :angry: :angry: :angry: slaninka visí stále
10. jún 2008 o 16:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :grinning: :grinning: certi, tak to sa dohodli s mojimi :grinning:
10. jún 2008 o 16:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja uz s jedlom improvizujem...ale drzim sa zeleninky a ovocia a cestovin a hlavne nezerem :grinning:

Peti :grinning:...asi si fakt co najviac uzijem len toto jedno zatial :grinning:
10. jún 2008 o 16:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
peťka drobcovi cici malému nejaký jogurt a máš to :wink:

vesi a čo dnes papinkáš ked nedietuješ???
ale my sa nedame :grinning:
peti, presne tak, prišiel tato domov :grinning: :grinning:
dani, taký posúch s tvarohom, smotanou a slaninkou :sweat_smile:
10. jún 2008 o 16:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
viete ako mi je občas strašne?? aj by som si poplakala aká bývam ešte hladná ...ja som bola rozožratá a neviem si stále zvyknúť že menej papávam ...a tak zaspávam o polnoci hladná kedže večera o štvrtej je len ovocie alebo zeleninka
10. jún 2008 o 16:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inak dnes som chcela na zajtra kupit malej HIPP - spenat so zemiakom, ale nemali u nas v DMke...tak ze idem do lekarne a tam ze 125g 31,50 Sk...ma skoro vykotilo :angry: ... uz nevedie aku maržu si maju nahodit :rolling_eyes:
10. jún 2008 o 16:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vesi nevadí ...tak to ja som potom celý víkend nedietovala :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
10. jún 2008 o 16:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dani - davaj si vydatnejsiu veceru :confused: ...z toho by bol hladny kazdy :sweat_smile: :grinning: ...alebo si to posun aspon na piatu pol siestu...no mna by vykotilo, keby som od stvrtej uz nejedla :sweat_smile: ...a akurat si idem dat olovrant :grinning: :wink:
10. jún 2008 o 16:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
idem ja niečo porobiť babulky lebo červík v brušku sa hlási a to je len niečo po 16tej :(((

ale nedám mu jedine čistú vodu viac nedostane :wink:
10. jún 2008 o 16:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzi, ja viem, naša nikolka na tých výživách vyrástla a pri saške som ostala v šoku čo za to pýtajú, tak to mala len občas :stuck_out_tongue_closed_eyes: . ale dobré sú aj sunarek ( v tescu ich mávali) a sú lacnejšie. :slight_smile:

dani, ja som si dala, že raz za týždeň poruším, pokial to nebude vadiť pri chudnutí, teda aspoň zo začiatku. ja som zase vydržala v nedeľu aj sobotu dietne :grinning:
10. jún 2008 o 16:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nevadí mi to :sweat_smile: teda trošku ...ale aspon nehajám s plným bruchom ...ale na potrebu by som rada každý deň ale akosi sa mi to seklo a chodím obdeň a nepáči sa mi to už som skúšala aj harmančekový čaj a ništ :pensive: jedlo vo mne drieme aj dva dni :rolling_eyes: :rolling_eyes:
10. jún 2008 o 16:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vesi ja som mala vždy len po troške ale už aj troška je niečo ..už to nieje nič ale proste mala som potrebu
10. jún 2008 o 16:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
treba rozhýbať črevá cvičením :slight_smile:
idem aj ja. pa :grinning:
10. jún 2008 o 16:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dani, podla mna toho papas malo na to, aby si chodila kazdy den. hlavne, ze je tam pravidelnost :wink:
vesi, ja som si naordinovala od tohoto tyzdna ocistne piatky - t.j. len stavy a ovocie, no a nedelu budem mat tiez hriesnu :sunglasses:
10. jún 2008 o 16:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a dnes som mala brokolicu rohlík zmrzlinu plátok červenej dyne a dve hrste jahôd
10. jún 2008 o 16:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vesi veď cvičím cvičím aj také cviky mám a ništ

peťka ved ano to je dôležité :wink:
10. jún 2008 o 16:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Moni - ale pre porovnanie s DM - tak tam to stoji 23 Sk...ale skusim aj ten Sunarek :wink:..a tie su tusim aj viac ako 125g...idem vyslat muza, bo su aj plienky v akcii :grinning:...mala haja, jeho vyslem a ja si dam stvrthodinku na rotane :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
10. jún 2008 o 16:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som mala na ranajky celozrnny rohlik so sunkou a paradajkou..na desiatu melon, na obed kuracie prsia lent ak dusene a k tomu miska hlavkoveho salatu s cherry paradajkami, teraz tlacim tvaroh s jahodkami - sme boli na trhu v ramci prechadzky a su nenormalne uzasne :grinning:...a vecera este neviem...asi dam len rozok :wink:

inak niekde v spravach vcera, predvcerom (?) bolo ze jahody su super pri chudnuti, lebo neobsahuju vela cukrov :confused: :wink: :dizzy_face:
10. jún 2008 o 16:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte babule :wink:

julova si mi chute na tie jahodky spravila :grinning: :grinning:
10. jún 2008 o 16:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj Danny :slight_smile:...juj veru...sa celkom fajn chudne, ked sa moze zmrzlina, aj pivo aj jahody aj melooon :grinning: :wink:
10. jún 2008 o 16:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
idem ja fakt od vás lebo sa ešte asi nažujem keď robíte také chute a to by som nerada
10. jún 2008 o 16:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak tak :grinning: :grinning:

ma, jahodky od svokry zo zahradky a su mnaaam,uz aspon viem co zmlsnem na večeru :grinning:

mala sa akurat kupe na balkone v bazeniku a ja rozmyslam co uvarim,,ale v tomto teple sa mi nic nechce... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. jún 2008 o 16:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok