• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Kto ide s nami pomaly a zdravo chudnúť v termíne od 2. júna?

25. mája 2009 
inak babulky komu sa posielaju miery?hmm?poslala som kukenzi tak dufam ze spravne :wink:
10. jún 2008 o 16:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte
Vesi, áno, kura som piekla a bolo mňaaaam :dizzy_face: :dizzy_face:
Rozrezala som ho, ale len zospodu, rozcapila ho na plech, potrela korením Pečené kura, obložila maslom :sweat_smile: :sweat_smile: , prikryla alobalom, a podlievala som ho...Bolo výborné, vďaka za receptík...
Ale jedna vec mi vadial ,že zvnútra nabolo také ochutené ako na povrchu, nechcela som ho nerezať, aby sa z neho nevypiekla všetka šťava a nebolo zas suché..Aj MM bol prekvapkaný :grinning: :grinning: :grinning:
Danny, ja som robila rizoto, nechceš sa inšpirovať? :grinning: :grinning:
10. jún 2008 o 16:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
danny - posli to na nick druhyjun...tabulku uz budem robit ja...a na nick druhyjun sa dostanem, ale kukenzi do IP sa nedostanem :grinning: :wink:
10. jún 2008 o 16:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zuska, ta kpreto nie som v tabuľke, hoci som sa min. týždeň poctivo odmerala, posla kukenzi IP a pozerám, nie som nikde... :angry: :angry:
10. jún 2008 o 16:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja vás neviem opustiť ...danny pošli do ip inšpiruj ma :grinning:
10. jún 2008 o 16:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
monkuli zuzanka vyrieši ..neboj budeš tam aj ty
10. jún 2008 o 16:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no to by som prosila...Ja veľká inšpirátorka :zipper_mouth: :zipper_mouth: :grinning:
10. jún 2008 o 16:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
julova oki idem ti to preposlat :wink:

moni danielitka ahojky :dizzy_face:
10. jún 2008 o 16:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
danielitka neni cim.....este som len zacala :zipper_mouth:
10. jún 2008 o 16:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
julova ja som to nechtiac poslala tebe a nie na druhy jun som ja ale popleta :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. jún 2008 o 16:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dannynka no daj toho tipa na rizoto aké si robila ...ja si dnes urobím ešte asi ryžu na zajtra a do nej si zamiešam kukuricu a trošku nastrúhaného syra a to bude zajtra môj obed
10. jún 2008 o 16:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
danny ja som chcela recept a nie miery :sweat_smile: :sweat_smile:
10. jún 2008 o 16:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Moni - mam Ta v tabulke :grinning:...ale nemam miery zo vcerajska, takmi posli :wink:..kludne aj na moju IP - nemusis na druhyjun :slight_smile:

Danny - a nemas miery aj z 2.6.? :confused:
10. jún 2008 o 16:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzanka som teraz kuk do albumu čo bolo terezinke na nožičku ?? :confused: :confused:
10. jún 2008 o 16:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Danieli - nic vazne....ked bola este chrobak maly - asi v 3 mesiacoch? :confused: ...tak mala zader na palceku a sa jej to zapalilo, tak sme isli na chirurgiu detsku...nebolo to nic vazne, tak jej to len napatlali gafrovou mastou a kedze nemali na taky pidi palcek leukoplast, tak jej urobili taku papučku :wink: :grinning:
10. jún 2008 o 16:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
danielitka ja som rizoto nerobila to tu niekto iny spominal...nie ja :grinning: :grinning: :grinning:

julova-ved daj tie co som ti poslala teraz... :wink:lebo vtedy som sa akosi zabudla odmeriat :sweat_smile:
10. jún 2008 o 16:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Danny - OK...tak to dam, akoze za tyzden ziadny rozdiel a potom dalsi pondelok uz to bude pekne vidiet :wink:
10. jún 2008 o 16:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to Monika-Monkula robila rizoto :grinning:
10. jún 2008 o 16:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
julova-oki,mooc dakujem :wink:
10. jún 2008 o 16:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzi ale vyzerá to akoby mala celú nožičku :zipper_mouth: no nech ste už len zdravučký ..aj keď záder nieje choroba

dannynka prepáč teraz som zbadala že to monkula písala :sweat_smile: :sweat_smile:
10. jún 2008 o 16:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
idem sa ja veru vychystat von,mala uz je z bazenika von,prave doolovrantovala a serblikuje... :grinning:

ideme vyuzit este pekneho pocasia lebo zevraj od zajtra sa ma zhorsit :angry:

pa pa vecer
10. jún 2008 o 16:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
už som zbadala zuzi ...slepota je slepota čo už :wink:
10. jún 2008 o 17:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
papa danny a tentokrát idem už aj ja takže čaute babulenky
10. jún 2008 o 17:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
papa :slight_smile:
10. jún 2008 o 17:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby kedy je lepsie cvicit, rano ci vecer? myslim z hladiska efektu
10. jún 2008 o 17:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nina, ja by som povedala, ze rano nalacno
10. jún 2008 o 17:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dneska som sa snazila robit drepy a mam uzasnu svalovicu :frowning2:
10. jún 2008 o 17:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute ciculky! :sweat_smile: to co ma napadlo za slovo :grinning: :grinning: :grinning:
ako ste prezili dnik? :sunglasses: ja mam zravy den, ale tak ako hovorite... dnes zravy, zajtra dietny :stuck_out_tongue_closed_eyes: nevedela som sa ovladnut, a zjedla som par chipsov, na to nanuk, a ukotvila som detskou vyzivou s piskotmi. ale slubujem, ze dnes uz nic do ust nedam okrem jogurtu na veceru :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :pensive: a aj som malo vypila... :angry: zato sportu som mala kopuuuuu :sunglasses: som bola v zahradke, tak som si "zasportovala" :sunglasses: :grinning: :dizzy_face:
10. jún 2008 o 18:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale ospravedlnena som ocakavanou mrchou :rolling_eyes:
10. jún 2008 o 18:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inak, ako je chlapom dobre... nic ich pomaly netrapi :angry: mrchu nemaju, rodit nemusia, nekoja, nepriberaju tak rapidne ako my... :angry: :angry: skoda, ze som neni chlap :grinning:
10. jún 2008 o 18:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok