Kto ide s nami pomaly a zdravo chudnúť v termíne od 2. júna?

zuzula28
26. máj 2008

čaute všetky krásne baby s MK,
rozhodli sme sa, že od 2. júna začneme spoločne za výdatného povzbudzovania spolu chudnúť. Kto má odvahu sa verejne na to dať, má tento týždeň na rozmyslenie...od 2. júna od 8.00 začíname a chceme ísť ako ucelená partia od začiatku až do konca...takže poďte hneď od začiatku, aby sme sa poznali a potom nám tu nepriskakovali hore-dole ďalšie "chudnutiachtivé" účastníčky 😉
Ak by sa vám zdal tento termín zvláštny, tak je to preto, že 1. júna sme ešte na stretku júloviek z roku 2007 v Bojniciach a zdravá strava začína až od pondelka... 😀 😀 😀
Nebudeme držať žiadnu konkrétnu diétu. Každá z nás si donesie svoju predstavu, svoje poznatky a nápady, každá pôjde svojím tempom, aby sme aj my kojace maminy mohli chudnúť s ohľadom na kojenie 😉 😉 A môžme si aj podiskutovať čo je zdravé a čo už asi veľmi nie...
Ako si budeme porovnávať váhy a všetky ďalšie detaily si dohodneme spoločne...Tak neváhajte, je tu náš čas, hurááá na to!!!!

danielitka26
11. jún 2008

to by som zase ja moc nemusela ryba a dusená zelenina to potom k tomu radšej čerstvú nakrájať

vesi
11. jún 2008

ja radšej dusenú, nech je zmena, takže teba na obed nebudem pozývať 😀

danielitka26
11. jún 2008

ja mám len ryžu s kukuričkou a troškou syra

monkula
11. jún 2008

vesi, mňa pozvi, ryby milujem... Ale ich nerobím, pretože MM ryby neznáša, max. na Vianoce, aj to tenučkú ako papier..
V Bille majú akciu na pstuhov, 170 Sk kilo... 😎 Viete niekto fajn recept? 🙂

vesi
11. jún 2008

ja mám dnes ešte cestoviny, minule som ich spravila veľa, ale zajtra robím jedlo rodinke, čo nie je moc dietné, tak rozmýšľam, že si spravím rybu... 🙂

vladkaz1
11. jún 2008

Ahojte tak boli sme chorí tak som sa neozývala ,ako ste na tom?
Uz som aj v tabulke tak som sa tomu potesila ,ale cítam ze mierna obezita 😕 odpadnem hihi.
Ja som dnes robila kura zo salatom.
Inak pribrala som kilo ,ale nechápem preco ked 4 dni jem len saláty zeleninove 😕 a este som aj pribrala,neviete mi poradit preco?

danielitka26
11. jún 2008

vladka niesi pred menzes??, vtedy sa zvykne pribrať

vesi
11. jún 2008

vladka, zeleninka nafukuje, a môžeš byť plná vody, ono to potom odrazu klesne 😉 a ešte ak máš pred menzesom ako píše danka 🙂

vladkaz1
11. jún 2008

No neviem ci to je len nafuknutie,ledvaj som sa vtrepala do opratych rifiel 😀 ,
ale fakt sa snazím nejest take jedla masne len zeleninu no a raz som si ju dala s bielym jogurtom ze by to bolo stoho?
Menzes som uz mala tak to asi nie,ale moze byt ze som zavodnená

monkula
11. jún 2008

vladka, opraté rifle sa vždy zmenšia... 😀

certica
11. jún 2008

jasne, rifle, ked su oprate, tak ja vyslovene nervacim 😀
inak caute 😎

danielitka26
11. jún 2008

peťka ahoj 😉

vladka a tu máš ten dôvod to aj ja mám problém po opratí obliecť rifle ale to je normálna vec ... 😀

vesi
11. jún 2008

aj ja sa hlásim k problému s riflami 😀

vladkaz1
11. jún 2008

😀 😀 no ved hej ,ale uz sa roztiahli a ste som v nich ako jaternica 😉 ,
No co uz ach jaj ,aj sa tak snazím a vlasne co som schudla 3 kg uz mám 2 na sebe naspať tak ja uz neviem.
Sladke nejem masne jedla nejem ani chleba ...
Som smutna ☹

monkula
11. jún 2008

vladka, telo reaguje s oneskorením troch dní... takže o tri dni bude vidieť výsledok Tvojho snaženia...
Aj ja mám pred mrchou, ale našťastie, nepriberám... 😎

Danny, segedin? Dala by so msi, ale potom by som vyzerala ako záchodový pavúk, minimálne... 😠

certica
11. jún 2008

vladi, ja som este ani to 1 kilo neschudlo a prave som dojedla banan, co tiez neni bohvieco. a pritom ja banany zrovna nemusim. to kojenie je fakt svina 😀

certica
11. jún 2008

neschudla 😀

danielitka26
11. jún 2008

vladka normálne sa jeden deň najedz všetkého a potom znova pokračuj ...to je ten zastavený metabolizmus ked toto urobíš ono sa to znova rozbehne viď príklad ja alebo vesinka ...tiež sme jeden deň papali normálne

danielitka26
11. jún 2008

monkula prečo ako záchodový pavúk ?? 😅

vesi
11. jún 2008

mňam, tak ja segedín zbožňujem, no nevarím ho, lebo ho nechcú deti 😠

monkula
11. jún 2008

no vzdutá 😀 😀 😀
že vesinka... 😀
Vesi, sestra sa smiala, pretože som jej hovorila, že si perfektne rozumieme, že sa rovnako voláme a máme rovnaké názory, až na ten melón a ona sa smiala, že máme aj rovnaké fotky... 😀

vladkaz1
11. jún 2008

No ale uma je chyba ze ja váru moc nemusím skor kraviny salaty a tak a sem tam ma chytí chut na sladkje a zozerem cokoládu 😀 ,ale teraz sa drzím uz som 3 týzdne nejedla sladke a ked mám chut tak si dm radsej ovocie.
Vcera jedna kamoska piekla kolac ze nech oskusam bol fantasticky len som si uzdibla na chuť ale islo mi vyraziť blomby ake mi to bolo sladke ble

monkula
11. jún 2008

vladka, čo je to váru? 😅 😅

vladkaz1
11. jún 2008

no nieco navarene teple 😀

vesi
11. jún 2008

moni, vidíš, to som si ani neuvedomila, nevyzerajú ešte naše deti ako dvojčatá? 😀 😀 a áno, až na ten melon sme ako dva klony - a ešte je dosť veľký rozdiel v našej výške 😀 k, o váhe radšej pomlčím 😝 😀

danielitka26
11. jún 2008

baby mne je zleee :(( som začala jesť môj obed a nejde mi ....nič mi nechutí

vilkakatka
11. jún 2008

Ahojte Babulky-chudulky 😉
Zase pisete ako dracice a ja nemam casu vas precitat ... pomooooc 😕

Ja mam pocit, ze pomaly tie deka zo mna idu dole (podla oblecka) ... aj ked sa mi dnes taaak nechcelo ist behat ... ale nakoniec som sa vyhnala a potom som bola na seba taka hrda a stastna 🙂
Na obedik varim spenatik, zemiacky a asi si k omu spravime aj volske oko ... chutne, zdrave a lacne 😉

Uz tu asi 3x pisem, ze ci by ste nenapisali referencie na tie rotany ... ci sa to oplati kupit 😵

danielitka26
11. jún 2008

vilka jasné určite si ju kúp ..niej to drahé využiješ ju nielen ty ale hocikto z rodiny a krásne tvaruje postavu 😵

ja teraz letím off keby niečo ip

monkula
11. jún 2008

vladka, aha, to ma nenapadlo, bola som hladná... 😀
Vesi a kto je klonom koho? Asi ja Tvoj, ty si staršia... 😀
A ja som sa pýtala, z čoho je tá rotaňa.... A kde to má displej...

sestri
11. jún 2008

ahojte...čo je to tá rotana? 😨