• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Kto ide s nami pomaly a zdravo chudnúť v termíne od 2. júna?

25. mája 2009 
lekno, aj moja rotana má nočnú :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. jún 2008 o 18:55  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Vesi, spravíme si aj sami, no nééé :grinning:
12. jún 2008 o 18:56  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Už som tú foto opravila
12. jún 2008 o 18:58  • Odpovedz  • Páči sa mi to
lekno :grinning: :grinning: :grinning:
12. jún 2008 o 19:01  • Odpovedz  • Páči sa mi to
lekno - a ked si spravime zle, tak len sebe mozme nadavat :grinning:
12. jún 2008 o 19:02  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojteeeeeeeeeee... lekno, pekne deturence mas... :wink: a tie torty... veru, utrime si oslintane topanky... :grinning: :grinning:
12. jún 2008 o 19:11  • Odpovedz  • Páči sa mi to
baby, nejake perverzne zacinate byt... :grinning: :grinning: zeby od hladu? :grinning: :grinning:
12. jún 2008 o 19:12  • Odpovedz  • Páči sa mi to
pengi - hladnej svini sa o kukurici sniva..tak asi od hladu :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
12. jún 2008 o 19:15  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Vesi, čo iné nám zostáva. Včera mi náš detský doktor povedal: "veru, ženy to majú v živote ťažšie". No aspoň ktosi sa nás zastal :wink: A povedal to preto, lebo v utorok som bola s malou na očkovaní, čo sa chodí v 3 rokoch. Malá ani nemukla. 2 dni mala teploty, nemohla poriadne spať, doteraz ju nožička bolí. Držala sa statočne. Zato včera som bola s 11 ročným synom a čo mi ten narobil hanby truľo jeden. Najskôr sa dozvedel, že mu idú brať krv na cholesterol a on hneď na to: "hádam nie zo žily. Tak mu hovorím, no zo zadku určite nie! A on hovorí sestričke: "ja budem kričať". A sestrička že - tak krič. Ruku som mu musela nasilu držať, čo sa toľko mykal. Potom mu brala z prsta na cukor, tak zas protestoval, že prečo nemôže mať prst otočený smerom hore. Všetci sa už smiali a ja také nervy naňho a keď mu zahlásila, že ho ešte zaočkuje proti žltačke To už ani nehovorím, čo dorábal a hundraaaaaaal. Sestrička mi hovorí: no ja ho zočkujem druhý raz, keď vidím, čo mu je. Tak som jej hneď odpovedala - len ho pekne zaočkujte teraz, nič mu nieje! Ja sa tu s ním nepôjdem hanbiť znova. A to som mu musela držať ústa, lebo vrieskal, ako keby ho z kože drali. No hanba, jak svet. Ale doma sme sa už s mužom na tom smiali :sweat_smile: A najlepšie na tom je, že za štyri týždne nám kázala prísť znova :angry:
12. jún 2008 o 19:21  • Odpovedz  • Páči sa mi to
zuzi, tak dakujem pekne, už nie chudulky, ale svinky?... :grinning: alebo lepšie povedané ešte svinky :sweat_smile: :grinning:
12. jún 2008 o 19:22  • Odpovedz  • Páči sa mi to
lekno :grinning: :grinning: :grinning: chlapi... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
12. jún 2008 o 19:23  • Odpovedz  • Páči sa mi to
penguin, ak bolo hento perverzne, potom so mnou sa radsej uz ani nebav :grinning:
12. jún 2008 o 19:26  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Aj chlapi sú niekedy hladné svine. Tým sa tiež často o "kukurici" sníva :grinning:
12. jún 2008 o 19:28  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Pingi Dík :wink:
12. jún 2008 o 19:29  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Lekno, ja neviem, čo tu robíš, taká kočica, ale môžeš zostať, aspoň nám to tu spestruješ :grinning: :grinning: :grinning:
12. jún 2008 o 20:08  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte babky :grinning: ako sa dari v chudnuti, som tu pekne dlho nebola :grinning:
12. jún 2008 o 20:10  • Odpovedz  • Páči sa mi to
No teda dík Anmary :wink: A čo tým chcel vlastne básnik povedať? Že vy nie ste kočky??? :confused: To vieš, pod oblečenie sa všeličo schová :sunglasses: A keďže som vysoká ako náprstok (155cm), tak na mne vidno každé kilo :grinning: Takže musím okresať ešte aspoň takých 10 kíl :stuck_out_tongue_closed_eyes: A robiť tu mám čo. Chudnúť a povzbudzovať. Tak do tohóóó :wink: :grinning:
13. jún 2008 o 04:57  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojte :slight_smile: lekno: fakt si kocka :slight_smile:
baby, mne v pondelok dorazila menstra, vcera som mala bodovu dietu :sunglasses: : 2 kusky karamel. zmrzky a skoro cele piskoty Opavia :sunglasses: a dnes polkila dole :grinning: :sunglasses:
Asi idem pokracovat v bodovej diete :grinning: :grinning: :grinning:
13. jún 2008 o 08:12  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Susik nápodobne :wink: Teraz som sa merala a nič som od pondelka nezhodila v mierach. A v páse sa mi zdá, že som pribrala :angry: Co se to děje??? :fearful: Človeka by z toho prdlo :zipper_mouth:
13. jún 2008 o 08:17  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Susik, tie prvé dve fotky v tvojom albume-to si tak dala Veronku odfotiť alebo to máš len nejaký rámik alebo ako? :slight_smile:
13. jún 2008 o 08:22  • Odpovedz  • Páči sa mi to
lekno: to sme boli u fotografky-pouz. som tie fotky aj na kalendar aj ako PF-ka :wink: dali sme kalendar svokrovcom ako darcek, boli nadseni :slight_smile:
13. jún 2008 o 08:27  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte ja som od pondelka iba pol kila dala dole a cenťák z pása a pol centi z bokov ... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale dva dni som necvičila ..lebo namiesto jedného som mala gymnastiku na záhrade a druhý deň som zaspala :rolling_eyes:
13. jún 2008 o 08:42  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Susik, podarené :slight_smile: Dany, aspoň niečo :wink:
13. jún 2008 o 08:57  • Odpovedz  • Páči sa mi to
awojte babulky xudulky :grinning:

uff unas je podmrakom a to som vlemo rada aspon nas to netaha vonku mam obe dievcata xore :frowning2:
lekno si fakt kocka :wink: pekne fotecky a tie sa mi velmo lubili z MDD :slight_smile:

gratulujem vsetkym co sa nieco podarilo zhodit pretoze u mna ziadne kilo :unamused: ale dnes mi vecer sestra ukaze nejake dobre cviky na fit lopte ktore mojmu brusku pomozu :grinning:
13. jún 2008 o 10:11  • Odpovedz  • Páči sa mi to
baby, klídek, ja stojím na váhe aj v cm, ale čakám mršku :stuck_out_tongue_closed_eyes: hlavne, že to nešlo hore :grinning:
13. jún 2008 o 10:12  • Odpovedz  • Páči sa mi to
navik, aj ja mám staršiu chorú, tak čakám, že to chytí aj malú :angry:
13. jún 2008 o 10:12  • Odpovedz  • Páči sa mi to
caute caute!
tak ako? aj mne stoji vaha a aj cemiky :confounded: ale uz bude coskoro po mrche, tak huraaaaaa :sunglasses:
aj u nas je pod mrakom, tak som pozehlila... :wink: takze ranna rozcvicka za mnou :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale akosi ma hlava zacina boliet, zebby nieco s tlakom? :angry: :frowning2: :unamused: :cry: :cry: na ranajky som mala rohlik so syrom a na obed si opeciem kuracie masko s troskou ryze a zeleninoooooou :dizzy_face: a potom mam v chladnicke kopu jahodiek... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. jún 2008 o 11:35  • Odpovedz  • Páči sa mi to
certi, neeeeeeee... ja mam tiez rada perverzarnu... a dari sa mi najma po dvoch piveckach :grinning: :grinning: :grinning:
13. jún 2008 o 12:07  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ja alkohol radsej ani nepijem :grinning:
ja som dnes neni akosi hladna vobec, teda nieco by som si dala, ale neviem co, na nic nemam chut :confused: a kila tiez nejdu dole :sweat_smile:
chlapom na obed vyprazam (vynimocne) karfiol a tekvicu

lekno, inaaac fakt, ty budes "miss nasej temy" :sunglasses: :wink:
13. jún 2008 o 12:16  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Baby, čo vám šiši? :grinning: Tak už viem, prečo teraz nechudnem, asi ma nafukuje z toľkej chvály :grinning: :grinning: :grinning: Ale nééé... Trepem :dizzy_face: Všetulinky všetky sme peknééé, to len chlapi málo pijú. Tak im treba! :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. jún 2008 o 14:27  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok