• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Kto ide s nami pomaly a zdravo chudnúť v termíne od 2. júna?

25. mája 2009 
Mňa bolela hlava od včera večera. Ani som poriadne v noci nespala :unamused: Ale vynahradila som si to trochu teraz a schrupla som si s malou :wink:
13. jún 2008 o 14:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lekno, nesibe...nemala si tam take dobre fotky hodit :grinning: :grinning:
13. jún 2008 o 15:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Čerti len nehovor. Ty si tiež kočka! A keď vidím to tvoje bruško bez jedinej strie, ticho závidím... :pensive: To ja keď sa vyzlečiem, no hrúza. Mám snáď dopraskané všetko. Nechci vidieť :grinning:
13. jún 2008 o 15:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Pekný kočík máte. Aj hoši sú zlatí :slight_smile:
13. jún 2008 o 15:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Bóóóže, to čo je pod nami za téma, že: Oslovujete svokru mama? :confused: No nehrozí :rolling_eyes: :grinning:
13. jún 2008 o 15:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
leni dik, ale neboj, ja mam zase celulitidku peknu krasnu a to je horsie :sweat_smile:
no a svokre sice tykam, ale bez akehokolvek oslovenia
13. jún 2008 o 15:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Čerti, ja mám aj celulitídu, aj strie a čo ja viem čo ešte :stuck_out_tongue_closed_eyes: A celulitídy sa zbavuje ťažko, ale je reálna šanca. Ale strií sa už nikdy nezbavím :confounded: Nemôžem mať všetko, že? :slight_smile: Hlavne že sme akotak všetci zdraví :wink:
13. jún 2008 o 15:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zasa som tu sama... :pensive: Už som ako danielitka :sweat_smile: A vy prídete, keď tu ja nebudem :unamused:
13. jún 2008 o 15:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ajojteeee ...ja mojej tykám s oslovením mamina a svokrovi hovorím tato ako manžel a švagrovci ...ale chvalabohu s nimi bývam málo ...keď som tam bývala rok tak to bolo iné denno denne sme spolu cestovali do roboty z roboty doma bolo treba robiť a tak som musela pristáť na oslovenie ..svokra nezniesla ked som jej vykala ...asi ju to utešovalo že má mňa lebo mala len troch chalanov a tak mi od prvého dňa kázala aby som jej tykala aj ked zo začiatku to bolo také trápne a nevedela som si na to oslovenie zvyknúť doma o nej len svokra ..žiadna mama tak ako tam jedna kočka napísala mama je len jedna :wink:
13. jún 2008 o 15:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lekno spomeň čerta zjaví sa :grinning: :grinning: :grinning:
13. jún 2008 o 15:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som tu, decka mi chrapu, len zachvilu sa dovali svagor, tak este zbezne upratujem.
a strie ti vyblednu, to bude celkom v poho :wink:
13. jún 2008 o 15:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby celulitida a strie to nie je to iste?
13. jún 2008 o 15:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dani, ideeees :grinning:
13. jún 2008 o 15:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nina celulitída je, keď sa ti pod kožou ukladá tuk do takých hrudiek a vyzerá to ako pomarančová koža. A strie sú trhlinky na koži a vznikajú, keď náhle priberieš. Najskôr sú dosť červené a dosť to svrbí, niekedy aj trošku bolí. Postupom času síce vyblednú, ale zostanú už navždy, pretože tá koža je popraskaná.
13. jún 2008 o 15:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
rozmyslam, ci by na tie strie biolampa nepomohla, aspon ciastocne...
13. jún 2008 o 15:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Čerti oni už dávno vybledli, ale sú hrozné. Dany, s čerty nejsou žerty :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ja bývam pri svokre skoro 12 rokov, ale nikdy nenavrhla, aby som jej tykala. A mne to neva. A tiež má troch synov, ako tvoja :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ale môj mangel si s mojimi rodičmi tyká hneď od začiatku. Sami mu to navrhli :wink:
13. jún 2008 o 15:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj moja svokra ma 3 synov :grinning: , muz je najstarsi a moja mama takisto mu hned navrhla tykanie, mne svokra az nejak po 4 rokoch
13. jún 2008 o 15:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mám ju doma, ale keď je tá koža už raz potrhaná, no čo už. Kašlať na ňu, na hrbaňu :sunglasses:
13. jún 2008 o 15:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Aj môj muž je najstarší :grinning: Babuľky, koľko máme spoločného, že? :wink:
13. jún 2008 o 15:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to naozaj uz neda sa prec tie strie? ani cvicenim?
13. jún 2008 o 15:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lekno, asi aj tu biolampu mame spolocnu :grinning: . ja som inac hrozna, lebo doma mam plno veci, vzdy kadeco pokupim a potom to vobec nepouzivam, s oblecenim to iste...
aj teraz by som si mohla po cisarskom tu moju jazvu ozarovat, no myslis, ze sa mi chce? :grinning:
13. jún 2008 o 15:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja mám najstaršieho :grinning:
13. jún 2008 o 15:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
muža z troch bratov som myslela :wink:
13. jún 2008 o 15:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nina, strie nezmiznú nikdy :stuck_out_tongue_closed_eyes: ja nemám strie, ale mám celulku :angry: :grinning:
13. jún 2008 o 15:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
strie sú ako jazvy
13. jún 2008 o 15:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ani ja nemám strie po tehotenstve, možno preto, že som nemala až také veľké bruško, rodila som mesiac skôr :unamused:
Ale za to celulitídy mááááááám habadej :angry: :angry: :angry: . Možno že zmizne, keď schudnem, len či sa toho dočkám. :angry: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. jún 2008 o 15:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby to je hrozne :frowning2:
13. jún 2008 o 15:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Čerti, ja tiež takytak... :slight_smile: Dany :wink: Vesi vitaj a nič nepýtaj :grinning: Ale nie. Už si napiekla? Každú chvíľu ťa vidím v receptoch :wink: Pošli kúsok celozrnného chlebíka aj mne. My zbaštíme aj taký. Aj decká :grinning:
13. jún 2008 o 16:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
idem ja smer žilina ..čaute dievčatá
13. jún 2008 o 16:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Anka-marka kto si počká, ten sa dočká :slight_smile:
13. jún 2008 o 16:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok