• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Kto ide s nami pomaly a zdravo chudnúť v termíne od 2. júna?

25. mája 2009 
Nina, hlavná vec, že sme ZDRAVÉ aj DETI :wink:
13. jún 2008 o 16:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lekno :grinning: :grinning: :grinning: už je upečený, na večeru si dám s cottage syrom a paradajkami, paprikou... dobehni, pozývam ťa na večeru :grinning:
no, áno, som závislá na toľkých veciach...teraz už aj na pekárni :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
13. jún 2008 o 16:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Čože Dany? Tak to budeš kúsok od nás :wink:
13. jún 2008 o 16:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Vesi, idem požičať od svokry metlu a už aj letííím :grinning:
13. jún 2008 o 16:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj, dany :wink: juj, prepáčte, ja som vás zabudla pozdraviť, väčšinou, len reagujem na príspevok, tak si to ani neuvedomím. hlavne ked mi tu hučia deti. nikolka nebola v škôlke od včera, lebo je chorá a už mám naozaj dosť :angry: :grinning:
13. jún 2008 o 16:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
O.K. lekno, čakám, večera a podáva o 17.00 :grinning:
13. jún 2008 o 16:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
áno idem si po manželíka ja mám od žiliny :dizzy_face:
ja som rychlo pribrala a tak mam na stehne asi tie strie, doteraz som si myslela ze je to celulitida... :frowning2: , takze hovorite ze to je na forever
13. jún 2008 o 16:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jééé, normálne ti oči iskria :grinning: To musí byť fešák :wink: Tak šťastnú cestu :slight_smile:
13. jún 2008 o 16:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
on je taký môj bambulko dosť pribral vraj ho dobre chovám ale ja ho milujem takého aký je ..veď ani ja niesom modelka
13. jún 2008 o 16:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nina asi :unamused: Dany všetky sme modelky :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. jún 2008 o 16:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Aj mne dnes príde "živá rotana domov" :wink: , ale nič z toho nebude :frowning2: :frowning2: , lebo prišla mrcha :stuck_out_tongue_closed_eyes:
:grinning: :grinning: :grinning:
13. jún 2008 o 16:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Keď sa darí, tak sa darí :grinning:
13. jún 2008 o 16:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, dnes sme cely den nakupovali, okrem velkeho salatu na obed a ranajok som nic nestihla jest :sunglasses:
skusala som si saty, este vcera som si hovorila, ze nejak prezijeme toto leto v 44, a dnes som si skus. saty a asukne 44 a total velke. 42 mi bola akurat :dizzy_face:
13. jún 2008 o 17:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
susik, supis :wink: . kolko si uz od zaciatku vlastne schudla? dobre si sa do toho zahryzla
13. jún 2008 o 18:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
certi:diky :slight_smile: v porodnici som nechala 9 kg, od aprila doteraz 7 kg, este mi zostavaju 4 kg do predtehot. vahy. Ale planujem zhodit do konca oktobra 17 kg :sunglasses:
teraz po porode mam lepsiu motivaciu ako pred tehu. nejaka som bola so sebou moc spokojna, tak sa mi chudnut nechc :sunglasses: elo
13. jún 2008 o 18:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Inak dnes v Hypernove som stretla jednu mladu herecku z jedneho serialu co bezi teraz navecer na Nove :slight_smile:
13. jún 2008 o 18:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Susik bomba! :wink:
13. jún 2008 o 18:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute heerecky :grinning: :wink:
13. jún 2008 o 18:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj zuzi :grinning:
13. jún 2008 o 18:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaka hadka vcera v panelaku, ze? :grinning:

som hladna jak mala mačka :grinning:...inak s mačkami-vyšivkou už finišujem :wink:...
neviem co si mam dat na veceru :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. jún 2008 o 18:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
včera bol panelák super :grinning: ale najviac sa mi páčil kordiak ako machroval v posilke :grinning:
ja som mala na večeru celozrnný chlieb+ cottage+ veeeeeľa zeleniny a normálne som prejedená :stuck_out_tongue_closed_eyes:
ja pomaly finišujem s vianočnou čižmou pre sašku a moja mama už dokončila dámu na koni. kuk sem
http://fotoalbumy.azet.sk/vesi1910/moje-vysivky/?i9=106acc2ffc45
13. jún 2008 o 19:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:angry: :angry: :angry: je to hned prvá fotka, nechce mi ju sem dať samotnú...
13. jún 2008 o 19:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Juli vitaj :wink: Ty brďo baby, že sa vám to chce :confused: Ale obdivujem vás dievčence, ste šikovnice šikovné obe :wink: Tú trpezlivosť ja nemám :angry:
13. jún 2008 o 19:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vdaka lekno, veru takých šikovníc je tu oveľa viac :grinning: ako sa ti darí?
13. jún 2008 o 19:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ále, už som písala, že som sa ráno merala a zdá sa mi, že mám v páse viac. A na váhe tiež žiadny úbytok od pondelka. Tak neviem, čo sa deje. Mrcha mi skončila v stredu, tak ozaj neviem :rolling_eyes:
13. jún 2008 o 19:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Moni - nenormalne mas tie vysivky...aj mamina :slight_smile:...kam sa ja este hrabem :grinning:...ale kedze som starsia, tak Ta snad dobehnem - bo budem skor na dochodku ako ty :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning:

Lekno - vdaka :slight_smile:....to je droga...ked Ta to chyti, uz Ti to neda...len ja musim mat rozrobene asi 3-4 vysivky...ked mi z jednej zacina hrabat, tak prejdem na druhu atd :grinning:
13. jún 2008 o 19:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzi, dakujem, ale čo bojíš, dobehneš, ked potiahneš dalšiu materskú :grinning: ha, že staršia, ten rozdiel je zanedbateľný :wink: zuzka, tento systém vyšívania už využívam aj ja :grinning:
13. jún 2008 o 19:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok