• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Kto ide s nami pomaly a zdravo chudnúť v termíne od 2. júna?

25. mája 2009 
vesi, tiez ta smirujem :grinning: , aj lusil musim trochu, nech mam prehlad, co cele dni robi :grinning:
lekno, ja som mala kavenky vcera :sweat_smile:
14. jún 2008 o 20:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a inac, zas mam kramy abo co, ja uz fakt neviem. tieto stavy poporodne fakt nemusim :rolling_eyes:
14. jún 2008 o 20:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čerti :grinning: ja mám PMS, to prežívam horšie ako samotný menzes :angry:
14. jún 2008 o 20:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja podľa E. Sipeky. Jem v podstate všetko, snažím sa miesto príloh viac zeleniny, aby toho bolo viac a viac bielkovín ako sacharidov, aby som nebola stále hladná. A snažím sa nejesť sladkosti. Ale dnes som neodolala :angry: Ale nič sa nedeje, pokračujem ďalej :wink: Hlavne nedržím žiadnu dietu, lebo som slaboch a keď varím pre všetkých, tak proste nevydržím. Dietu vydržím chvíľu a potom to dobehnem aj s úrokmi. Kedysi po druhom pôrode som mala 59 kg. A toľko som chudla, až som sa vychudla na 75kg :angry: :grinning: No čo ti budem hovoriť. Pri poslednom som pribrala len 5,5 kg, takže to bolo celkom o.k. 2.júna som začala na váhe 62kg a teraz mám 60, tak ak to takto pôjde ďalej, budem spokojná. Pomaly, ale isto. A hlavne nie späť :slight_smile:
14. jún 2008 o 20:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kurna, musim ist, dite mi place
14. jún 2008 o 20:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lekno, ja chudnem rovnako ako ty, spôsob aj kg, zatiaľ 2 dole :grinning:
čerti, ahoj :slight_smile:
14. jún 2008 o 20:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No konečne ste tu holky z naší školky :grinning: Čerti :wink: Vesi môj mangel tvrdí, že mám predmenštruačný, cezmenštruačný aj pomenštruačný syndróm :grinning:
14. jún 2008 o 20:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Vesi, ale ty máš viac v cm :angry: :slight_smile:
14. jún 2008 o 20:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte chudulky moje :dizzy_face:
14. jún 2008 o 21:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Čaf Dany :wink: Zasa sme tu len my dve samomluviace :grinning:
14. jún 2008 o 21:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no jooo my dve a nikto :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ako sa máš moja ??? aký si mala day???
14. jún 2008 o 22:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobrú noc vám a ja sa idem zabávať :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
14. jún 2008 o 22:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jaj Dany, deň som mala nič moc. Ninka má stále od utorka teploty. Boli sme na očkovaní a najskôr mala teploty z toho. Vo štvrtok jej to prešlo a od včera večera znova. Má aj v ústach afty, tak asi z toho. Ak jej to do pondelka neprejde, tak s ňou budem musieť ísť.
14. jún 2008 o 22:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobrú zábavu :grinning: :grinning: :grinning:
14. jún 2008 o 22:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hu :grinning:

vcera mi ten dejak tak nejak ubehol, ze som si sem ani neskrtla :sweat_smile:
a dnes uz je nedela :confused: ...zajtra ocakavam cerstve miery :grinning:

sa mi dnes nejak posunulo jedenie...malinka vstala az o osmej :dizzy_face:
15. jún 2008 o 08:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj zuzi, ja nové miery nedodám, očakávam mrchu, takže som na tom rovnako ako min. týždeň, stojím na váhe aj v cm :stuck_out_tongue_closed_eyes:

máš ty, ale ohľaduplné dieťa, nechá maminu vyspinkať v nedeľu ráno :grinning:
15. jún 2008 o 08:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning:...nooo Moni...tak mas miery tento tyzden odpustene :grinning:
som zvedava na svoje :stuck_out_tongue_closed_eyes: :confounded:

apropo - tradaaaaaaaa, myčky su dokoncene :dizzy_face: :dizzy_face: ...zacala som vysivat Jezisa :grinning:...tak sa mi zapacil :sweat_smile:
15. jún 2008 o 08:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bububu :grinning:
dnes je den otcov, nech si to teda s detmi uziju :grinning:
ze posunulo jedenie :grinning: , to ja o nejakom casovovom harmonograme mozem snivat
15. jún 2008 o 08:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
idem krmit hladny krk
inak caaaute a peknu nedelu, tu prsi :angry:
15. jún 2008 o 08:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Peti :grinning:...juuuj...no vidis...a ako super, ze MM ma kratky tyzden, cize vikend ma volny :grinning:...sa moze venovat do odpadnutia Terezke :grinning:

vcera sme 1x (u mojej maminy) kupali vo velkej vani - my mame len sprchac a uz sa nam pomaly ani tam nezmesti :frowning2:...booooze...ta vyskala, hadam bolo pocut az uplne hore k susedom :grinning:...uz nech mame vanuuuuuuuuuuu :grinning: :grinning:
15. jún 2008 o 08:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj u nas je vonku mokro, ale neprsi...tak dufam, ze to sem este dorazi :angry: :confounded:
15. jún 2008 o 08:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojčerti, aj tebe peknú nedeľu :slight_smile:

zuzi, aj ja som včera dokončila vianočnú čižmu, teda, ešte ju musím poobšívať :stuck_out_tongue_closed_eyes:

ináč plánujeme stretko v Bratislave, zatiaľ sa hlási zuzi76, ja a možno aj mimi, predpokladám že sa pridáš. ešte nevieme kedy, ale malo by to byť na budúci mesiac :slight_smile:
15. jún 2008 o 08:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
buduci mesaic? tak Ti do IP napisem dni, kedy ma MM volno, keby sa dalo niekedy vtedy :wink:..a jasne ze sa pridaaaaam :dizzy_face:

a obsivas vsetky vysivky? ci teraz len tu cizmu, kedze je to taky iny tvar ako klasika vysivka? :confused:
15. jún 2008 o 08:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzi, jasné, hlavne nech je to sobota, lebov nedeľu nemám dobré spoje na autobus :stuck_out_tongue_closed_eyes: a MM má víkendy voľné :slight_smile:

nebudem obšívať dookola, to kúpim nejakú peknú látku a moja mama to ušije, ale až ked vyšijem aj pre nikolku. myslím tých snehuliako čiernou niťou podľa predlohy :slight_smile:
15. jún 2008 o 08:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzi nádhera, veľmi príjemné farby :wink:

idem dať aj ja do albumu fotku...
15. jún 2008 o 08:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujem :slight_smile:....a myslis, ze to mam obsit, ci len takto staci a dam to zaramovat? :confused:
15. jún 2008 o 08:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
takto to stačí, ja neobšíva dookola, na to som lenivá :grinning:

tak dúfam, že to bude fungovať

http://www.vysivame.sk/galeria/displayimage.php?album=lastup&cat=1&pos=0
15. jún 2008 o 08:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
superskaaaaa je :dizzy_face: ...a Saska ju uz videla? alebo to bude prekvapko na Vianoce/Mikulasa? :grinning:
15. jún 2008 o 08:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujem, saška videla a ked som jej povedala, že to bude jej, tak sa začudovane pozrela a potom každému ukazovala "moj, moj" :grinning: a na snehuliakov hovorí, že maco :grinning:
15. jún 2008 o 08:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok