• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Kto ide s nami pomaly a zdravo chudnúť v termíne od 2. júna?

25. mája 2009 
:grinning: rozkosnaaa :grinning:..a aj Nikolke budes robit? ci ona uz ma?
15. jún 2008 o 09:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
budem aj nikolke robiť, len ešte neviem ktorú a medzitým sa dám na ten zeleninový veniec :slight_smile: a ešte som chcela aj pre mňa a MM lebo ich je toľko, že som nevedela vybrať, ale to asi až na další rok, teraz chcem stihnúť aspoň pre obidve deti :grinning:

idem ja, MM dnes varí, tak idem poobšívať tú čižmu, potom dám fotku a potom sa vrhnrm na tú bordovú, materiál na ten veniec si objednám až po výplate :stuck_out_tongue_closed_eyes: mužovej výplate :grinning:
15. jún 2008 o 09:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :grinning:...ja som na Ježiša vyhrabala všetky odtiene...ale treba ich len 6 čierne, šede, biela...tak ešteže tak :grinning:...tak pekny dnik zatial - idem aj ja do niecoho pichnut :wink:
15. jún 2008 o 09:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no co kuratenka? :grinning: som vcera tu marlenku zrala, teda nie vela, ale beda mi :zipper_mouth: :grinning:
15. jún 2008 o 14:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, je tu niekto?
15. jún 2008 o 15:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čerti, klud, ja nezvládam mrchu, práve sa mi robí cesto na kroasanty :sweat_smile:
15. jún 2008 o 15:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čerti, nová fotka? pekná, malý je riadny macko, gratulujem k 2 mesiacom :slight_smile:
15. jún 2008 o 15:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vesi, no co ti budem vypravat, ma 7 kg - nechapem, nerozumiem. nic s nim nerobim, len kojim :sweat_smile: a dakujeme
15. jún 2008 o 15:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :grinning: :grinning: čerti, aj moje baby boli a to mali priemernú váhu pri narodení 3,5kg, ked začali behať, tak sa to stratilo :grinning:
15. jún 2008 o 15:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ninka, ako to zvladas a ovladas (sa)?
vesi, ved aj martin mal 3650g, takze za dva mesiace pomaly 3,5kg. viki priberal mesacne kilo a aj to bolo dost
15. jún 2008 o 15:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som inac modelka, pri jeho stehnach :grinning:
15. jún 2008 o 15:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pekna foto, Peti :slight_smile:

ze 7 kg :confused: :grinning: ...to mala Terezka v 5 mesiacoch :grinning:
15. jún 2008 o 15:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dnes som mala na obed aj polievku aj druhe :zipper_mouth: ...ryzovy nakyp s ceresnami od maminy :zipper_mouth: :grinning:
15. jún 2008 o 15:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aby ste si nemysleli, ze som taka vytrvala a nepriznam sa :grinning: :grinning: :wink:
15. jún 2008 o 15:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
http://n-joy.cz/#/video/tatove-chipsy/pebjetyqp4xmpk7w/

ked MM chrume chipsy, tak je to taaaaakto ohromne smiesne :grinning: :grinning:
15. jún 2008 o 15:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
neee ze by som nahanala prispevky :grinning:...Petu asi tak skoro aj tak nedobehnem :zipper_mouth: :grinning: ..haloooo - ziadny trest? tak nic...tak my sa ideme rehlit dalej :grinning: :wink:
15. jún 2008 o 15:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
rehlit mozes zuzi, povodne som citala, ze idete zehlit dalej :grinning: ... lebo to by si mohla aj mne potom
a ryzovy nakym som nejedla asi 200 rokov, ale skor by som si dala zemlovku. no idem uz aj ja
15. jún 2008 o 15:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Čaves Hviezdy :wink: Čerti má nové foto :slight_smile: Malý je podarený :slight_smile: Že 7 kíl, bisťu :sweat_smile: To tá moja žubrienka má teraz v troch rokoch 12,5 kg :grinning: Baby, len hrešíme (myslím jedlom :grinning: ) a sankcie žiadne :angry: Som zvedavá na zajtrajšie miery. Teda na moje :rolling_eyes: Juli, malá je riadna hrkálka :wink: Zlatá :astonished: A zakladateľky tejto témy tu nechodia? :fearful:
15. jún 2008 o 17:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čaute baby :grinning:
juli, malá je na zjedenie :grinning:
čerti, fífa, tak to si riadne stará :grinning:
takže baby, všetkým čo zhrešili (vrátane mňa) udeľujem trest na zajtra: prísne dodržať vylúčenie sladkostí, obedík dietny músko + minimum zemiakov či ryže+ veľa zeleniny, piť zelený čaj na prečistenie, a hlavne 2 krát za deň seriu brušákov, počet nedám, každý maximum čo vládze... čo vy na to? môže byť? :unamused:
15. jún 2008 o 18:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ešte ma napadlo, nebolo by lepšie dávať miery v piatok? cez víkend zhrešíme asi každá, bolo by neľudské niečo si nedať :sweat_smile: aspoň pre mňa :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. jún 2008 o 18:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak kde sa všetky flákate, už som ako danielitka, píšem sama so sebou...ahoj dani :grinning: :grinning:
15. jún 2008 o 19:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte. Po dlhšom čase sa hlásim :sweat_smile: . Vesi ja ten trest beriem všetkými desiatimi. Aj väčší si zaslúžim :frowning2: :angry: . Týždeň som nemala net a len som žrala. Moja vôla je v kýbli :angry: :frowning2:
15. jún 2008 o 19:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
stiki, tak vitaj v klube, ja som žrala cez víkend :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. jún 2008 o 19:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No ale ja sa až hanbím zmerať a odvážiť :frowning2: Vo štvrtok alebo v piatok mám dostať "návštevu" a tak si vieš predstaviť ako sa cítim :frowning2:
15. jún 2008 o 19:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som to dostala dnes a už 3 dni predtým mi bolo nanič, presne viem ako sa cítiš :stuck_out_tongue_closed_eyes: , ale po menzese, to bude hned O.K. ja sa teraz nemeriam, už som informovala julovu, že tento tt nedodám miery :slight_smile:
15. jún 2008 o 19:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sak aj ja kramujem 2 dni uz :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. jún 2008 o 19:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
budeme to mať všetky naraz? :confused: :grinning:
15. jún 2008 o 19:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no, ja to mam akosi kazdu chvilu :grinning:
15. jún 2008 o 19:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ajojteeee :wink:
15. jún 2008 o 20:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj danielka. Ako sa Ti darí? Mne sa vôbec, ale vôbec nedarí :frowning2: To sa mi ešte nestalo. Ale asi je to tým, že moc myslím na to, že mám chudnúť :unamused:
15. jún 2008 o 20:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok