• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Kto ide s nami pomaly a zdravo chudnúť v termíne od 2. júna?

25. mája 2009 
mne sa celkom darí kuk do albumu mám tam aj aktuálnu foto ako vyzerám zatial po 10 dňoch :stuck_out_tongue_closed_eyes: je to makačka ale ide to a začalo ma to baviť :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
15. jún 2008 o 20:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No veď som pozerala, že máš konečne fotky :sweat_smile: . Ale Tebe treba zhodiť len na bruchu, nie? Stehná máš podľa mňa normálne :sweat_smile: :wink:
Ale obdivujem Ťa! Ja prepadám na celej čiare :frowning2:
Aj cvičíš? Nebola som tu vyše týždňa, zato sa pýtam :slight_smile:
15. jún 2008 o 20:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hej cvičím zdravo jem ...a treba mi zo žalúdka dať dole potom zo zadku brucha a aj stehná mi treba a lýtka mám tiež ako kôň hrubé :angry: :angry: :angry:
15. jún 2008 o 21:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Čaafteeee :wink: Vesi beriem trest, len potrebujem nad sebou bič. A vy ma nevidíte, či sim si to odcvičila, či nie :wink: Tak ma poďte vyfliaskať, lebo som hroooozne leniváááá :grinning: :grinning: Stiky vitaj. Bolo načase, že si sa ukázala :wink: Dany ty brďo, šak ty iná kosť :grinning: Vôbec by som nepovedala, že vážiš toľko, koľko vážiš. Vôbec na to nevyzeráš :wink: A že máš hrubé lýtka? tak to si nevidela moje. Ja mám ako futbalista :angry: A vlastne, ja mám všetko hrubé. Aj stehná, aj všetko. Ja som nikdy nemala štíhle nohy :unamused: No čo už, zabijem sa keď som pekná :grinning: (to sa len tak hovorí :stuck_out_tongue_closed_eyes: )
15. jún 2008 o 21:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
leknúšik ja a kosť ?? si sa s koňom zrazila či nevidíš??? :stuck_out_tongue_closed_eyes: ja mám daleko od kosti :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. jún 2008 o 22:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
prepáč za toho koňa to sa len tak hovorí ..dúfam že si sa nenahnevala ..by ma to mrzelo :pensive: :pensive: :pensive:
15. jún 2008 o 22:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobrú nôcku moje kočky idem ja haji ...ráno ťažký deň pridávajú sa údaje do tabulky :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. jún 2008 o 22:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nenaháňam príspevky peťka vopred upozorňujem ja iba samomluvou trpím ...neviete kde si môžem objednaťť tričko modrý koník ??
15. jún 2008 o 22:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Čaf Dany :slight_smile: Ani nezrazila, ani neurazila. Nemám načo :wink: A vidím, mám oči, nie? :sweat_smile: To ja veru vyzerám úplne otrasne v takých krátkych gatiach, takže ich radšej ani nenosím. A o sukniach ani nehovorím. Sukňu mám tak raz do roka, keď idem na gyndu na ročnú prehliadku, vieš Cica :wink: :dizzy_face:
15. jún 2008 o 22:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
leknušik mooooja .) netrepuškaj :wink:
16. jún 2008 o 07:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobré ráno vstávajte treba miery posielať :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. jún 2008 o 07:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dnes som dostala povzbudivú informáciu a na moj protest že za týžden som dala dole iba pol kila sa mamina začudovane pýtala "čože??? pol kila ??? ved ťa je len polovica.. neverím!!! " :grinning: :grinning: :grinning: ale ono je to fakt pravda iba pol kila dole ...ale včera som zhrešila asi tak ako ešte nikdy za tieto dva týždne :angry: :angry: :angry: :angry: som sa dožrala knedle kapusta pečené a ešte som piekla síce iba bublaninu ale dala som si aj z tej však čo budeš keď zhrešiť tak poriadne :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: .... dnes som si mohla písať dole kilo no bohužial vďaka včerajšku je to iba polkila :confounded:
16. jún 2008 o 07:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
huhuuuuu...cakam miery na druhyjun :wink: :grinning:
Ahoj Danyyyy...super foto :dizzy_face: ...fakt...len tak dalej...to aj veru nemam odvahu sa este tak ofotit :grinning:...vzdy sa maskujem malou, aby zamaskovala co treba :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
16. jún 2008 o 07:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no už som sa vám posťažovala a teraz podte von z tých postelí nech tu niesom sama ....či sa bojíte ohlásiť tie výkony ?? nebojteeee ked som sa ja nebála ani vy sa nemusíte:wink: :wink: ja som tento týždeň zlyhala na plnej čiare :frowning2:
16. jún 2008 o 07:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
juloviatko to bola neplánovaná fotka neupravená som tam to som si auto upratovala a brácho začal okolo mňa šaškovať s foťákom :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: som ho prosila nech ma nefotí a aj tak ma cvakol a celkom slušná fotka oproti niektorým na ktorých vyzerám jak mláďatko sloníka :angry:
16. jún 2008 o 07:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
idem ti poslať :confounded:
16. jún 2008 o 07:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
juloviatko kde si ??? :confused:
16. jún 2008 o 07:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
doplnala som tabulku :wink:...zatial mam miery len od troch...plus vesi neposiela...takze 5...ostatne halooo halooo :grinning:
16. jún 2008 o 07:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
oooo tak fajn a vesinke daj tie čo aj minulý týždeň nech je aspon aktualizovaná lebo si myslím že ako nás začalo 50 tak posiela miery možno 10/15 báb :unamused:
16. jún 2008 o 07:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a kde je tabulka ?? mne sa nechce hladať ten album kade tade :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: a ako aktualizovaný album ju nenachádzam
16. jún 2008 o 07:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ved prave...tak neviem, ci tam tie baby nechat, alebo co..

este ju nedam do albumu, pockam na dalsie miery a dam ju tam okolo 11 hod. ok? nech to nerobim na milionkrat :stuck_out_tongue_closed_eyes:...zatial som si ju doplnila len u seba v pocitaci :wink:
16. jún 2008 o 07:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bré ránko. :sunglasses:
Miery poslané, ale nič nezmenené. Tak veľa prepisovať ani nemusíte. Ale ja to zatial nevzdávam a snažím sa. Aj ked pravda je tá, že necvičím - proste nemám kedy. :sweat_smile:
16. jún 2008 o 07:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bystri nová fotečka??? :wink: neboj nevzdávaj sa ani ja som nezalomila aj ked som dala dole iba pol kila :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. jún 2008 o 07:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzka, aj ja som ti uz poslala miery, tiez skoro nic nezmene, ale aj ked to ide pomaly, predsa o trosku menej. len ten pas sa mi trosku nafukol. :frowning2:
16. jún 2008 o 08:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, ja mam este menstruaciu :unamused: takze vaha nezmenena, pas +3 cm :unamused:
16. jún 2008 o 08:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte. Mám poslať miery aj keď sa vôbec, ale vôbec nič nezmenilo? :frowning2:
16. jún 2008 o 08:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
danielitka...hej hej novú fotku som šupla. :wink: Aká si všímava :slight_smile:

ja ešte som nič nezhodila, ale normálne sa cítim lepšie, ked takto "chudnem". :slight_smile:
16. jún 2008 o 08:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
susik - podobne. Síce mi to ešte len začína, ale dnes som prvýkrát normálne raňajkovala a nie sa prežierala :sweat_smile: . Ja neznášam víkendy - musím variť pre rodinu a to je ťažké si nedať :frowning2:
16. jún 2008 o 08:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sticker: noo, ja mam pocit, ze stale jem normalne, ale nejak to pocas ms stagnuje a to potrebujem zhodit za 3 tyzdne este4 kg :sunglasses:
16. jún 2008 o 08:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale tento vikend bol uspesny :slight_smile: dokopala som manzela, aby sme konecne kupili obkladacky do kuchyn. kuta a dlazdice do buducej práčovne :wink:
16. jún 2008 o 08:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok