Kto ide s nami pomaly a zdravo chudnúť v termíne od 2. júna?

zuzula28
26. máj 2008

čaute všetky krásne baby s MK,
rozhodli sme sa, že od 2. júna začneme spoločne za výdatného povzbudzovania spolu chudnúť. Kto má odvahu sa verejne na to dať, má tento týždeň na rozmyslenie...od 2. júna od 8.00 začíname a chceme ísť ako ucelená partia od začiatku až do konca...takže poďte hneď od začiatku, aby sme sa poznali a potom nám tu nepriskakovali hore-dole ďalšie "chudnutiachtivé" účastníčky 😉
Ak by sa vám zdal tento termín zvláštny, tak je to preto, že 1. júna sme ešte na stretku júloviek z roku 2007 v Bojniciach a zdravá strava začína až od pondelka... 😀 😀 😀
Nebudeme držať žiadnu konkrétnu diétu. Každá z nás si donesie svoju predstavu, svoje poznatky a nápady, každá pôjde svojím tempom, aby sme aj my kojace maminy mohli chudnúť s ohľadom na kojenie 😉 😉 A môžme si aj podiskutovať čo je zdravé a čo už asi veľmi nie...
Ako si budeme porovnávať váhy a všetky ďalšie detaily si dohodneme spoločne...Tak neváhajte, je tu náš čas, hurááá na to!!!!

biela
28. máj 2008

navik my sme mali kúpený carted or čokoládový a kým nezmizol, každý každúčký deň som si musela dať. a myslím, že za 4 dni padol
selu vitaj

selu
28. máj 2008

jsi zlatucka Zuzi 😵

selu
28. máj 2008

biela, takto jsem dopadla s carte dor karamelovym, ve finale jsem se uz ani nenamahala si to davat do misky, jedla jsem ho primo z te krabicky 🤐 😀 🤐

biela
28. máj 2008

ja som prestala kupovať carte, lebo to proste nemalo dlhú životnosť. kúpila som manhatan a to mi moc nechutí, dám si len tak raz za týždeň

navik
28. máj 2008

selu pekne vitaj 🙂
biela tak pekne si ho zbastila 😀 odkedy sa ma zrkadlo zlaklo ako som priprala nekupujem nic sladke...ale poznate pride navsteva donesie detvakom sladkosti a mamina bozbiera pekne od nich vsak tolko veladeturence papat nemozu..a ja uz potom tajne sa napxavam 😅 😀
od pondelka uz sa im ujde viac 😀 😀 😀 😀

julova
28. máj 2008

navik 😀...esteze nasa mala este sladkosti vobec nemoze...ale tato tema ma fakt nabudila, tak verim ze odolam, aj ked som len nedavno s MM objavila caro tej "trojitej" Milka cokolady 🤐 😀

biela
28. máj 2008

julova, ináš ešte som ti nepovedala, že tvoja maličká má krásne meno. my sme pre dievčatko zvažovali tieto dve mená. ale Oliverko sa nám narodil. 🙂

bystricanka
28. máj 2008

julova tak tá Milka je dobrá? Ešte rýchlo vyskúšam, kým môžem. 😀

julova
28. máj 2008

biela dakujem 😵

bystri - je nenormalne dobra 😀...stoji za tie peniaze...tie korunky by ma mrzeli, keby som ju spraskala za 10 minut 😀...ale mne stacil tak jeden rad za den 😀

biela
28. máj 2008

baby, ja teraz vôbec nemám chuť na sladké keď je tak teplo, ale určite ju dostanem keď už nebudem môcť.

bystricanka
28. máj 2008

no dobre vedieť...koštujem ju. Len pochybujem, že mne bude stačiť jeden pásik, ked je taká dobrá. A aj tak ju do nedele musím zjesť, lebo potom sa pokazí 😀

bystricanka
28. máj 2008

biela...budúci týžden má byť už hnusné počasko, tak ti radím rýchlo koštuj, bo potom už nebudeš môcť....my ťa vidíme!!! 😕 😕

dada2007
28. máj 2008

akojte kočky...už som došla z vonku...ale je téééééééda teplo a nedala som si zmrzku-odolala som!!! 😀 😀 😀
Idem navariť...niečo porobiť a občas sem kuki....

vesi
28. máj 2008

baby, tak ste ma navnadili, že sa pridám aj ja 😅 budem sa snažiť schudnúť úpravou jedálnička, hlavne zmenšiť porcie 😝 a pridať pohyb 😝 a nejesť po 17.00 hodine 😅 klasické diety mi nerobia dobre na zdravotný stav, tak dúfam, že to pôjde. kedysi sa mi darilo, takto dostať na pôvodnú váhu, tak uvidíme. chcelo by to zhodiť cca 8kg, ale aj 5kg by potešilo 😀

bystricanka
28. máj 2008

vesi...no tak vitaj medzi nami 😉

julova
28. máj 2008

Ahoj Dada - blahozelam, ze si prekonala pokusenie 😀...my prave kvoli tomu horku pojdeme von az neskor...tak najskor o hodinku-dve 😝

julova
28. máj 2008

Monika - supeeeeer 😀 😉

vesi
28. máj 2008

dakujem kočky za privítanie, julova presvedčila ma tá zmrzlina 😀 😀 ale nie vážne potrebujem len nakopnúť 😝 ale zišiel by sa nejaký aerobik na DVD. mám len cvičenie so cindy crawford, to je super na celé telo, ale z toho cvičím len na brucho, mala som aj aerobik, ale na kazete, to si teraz nemôžem púšťať... 😠 ach jo, ťažký život máme... 😀

selu
28. máj 2008

tribarevnou milku, tu ani nezminujte, ja ji dostala v patek vecer od sousedky a v sobotu uz jsme ji s MM kupovali sami, nastesti u nas byla zrovna a akci neco pres padesat, ale je fakt vyyyyyyyyyyborna, ze zrovna ted jsem ji musela objevit 😠 😀

biela
28. máj 2008

vesi, aj ja mám tú CC , to je o ničom. cvičila som dvd olga šípková, to je super, no manželík mi stiahol z netu brutál aerobic, taká američanka tam dancuje, to je super, som cvičila 5 minút a som bola mokrá ako myš.
tá šípková je teraz v tescu akcia dvd.

zuzula28
autor
28. máj 2008

dadka, blahoželám a chválim pevnú vôľu...baby, veď vy sa tu normálne týrate debatou o "žrádle"...vy ste dvrdšie ako ja 😀 😀

dada2007
28. máj 2008

no my pôjdeme aj druhý krát von, okolo 17:00, treba teraz veľa chodiť,aby mala maminka pohyb 😀 😎 😀

kukenzi
28. máj 2008

takze zatial su v tabulke tieto babenky:

1 biela
2 bystricanka
3 dada2007
4 elise
5 harmi
6 julova
7 kukenzi
8 lennie7
9 leteku
10 maybee
11 navik
12 saskarisko
13 selu
14 smary
15 vesi
16 vilkakatka
17 violoncielka
18 zuzula28

biela
28. máj 2008

zle som sa vyjadrila, nie že je CC o ničom, každé cvičenie dobré, no mne viac vyhovuje také dancovanie, aj keď som drevená ako poleno, aspoň je sranda a malý len čumákuje a smeje sa na mne. aj s manželom 😀

dada2007
28. máj 2008

baby a ja si myslím, že ešte môžeme papať všetko.....to NAJ sa začne od pondelku 😅 😅 😅

biela
28. máj 2008

dada, tiež si myslím. ja teda si nebudem odtŕhať ani od pondelka, však kojím, ale s mierou a žiadne sladké. aj keď júlova povolila 😀

julova
28. máj 2008

biela 😀

mna celkom zasyti hroznovy cukor..dala som si kocku, ked bola kriza medzi desiatou a obedom 😀...a teraz idem von, tak dufam, ze vydrzim len s flasou vody akurat na olovrant prideme domov 😀...drzte palce...idem sa chystat 😉...tak zatial sa majteee 😵

julova
28. máj 2008

Lucik - vidis poradie? zatial mas stastnu 13-ku 😉 😀...a uz prcham 😉

selu
28. máj 2008

biela, mam to v planu zcela stejne jako ty 😉

kukenzi
28. máj 2008

tak pridala som tabulku pod nickom druhyjun. 😉