Kto ide s nami pomaly a zdravo chudnúť v termíne od 2. júna?

zuzula28
26. máj 2008

čaute všetky krásne baby s MK,
rozhodli sme sa, že od 2. júna začneme spoločne za výdatného povzbudzovania spolu chudnúť. Kto má odvahu sa verejne na to dať, má tento týždeň na rozmyslenie...od 2. júna od 8.00 začíname a chceme ísť ako ucelená partia od začiatku až do konca...takže poďte hneď od začiatku, aby sme sa poznali a potom nám tu nepriskakovali hore-dole ďalšie "chudnutiachtivé" účastníčky 😉
Ak by sa vám zdal tento termín zvláštny, tak je to preto, že 1. júna sme ešte na stretku júloviek z roku 2007 v Bojniciach a zdravá strava začína až od pondelka... 😀 😀 😀
Nebudeme držať žiadnu konkrétnu diétu. Každá z nás si donesie svoju predstavu, svoje poznatky a nápady, každá pôjde svojím tempom, aby sme aj my kojace maminy mohli chudnúť s ohľadom na kojenie 😉 😉 A môžme si aj podiskutovať čo je zdravé a čo už asi veľmi nie...
Ako si budeme porovnávať váhy a všetky ďalšie detaily si dohodneme spoločne...Tak neváhajte, je tu náš čas, hurááá na to!!!!

elise
17. jún 2008

zapekané sestoviny 😝 alebo granadír 😝 😝

navik
17. jún 2008

zeleninove rizoto Dani 😉
Zuzi ja velmo mocno lubim babatka a tak si to stretko nenexam ujst 😀 😀 😀

certica
17. jún 2008

dani, no sak ten melon nakrajas 😀

vesi
17. jún 2008

aj so sviečkami aby bol sýtejší 😀 😀

lekno
17. jún 2008

Praženicu, chleba vo vajci, omeletu 😝 😀 😀

danielitka26
17. jún 2008

už je navarené 😝

danielitka26
17. jún 2008

síce mi tečie dole chrbtom ale celkom dobrý výkon naši ešte niesu doma ja som za necelú hodku navarila rascovú polievku alá u nás sa jej nadáva vajíčková a granadír 😝

danielitka26
17. jún 2008

peťka len si rob srandu 😀 aj ty vesinka veď ja vám požičané vrátim na stretku 😀 😀 😀

danielitka26
17. jún 2008

lekno s praženicou by ma poslali vieš kam 😅

certica
17. jún 2008

ok dani, sviecky zbieram 😀
inac ja dnes robim rizoto

danielitka26
17. jún 2008

a tak ja som mala rýchlejšie ten granadír rizoto niekedy nabudúce tatino ryžu nemusí

danielitka26
17. jún 2008

zase vás tu niet ?? či vy len nárazovo píšete ..ked všetky tak všetky ked nikto tak nikto 😖

ooo
17. jún 2008

ahojte. pozeram, tabulku pozeram a niektore ste teda pekne pokrocili. No ja som poslala moje new miery az dnes 🙂

vesi
17. jún 2008

tak kde sa všetky flákate? 😀

certica
17. jún 2008

zdes 😀
dnes som smadna jak tava jednohrba, asi mi chyba druhy hrb 😀

vesi
17. jún 2008

ahoj čerti, prišla si mi do rany, prídeš na stretko? 😀

certica
17. jún 2008

jasne vesi, ked budem krasna a stihla... 😎 😀
musim aj sem... viki mi dnes vystruhal uzasny kompliment na moju poznamku, ze nutne potrebujem navstivit kadernicku... zahlasil: "mami, ale ja chcem takuto skareduuu!" 😲 😨 😝 😀

vesi
17. jún 2008

čerti, niet nad úprimnosť 😀 oki, tak si ťa píšem 😉

certica
17. jún 2008

...ja TA chcem takuto....

julova
17. jún 2008

no uz sa tesim na komplimenty, ked Terezka zacne rozpravat 😀

vesi
17. jún 2008

zuzi 😀 ked prišiel MM domov ostrihaný, sašaka bola menšia, ani k nemu nešla 😀

vesi
17. jún 2008

idem okúpať deti, potom nakuknem 🙂

certica
17. jún 2008

no a dnes sme boli v lekarni, za uplne inym ucelom - totiz kupit homeopatika na tvorbu mlika a viki na plnu pusu, ze: dobry den, kde tu mate rektalky? lebo doma mame taku oranzovu, ale ta mi nejak nevyhovuje. nemate nahodou cervenu?" 😕 😀 som skoro odpadla 😲

certica
17. jún 2008

aj ja idem martina ospricnut 😎

vesi
17. jún 2008

ja som už hotová, deti v posteli... 😀

julova
17. jún 2008

Peti - no rozkosny...nevies po kom je tak vtipne vyrecny? 🤐 😀 😀 😀

sticker
17. jún 2008

Ahojte 🙂 . Dnes ma manžel s malou Jankou tak vytočili, že som si dala 2x20 brušákov a ešte 15 priečnych na každú stranu. A z hrôzou som zistila, že moja kondička je v r..i!!! 😠 😠 😠 Ale budem sa snažiť ich robiť každý deň a postupne pridávať. A aj na ruky niečo, lebo sa nemôžem pozerať, ako sa mi to tam hompáľa to sadlo 😠

danielitka26
18. jún 2008

dobreeee ráánečko 😀 😀 😀

certica
18. jún 2008

ahoooj dani, no ako bolo vcera?

danielitka26
18. jún 2008

ahoj peťka plačlivo ale už je dobre 😀